Nihat Doğan'dan Kurtlar Vadisi için illimünati iddiası

Kurtlar Vadisi dizisinin geçen sezonunda ezanın tersten okutulmasında subliminal bir mesaj mı var sorularını akla getirdi. Söylemezsem olmaz sunucularından Nihat Doğan bu konu hakkında şok iddialar ortaya attı.

Nihat Doğan'dan Kurtlar Vadisi için illimünati iddiası

Söylemezsem Olmaz programında Kurtlar Vadisi'ndeki skandallar bir bir ortaya çıkarılmaya deva ediyor. Bu kez de Kurtlar Vadisi'nde ezanın tersten okutulduğu ortaya çıktı. Kurtlar Vadisinden subliminal mesaj ezani tersten okuttu Nihat Doğan açıklama Söylemezsem Olmaz moderatörü Ömür Varol, Kurtlar Vadisi'nde ezan neden tersten okutuldu sorusunu gündeme taşıdı. Bu konu üzerine Nihat Doğan sert açıklamalarda bulundu. Doğan, "Ben bu ezanın tersten okunması konusunda bir hafta program yaparım"dedi. Programda "La ilahe"nin tersten okunması anlamının tam tersi olduğuna dikkat çekildi.

Nihat Doğan, dizide ezanın tersten okunmasını illimünatinin subliminal mesajı olduğunu iddia etti. Programa bağlanarak incelemelerini anlatan metafizik uzmanı Salih Memişoğlu, kullanılan subliminal mesajların 'kabala büyüleri' ile ilişkili olduğunu belirterek, toplum üzerinde çok ciddi yönlendirme etkisi olduğunu iddia etti...

Bu haber tarihinde eklenmiştir.