Şöhretler futbol ziyafeti çekiyor

Küçükçekmece Belediyesi ve Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği tarafından müşterek düzenlenen “Küçükçekmece Belediye Başkanlığı Veteranlar Futbol Turnuvası” tüm hızı ile davam ediyor.

Şöhretler futbol ziyafeti çekiyor

Küçükçekmece Belediyesi ve Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği tarafından müşterek düzenlenen “Küçükçekmece Belediye Başkanlığı Veteranlar Futbol Turnuvası” tüm hızı ile davam ediyor. Düzenlenen 35 yaş üstü veteranlar futbol turnuvası ile eski futbolcular şöhret ve profesyonel futbolcular bir araya gelerek düzenlenen organizasyonla yıllarca top koşturdukları sahalarda dostluklarını ve hünerlerini sergiliyorlar.

Eski günleri anıyorlar

Yıllar önce rakip ya da aynı takım futbolcusu olarak yeşil sahalarda ter döken eski futbolcuların bir araya geldiği maçlarda, Küçükçekmeceliler ve sporseverler bir birinden güzel gollere tanıklık etti. Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği Başkanı Seymen Gençtürk, eski günlerini yad ettiklerini söylerken, “35 yaş üstü eski futbolcular yılda bir de olsa böyle bir organizasyonla bir araya geliyoruz. Hem eski günleri yad ediyoruz hem de eskiden kalan dostluğumuzu, kardeşliğimizi pekiştiriyoruz” şeklinde konuştu.
Bu haber tarihinde eklenmiştir.