Hükmen galip oldular

Pazar günü Akçaabat Sebatspor ile karşılaşması gereken İstanbulspor, rakibinin ligden çekilmesiyle üç puanı şimdiden hanesine yazdırmış oldu

Hükmen galip oldular

Oyuncularına iki gün izin veren Teknik Direktör Bülent Demirkanlı, bir sonraki hafta oynayacakları Zonguldak Kömürspor maçının hazırlıklarına iki günlük iznin ardından başlayacaklarını söyledi. 

Kömürspor'a konsantreyiz
Geçtiğimiz hafta Denizli deplasmanından alınan 2-2’lik beraberliğin kendilerini çok üzdüğünü söyleyen Demirkanlı, “Kızılcabölükspor karşısında oyun kontrolünü elinde bulunduran taraf tamamen bizdik. İyi mücadele ettik ve bunun karşılığı olan 2-0’lık skoru da lehimize çevirmiş olduk. İkinci yarıda ne olduysa oldu ve kalemizde çok kötü iki gol görerek sahadan bir puanla ayrılmak zorunda kaldık” dedi. Demirkaanlı, “Artık bu maçla ilgili fazla konuşmak istemiyorum ve bir hafta sonra deplasmanda oynayacağımız Zonguldak Kömürspor maçına konsantre olmaya çalışıyoruz. Pazar günü maç oynamayacağız çünkü rakibimiz Akçaabat Sebatspor ligden çekildiği için hükmen haftayı 3-0 galip kapayacağız. Bizim için artık hazırlıklar tamamen Zonguldak Kömürspor üzerine olacaktır. Bu maç için hazırlıklarımızı kendi tesislerimizde sürdürmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.
Bu haber tarihinde eklenmiştir.