Sonuna kadar buradayım

eni sezonda Tepecikspor ile aynı grupta mücadele edecek olan Manisaspor’da Kulüp Başkanı Abdullah Mergen, istifa haberlerine gerekli cevabı verdi. Merger; “Cesetimi çiğneseler bile istifa etmem” dedi.

Sonuna kadar buradayım

 yeni sezonda Tepecikspor ile aynı grupta mücadele edecek olan Manisaspor’da Kulüp Başkanı Abdullah Mergen, istifa haberlerine gerekli cevabı verdi. Merger; “Cesetimi çiğneseler bile istifa etmem” dedi. 2015-2016 sezonunda Spor Toto 2. Lig'de yer alacak Manisaspor'da Kulüp Başkanı Abdullah Mergen, istifa edeceği iddialarına cevap vererek, "İstifa etmem söz konusu değil. Cesedimi çiğneseler istifa etmem" ifadelerini kullandı.

Yeni transferler yolda
19 Mayıs Stadyumu'nda düzenlenen basın toplantısında gazetecilere açıklamada bulunan Mengen, yeni sezon çalışmaları hakkında bilgi verdi. Birçok futbolcuyla anlaştıklarını ve bu futbolcuların kampta deneneceğini dile getiren Mergen, teknik heyetin raporu doğrultusunda kimlerle yola devam edileceğinin kararını vereceklerini belirtti.Transfer çalışmalarının son güne kadar da devam edeceğinin altını çizen Mergen, istifa iddialarıyla ilgili olarak da konuştu” dedi.

Bu haber tarihinde eklenmiştir.