3. Karadeniz Kick Boks Şampiyonası sona erdi

Türkiye Kick Boks Federasyonu, Samsun İl Temsilciliği'nin 2015 yılı faaliyet programında yer alan 3. Karadeniz Kick Boks Yıldızlar, Gençler ve Büyükler Kick Boks Şampiyonası sona erdi.3. Karadeniz Kick Boks Yıldızlar, Gençler ve Büyükler...

3. Karadeniz Kick Boks Şampiyonası sona erdi

Türkiye Kick Boks Federasyonu, Samsun İl Temsilciliği'nin 2015 yılı faaliyet programında yer alan 3. Karadeniz Kick Boks Yıldızlar, Gençler ve Büyükler Kick Boks Şampiyonası sona erdi.

3. Karadeniz Kick Boks Yıldızlar, Gençler ve Büyükler Kick Boks Şampiyonası İlkadım Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu'nda yapıldı. Müsabakalara Samsun, Trabzon, Ordu, Çorum, Ankara, Tokat ve Bolu illerinden 125 sporcu katılım sağladı. Dereceye giren sporculara madalya, kilolarında birinci olan sporculara kupa verildi.

Müsabakalar sonucunda Samsun birinci, Trabzon ikinci, Ordu ve Çorum üçüncü oldu. Dereceye girenlerin madalya ve kupaları, Türkiye Kick Boks Federasyonu Başkanı Salim Kayıcı, İlkadım Kaymakamı Turan Atlamaz, Türkiye Kick Boks federasyonu Karadeniz Bölge Başkanı ve Samsun İl Temsilcisi Üzeyir Kodan, antrenörler ve hakemler tarafından takdim edildi.
Bu haber tarihinde eklenmiştir.