Güzel sunucu Ece Erken öldü mü? Ünlü isim açıkladı!

Türkiye'nin en renkli magazin ikonlarından biri olan Ece Erken ile ilgili çıkan ölüm haberleri herkesi üzdü. Güzel sunucunun kötü haberini alanlar Erken'i telefon yağmuruna tutarken ortaya çıkan gerçek ülkedeki bir gerçeği yine karşımıza çıkardı. Peki Ece Erken öldü mü? Ece Erken sosyal medyada öldü iddiaları neden çıktı? Ece Erken'den son dakika açıklaması...

Güzel sunucu Ece Erken öldü mü? Ünlü isim açıkladı!

Son dönemlerde Münir Özkul, Kenan Işık ve bir çok isim hakkında çıkarılan öldü haberlerine Ece Erken de katıldı. Bir internet sitesinden yapılan haberde Erken'in hayatını kaybettiği duyurulurken sevenleri de adeta yasa boğuldu. Ünlü sunucu için gözyaşı dökenler mutlu haberi de yine kendisinden aldı. Ece Erken yaptığı açıklamada haberlere isyan ederken sitemini dile getirip sorumluları mahkemeye vereceğini söyledi.

Peki Ece Erken öldü iddiaları için nasıl konuştu?
Önceki gün ünlü sunucunun öldüğüne dair bir iddia sosyal medyada hızlıca yayıldı. Ardından bir haber sitesinin "Ece Erken öldü" diye haber yaptı. Olayı kendisini arayan yakınlarında öğrenen Erken, "Bunu yapanları mahkemeye verdim. Hiç mi benim bir ailem olduğunu düşünmediniz!" diyerek sitem etti.

Bu haber tarihinde eklenmiştir.