Whatsapp nasıl indirilir? Son sürüm Whatsapp indir - Ücetsiz Whatsapp

Tüm iOS ve Android tabanlı cep telefonlarında bulunması gereken ve iletişimi kolaylaştıran uygulamaların başında gelen Whatsapp'ı son versiyon ücretsiz şekilde web sitemizden indirebilirsiniz. Whatsapp nasıl yüklenir?

Whatsapp nasıl indirilir? Son sürüm Whatsapp indir - Ücetsiz Whatsapp

Whatsapp artık mesajın yanında sesli görüşme imkanı da sunuyor. Ücretsiz yararlanabilceğiniz bu hizetleri kullanabilir ve sevdiklerinizle iletişim kurabilirsiniz.

whatsapp

Facebook'un rekor bir ücretle bünyesine kattığı ve şu anda bir milyarı aşan kullanıcı sayısı ile dünyanın en çok kullanılan uygulamaların başında gelen Whatsapp, yeni özelliklerle desteklenerek alanındaki liderliğini perçinledi.

Whatsapp nasıl indirilir?

Android işletim sistemi kullanan okurlarımız Whatsapp Android İndir linkini tıklayarak telefonlarına Whatsapp yükleyebilir. Whatsapp iPhone indir linkine de tıklayarak iPhone telefonlarınıza son sürüm Whatsapp'ı indirebilirsiniz.

Whatsapp'ı kurduktan sonra gerçek telefon numaranızı girmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde onay kodu alıp hesabınızı doğrulatamazsınız. Onay kodu  geldikten sonra telefon tuşları ile Whatsapp hesabınızı aktifleştirebilirsiniz.

Bu haber tarihinde eklenmiştir.