THY Kuveyt’ten turist çekmeye başladı

Türk Hava Yolları, uçuş ağına yeni seferler ekledi. Kuveyt'ten Türkiye'deki tatil yörelerine direkt uçuşlar başlatan THY, 116 ülkedeki 290. uçuş noktası olarak Vietnam'ın başkenti Hanoi'ye ilk seferini yaptı.

THY Kuveyt’ten turist çekmeye başladı

Dünyanın önde gelen havayolu şirketleri arasında anılan Türk Hava Yolları, kapsamlı uçuş ağına Kuveyt ile Trabzon, İzmir, Bursa ve Antalya iç hat noktaları arasında düzenleyeceği seferleri de ekleyerek bölgedeki mevcut etkinliğini artırıyor.

Fiyatlar da dikkat çekiyor

Seferler; 27 Haziran 2016 itibarıyla Kuveyt-Trabzon, 30 Haziran 2016 itibarıyla Kuveyt-İzmir, 1 Temmuz 2016 itibarıyla Kuveyt-Bursa, 3 Temmuz 2016 itibarıyla da Kuveyt-Antalya güzergâhları üzerinden, karşılıklı olarak yapılacak. Kuveyt’ten Antalya’ya tüm vergiler dâhil gidiş dönüş 363 Amerikan Doları, Kuveyt’ten Trabzon’a tüm vergiler dâhil gidiş dönüş 429 Amerikan Doları, Kuveyt’ten Bursa’ya tüm vergiler dâhil gidiş dönüş 419 Amerikan Doları, Kuveyt’ten İzmir’e ise yine tüm vergiler dâhil gidiş dönüş 363 Amerikan Doları’ndan başlayan ücretlerle seyahat edilebilecek. 

Bu haber tarihinde eklenmiştir.