Silivrispor'da yol ayrımı

SİLİVRİSPOR’UN başarılı sol kanat oyuncusu Muharrem Doğan, yeni sezon için Spor Toto 2. Lig takımlarından Eyüpspor ile anlaştı.

Silivrispor'da yol ayrımı

 SİLİVRİSPOR’UN başarılı sol kanat oyuncusu Muharrem Doğan, yeni sezon için Spor Toto 2. Lig takımlarından Eyüpspor ile anlaştı. Geçtiğimiz sezon Silivrispor forması altında başarılı bir sezon geçiren sol kanat oyuncusu Muharrem Doğan yeni sezonda Eyüpspor forması altında ter dökecek. Futbol hayatına Bakırköyspor’da başlayan ardından Dardanelspor’a transfer olan genç oyuncu Keşanspor, Edirne Gençlikspor ve Bozcaada’da amatör top koşturduktan sonra profesyonelliğe geçişi Silivrispor ile yapmıştı. İki sezon Silivrispor formasını giyen genç sol kanat oyuncusu iyi bir sezonun ardından TFF 2. Lig ekiplerinden Eyüpspor ile anlaşma imzaladı.

Yönetiminden helallik aldı
Geçtiğimiz günlerde Eyüpspor ile transfer anlaşmasına varan Muharrem Doğan önceki gün Silivrispor idari binasına gelerek Silivrispor Kulübü İkinci Başkanı Süleyman Gencoğlu ve Futbol Şube Sorumlusu Erkan Karabina ile birlikte kulüp çalışanları ile helalleşti.
Bu haber tarihinde eklenmiştir.