Sanat meydana çıktı

Esenler Belediyesi Sanat Evi'nin (ESEV) "Sanat Her Yerde" etkinlikleri kapsamında resim öğrencileri hünerlerini bu hafta Dörtyol Meydanı'nda sergiledi.

Sanat meydana çıktı

Esenler Belediyesi Sanat Evi'nin (ESEV) "Sanat Her Yerde" etkinlikleri kapsamında resim öğrencileri hünerlerini bu hafta Dörtyol Meydanı'nda sergiledi. Esenler Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'nün "Sanat Her Yerde" standı bu hafta Esenler Dörtyol Meydanı'ndaydı.  Yağlı boya ve kara kalem sanatı Esenlerli vatandaşlarla buluştu. Aylardır kara kalem, yağlı boya eğitimi alan Esenlerli öğrenciler hünerlerini sergileme fırsatı yakaladılar. 7'den 70'e herkesin dikkatini çeken bu etkinliğe ilginin hayli yoğun olduğu gözlemlendi.

Farklı branşlarda ücretsiz eğitim

Belediyesi Sanat Evi'nin (ESEV) hayata geçirdiği "Sanat Her Yerde" projesi ile Esenlerli vatandaşlara, geleneksel sanatlardan görsel sanatlara ve sahne sanatlarına kadar sanatın tüm branşları bir bir anlatılıyor. Vatandaşlara yaklaşık 40 farklı dalda kurs verilen ESEV'de yeteneklerini geliştirebilecekleri bu eğitimleri ücretsiz olarak alabilecekleri de hatırlatılıyor.
Bu haber tarihinde eklenmiştir.