Gökhan Töre kavga çıkardı, az kalsın ölüyordu!

Daha önce takım arkadaşları Hakan Çalhanoğlu ve Ömer Toprak ile girdiği silahlı münakaşa ile bir gece kulübünde yaralandığı iki olayla hatırlanan Beşiktaş'ın yıldızı Gökhan Töre bir kez daha ölümden döndü. Otoparkta kavga çıkaran Gökhan Töre'ye silahını doğrultan bir vatandaş son anda ikna edildi. İşte flaş geceye dair detaylar...

Gökhan Töre kavga çıkardı, az kalsın ölüyordu!

Ligin ikinci yarısında yaşadığı performans düşüklüğü ile bazı Beşiktaşlı taraftarlar tarafından da eleştirilen Gökhan Töre, tatil için gittiği Bodrum'da canından oluyordu.

Bir arkadaşıyla birlikte Bodrum'da tatil yapan Beşiktaşlı futbolcu Gökhan Töre, önceki gece Türkbükü'nde eğlendikten sonra kavga çıkardı.

Geç saatlerde bir mekandan çıkarken otoparkta kendisinin fotoğrafını çekmek isteyen bir kişiyle tartışan Töre, küfürler savurdu. Ardından ünlü futbolcu ile küfür ettiği kişi arasında itiş kakış yaşandı.

Töre'nin saldırdığı kişi, belindeki silahı çıkarınca ortalık karıştı. Çevredekiler, silahına sarılan kişiyi güçlükle durdururken, Töre ve arkadaşı da otomobillerine bindirilerek uzaklaştırıldı.

Daha önce de İstanbul'da bir gece kulübünde kavga eden ve silahla yaralanan Töre, bu kez benzer bir olaydan kıl payı kurtuldu.

Kaynak: Günaydın

Bu haber tarihinde eklenmiştir.