Sindirilmiş Esenler’den sivrilen Esenler’e!

ESENLER Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Yıldız Teknik Üniversitesi Kulüpler Birliği üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldi. Öğrencilere hitap eden Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, konuşmasına Esenler hakkında bilgiler vererek başladı. Göksu, "Esenler'in İstanbul'un tam ortasında bastırılmış ve sindirilmiş bir pozisyondayken yaptığımız çalışmalarla beraber, merkezde sıkışan bir ilçe olmaktan merkezde sivrilen bir ilçe olma yolunda mesafe kat ediyoruz" dedi.

Sindirilmiş  Esenler’den sivrilen Esenler’e!

 ESENLER Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu,  Yıldız Teknik Üniversitesi Kulüpler Birliği üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldi. Öğrencilere hitap eden Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, konuşmasına Esenler hakkında bilgiler vererek başladı. Göksu, "Esenler'in  İstanbul'un tam ortasında bastırılmış ve sindirilmiş bir pozisyondayken  yaptığımız çalışmalarla beraber, merkezde sıkışan bir ilçe olmaktan merkezde sivrilen bir ilçe olma yolunda mesafe kat ediyoruz" dedi. 

Projelerini sundular
Başkan Göksu, sözlerini şöyle tamamladı: "Biz, Yıldız Teknik Üniversitesi ile yoğun çalışmalar yapıyoruz. Yıldız Teknik Üniversitesi'nin çalışmalarına da katkı sunmaya gayret ediyoruz.” Üniversite öğrencileri başkana projelerini sunarak bilgi alışverişinde bulundu.
Bu haber tarihinde eklenmiştir.