Daha çok savaşçı lazım

İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Osman Pamukoğlu, “Bölge çok geniş olduğundan daha fazla savaşçıya ihtiyacımız var” dedi.

Daha çok savaşçı lazım

İstanbul 3. Bölge'den Bağımsız Milletvekili adayı olan emekli Tümgeneral Osman Pamukoğlu ”Biz 20 gündür sahada çalışıyoruz. Mütevazi de olsa araç ve propaganda malzemelerimiz mevcut. Ancak, bölge çok geniş olduğundan daha fazla savaşçıya ihtiyacımız var” dedi. Pamukoğlu yaptığı açıklamada, Silivri’yi de kapsayan İstanbul 3. bölgede, Ankara ve İzmir’den daha nüfus olduğunu, 14 bin seçim sandığı kurulacağını ve 3 milyon 500 bin kişinin oy kullanacağını hatırlattı.

110 bin oy yeter
Hakkari Dağ ve Komando Tugay eski Komutanı, emekli Tümgeneral Pamukoğlu, Genel başkanlık koltuğunu parti tüzüğü gereği bıraktı ve bağımsız aday oldu. Pamukoğlu yaptığı açıklamada şöyle dedi:
”Bu bölgeden bağımsız adayın meclise girmesi için gereken oy sayısı 110 bin kadardır. Fakat, buradan alınacak 300 bin üzerindeki oy, mevcut düzen partilerinin Türkiye’deki siyasi sisteminin tepesine bir yumruk gibi inecektir.. Biz 20 gündür sahada çalışıyoruz.”
Bu haber tarihinde eklenmiştir.