Erdal Mandalı Kavaklıspor’da

Birinci Amatör Lig ekiplerinden Kavaklıspor yeni sezonda forvet hattını güçlendirdi ve geçtiğimiz sezon attığı gollerle isminden sıkça söz ettiren Erdal Mandalı ile anlaşma imzaladı.

Erdal Mandalı Kavaklıspor’da

 Birinci Amatör Lig ekiplerinden Kavaklıspor yeni sezonda forvet hattını güçlendirdi ve geçtiğimiz sezon attığı gollerle isminden sıkça söz ettiren Erdal Mandalı ile anlaşma imzaladı. Takımda transferlerde tek yetkili konumunda olan Antrenör Şahin Çeşmecioğlu, önceki gün görüştüğü genç oyuncu ile bir yıllık anlaşmaya vardığını açıkladı. 

Son transfer yapıldı
Transferlerle ilgili bir açıklama yapan Şahin Çeşmecioğlu, “Yeni sezon için belki de son transferimizi gerçekleştirdik. Forvet hattında genç oyuncu Erdal Mandalı ile anlaşarak idmanlarımıza başlayacağız. Erdal’ın gol yollarında takıma katkı sağlayacağından şüphem yok. Bu sezon geçtiğimiz sezonlarda olduğu gibi karakterleri yüksek oyuncular ile anlaşma yaptık. Yeni sezonda çok koşan iyi pas yapan ve oyunu ileride kuran bir Kavaklıspor izleyeceğiz. İyi ve kaliteli bir lig serüvenimiz olsun” dedi.
Bu haber tarihinde eklenmiştir.