Meryem Uzerli Tarkan'a kavuşuyor! Meryem Uzerli'nin hayali gerçek oluyor - Meryem Uzerli Tarkan için ne söyledi?

Muhteşem Yüzyıl'daki rolü ile adeta fenomen haline gelen güzel oyuncu Meryem Uzerli'nin yakın zamanda açıkladığı Tarkan ile tanışma hayali gerçek oluyor. Tarkan Meryem Uzerli'nin tanışma isteğine ne cevap verdi, ne söyledi? Tarkan ve Meryem Uzerli ne zaman tanışacak? Soruların cevapları haberimizin detaylarında...

Meryem Uzerli Tarkan'a kavuşuyor! Meryem Uzerli'nin hayali gerçek oluyor - Meryem Uzerli Tarkan için ne söyledi?

Güzel oyuncu Meryem Uzerli'nin Tarkan hayranlığı bitmek bilmiyor. Güzel oyuncu bir dergiye verdiği röportajda kendisiyle tanışma ve klibinde oynama isteğini yenileyince ünlü şarkıcı bu çağrıya sessiz kalmadı. Peki Tarkan Meryem Uzerli'ye ne cevap verdi, ne söyledi? Ne zaman bir araya gelecekler?

Oyuncu Meryem Uzerli, bir dergiye verdiği röportajda Tarkan ile tanışmayı çok istediğini belirtmiş, ünlü sanatçıyı çok sevdiğini söylemişti.En büyük hayalinin Tarkan'ın klibinde oynamak olduğunu söyleyen Meryem Uzerli'nin bu isteğine, Tarkan da kayıtsız kalmadı. Tarkan, Meryem Uzerli'nin bu açıklamalarından sonra, "Neden olmasın? Birbirimize yakışırız. Meryem'in bu isteğini seve seve kabul ediyorum" diyerek yanıtladı.

Bu haber tarihinde eklenmiştir.