Hamileyken karnına tekme attı

SERKAN Uçar’ın boşanma davası açması üzerine mahkemeye karşı dilekçe sunan Ece Erken, hem eşinden hem de ailesinden şiddet gördüğünü ileri sürdü.

Hamileyken karnına tekme attı

 SERKAN Uçar’ın boşanma davası açması üzerine mahkemeye karşı dilekçe sunan Ece Erken, hem eşinden hem de ailesinden şiddet gördüğünü ileri sürdü. Hürriyet'in haberine göre, Erken daha baştan kayınpeder ve kayınbiraderi tarafından “istenmeyen gelin” ilan edildi. Erken, sosyal medyada Uçar ile fotoğraf paylaşınca, kayınbiraderi Servet Uçar tarafından telefon mesajıyla tehdit edildi: “Çabuk kaldır o resmi. Fındık kadar aklınla benimle aşık atma.” Erken sanki servet avcısı gibi gösterilmiş. Halbuki gerçek farklı. Aralarındaki mal ayrılığı rejimi sözleşmesi de Erken’in talebi üzerine, adına kayıtlı kendi mallarını koruma amaçlı imzalanmıştı. Erken, hamile olduğu dönemde biri hariç tüm doktor kontrollerine yalnız gitti. Doğum sonrası hastaneden taburcu olurken ve bir hafta sonrasında oğlunun sünnetini  yaptırırken de eşi yanında yok-tu. Doktor kontrolleri, doğum ve sünnet harcamaları Erken tarafından karşılandı.
 

Ece Erken, evliliğinin birinci ayında Zorlu Center’da, eşi tarafından sürüklenerek zorla arabaya bindirildi ve devamında aracın kapıları da kilitlenerek tartaklandı. Hamile olduğu dönemde, eşi tarafından karnına tekme atıldı. Bu olay sebebiyle Erken, hastaneye giderek bebeğin sağlık durumunu kontrol ettirdi. 
Bu haber tarihinde eklenmiştir.