Tepecikspor’a 4 bin kişilik stat

SPOR Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta mücadele eden Büyükçekmece Tepecikspor, nihayet stadına kavuşuyor.

Tepecikspor’a  4 bin kişilik stat

 Büyükçekmece Belediyesi ve TFF işbirliği ile yapımına ay sonunda başlanacağı açıklanan stadın 4 bin kişilik kapasiteli, kapalı ve zeminin de doğal çim olacağı açıklandı. 

Çalışmalar hızlandı


Büyükçekmece Belediyesi Tepecik Şenol Güneş Stadı Projesi hakkında TFF ile yapılan toplantının ardından proje geçer not alarak 2016-2017 Futbol sezonuna yetiştirilmesi için gerekli çalışmaların hız kazandığı söylendi. Büyükçekmece Belediyesi ve TFF, Türkiye Futbol Federasyonu arasında yapılan görüşmelerin olumlu geçtiği bilgili iletilirken, artık Tepeciklilerin de bir stadının olacağı, göçebe gibi İlçe İlçe dolaşmayacağı söylendi.
Doğal çime çevrilecek


Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’ün bizzat takip ettiği stadın yapımı için gerekli çalışmaların hız kazandığı, Büyükçekmece Belediyesi Tepecik Şenol Güneş Stadı ile birlikte Büyükçekmece Belediyesi Spor Kompleksi'nin zemininin de doğal çime çevrileceği bilgisi iletildi. Bu projeyi gören Büyükçekmece Tepecikspor’lu sporseverler, yeni sezonda maçlarını kendi statlarında izleyeceklerinden dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.  
BURAK ZİHNİ
Bu haber tarihinde eklenmiştir.