Özel Haber Haberleri


Topbaş için söylenenler şehir efsanesinden ibaret
10 Ocak 2017, 20:46 0
Topbaş için söylenenler şehir efsanesinden ibaret
İBB Başkan Danışmanı ve Arnavutköy Belediye Meclis Başkanvekili Abubekir Taşyürek, Kadir Topbaş'ın yetkilerinin alındığı yönündeki iddiaları şehir efsanesi olarak değerlendirdi. Taşyürek, “Bu tür iddialar karanlık odakların uydurduğu çok adice, sinsice ve aptalca söylentilerden ibarettir” dedi.
Bir kişi mutlu olacak!
10 Ocak 2017, 20:15 0
Bir kişi mutlu olacak!
İBB Meclisi'nde konuşan CHP Grup Başkanvekili Ertuğrul Gülsever, Meclis'teki anayasa değişikliği görüşmelerine değinerek, “AKP, bir kişiyi mutlu edelim diye başkanlık sistemini getirmek istiyor. Başımızda bunca bela varken bu değişikliğin zamanı mı?” diye sordu.
Herkes sınırını bilirse hiçbir sorun olmaz
10 Ocak 2017, 20:09 0
Herkes sınırını bilirse hiçbir sorun olmaz
Kısa bir zaman önce Beylikdüzü Kaymakamlığı’na atanan Mehmet Okur ilk açıklamasını Gazetem İstanbul’a yaptı. Belediye ve kaymakamlık arasında hiçbir sorun yaşanmayacağını belirten Okur, “Herkes görevini bilir, sınırlarının dışına çıkmazsa sorun olmaz” diye konuştu.
Mahallelerle irtibat kesildi
09 Ocak 2017, 20:47 0
Mahallelerle irtibat kesildi
Kar yağışının en şiddetli olduğu ilçelerden Arnavutköy'de fabrikalar perşembe gününe kadar üretimi durdurdu. Birçok mahalle ile irtibat kesildi, toplanamayan çöpler sokaklara taştı
Soğuk günde sıcak çorba
08 Ocak 2017, 21:55 0
Soğuk günde sıcak çorba
Silivri Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ekipleri, yoğun kar yağışı sırasında otobüslerde bekleyen, Silivri Otogarı’nda mahsur kalan araç sürücüleri ve vatandaşlara sıcak çorba ve kumanya ikram etti.
Arnavutköy'ü kar vurdu
08 Ocak 2017, 21:48 0
Arnavutköy'ü kar vurdu
Son dokuz yılın en etkili kışını yaşayan İstanbul’da birçok semtte yollar yağan kar ve tipi yüzünden kapandı. Ulaşım aksadı, araçlar yollarda kaldı. Yağan yoğun karın etkisiyle İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyesi kar küreme araçları yetersiz kaldı
Avcılar'da Fatihalı meclis
06 Ocak 2017, 21:38 0
Avcılar'da Fatihalı meclis
Avcılar Belediye Meclisi Ocak ayı ikinci oturumunda CHP Grup Başkanvekili Özkan Alıntaş'ın vefat eden babası için fatiha okundu. CHP’li ve AK Partili meclis üyeleri Alıntaş’a başsağlığı diledi.
Toplantı bitti kavga başladı
06 Ocak 2017, 21:22 0
Toplantı bitti kavga başladı
Çatalca meclisinde Belediye Başkanı Cem Kara’nın kendisine söz vermediğini söyleyen AK Partili Tuba Uzun CHP İlçe Başkanı Halil Gök’le tartıştı. Başkan Kara ise meclis devam ederken kendisinden söz istenmediğini belirterek, “Arkadaş bağırarak kendini ifade etmeye çalışıyor; Boş tenekeden de çok ses çıkar” yorumunu yaptı.
Kutuplaşmamış bir Türkiye istiyorum!
06 Ocak 2017, 21:11 0
Kutuplaşmamış bir Türkiye istiyorum!
Ulusal ve yerel basının temsilcilerini 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü öncesinde Cemil Hoca Restoran’da ağırlayan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, teröre lanet okudu, kutuplaşmamış bir Türkiye özlemini dile getirdi
Eşimi tedavi ettirecek  param yok
05 Ocak 2017, 22:44 0
Eşimi tedavi ettirecek param yok
Şenol Akgül eşi Hülya Akgül'ü böbrek rahatsızlığı nedeniyle Trabzon'dan İstanbul'a getirdi. Geçirdiği ameliyatın ardından rahatsızlığı devam eden Hülya Akgül Ankara Hacettepe hastanesine gönderildi. Hacettepe'de stent takılan Akgül'ün maddi sıkıntılar nedeniyle tedavisi tamamlanamadı.
Karısının boğazını kesti!
05 Ocak 2017, 22:36 0
Karısının boğazını kesti!
Silivri’de karı koca arasında çıkan tartışma sonrasında karısının boğazını keserek öldüren öfkeli koca, daha sonrada kendisini bıçaklayarak intihar etmek istedi
Katliam gibi kaza
04 Ocak 2017, 23:13 0
Katliam gibi kaza
Arnavutköy Sazlıbosna’da meydana gelen trafik kazasında iki kamyon kafa kafaya çarpıştı. Feci kazada iki öğrenci ve genç kamyon şoförü hayatını kaybetti.