Akif Manaf'tan başarının sırları

Yoga üstadı Akif Manaf 'Başarı nedir ve Nasıl Başarılı Olur' kitabı ile 42. kez okuyucularının karşısına çıkıyor. Daha önceki kitaplarıyla oldukça fazla ses getiren ve yoga üzerine çalışmalarıyla büyük üstad ünvanını alan Manaf'ın bu kitabına da oldukça fazla ilgi gösterilmesi bekleniyor.

Akif Manaf'tan başarının sırları

Gerçek başarı kendin olmaktır sloganı ile yola çıkılan kitabı Yoga Academy'den ve yogamarketi.net adresinden satın alabilirsiniz.Yoga üstadı Akif Manaf 'Başarı nedir ve Nasıl Başarılı Olur' kitabı ile 42. kez okuyucularının karşısına çıkıyor. Daha önceki kitaplarıyla oldukça fazla ses getiren ve yoga üzerine çalışmalarıyla Büyük Üstad ünvanını alan Manaf'ın bu kitabına da oldukça fazla ilgi gösterilmesi bekleniyor.

Kitapta özel ve iş hayatındaki başarı, varoluştaki başarının sırları, sorunlardan ders çıkarmanın yolları, tutkulu ve azimli bir şekilde tam odaklı olmanın yöntemlerinin yanısıra sezgilere güven, hayal gücünü kullanmanın önemi anlatılıyor. Değişime inancın önemiyle birlikte başarıya sadece etkili eylemlerde bulunarak yarını değiştirilebileceğinden söz ediliyor. Evrensel işleyişlere de değinilen kitabı okuyarak hayatınıza yön verebilirsiniz.

Gerçek başarı kendin olmaktır sloganı ile yola çıkılan kitabı Yoga Academy'den ve yogamarketi.net adresinden satın alabilirsiniz.

Bu haber tarihinde eklenmiştir.

Avatar
Ragıp Atalay - 5 ay
Akif Manaf alanında gerçek bir uzman. Kitaplarını çok severek takip ediyorum. Bu kitabı da hemen alacağım..
Avatar
Nagehan Güleç - 4 ay
Kitabı okudum. Gerçekten günümüz dünyasında çok çok faydalı bilgiler içeriyor. Herkese tavsiye ederim
Avatar
Neşe Güney - 3 ay
Harika bir kitap..
Avatar
Kemal Tan - 3 ay
Başarı kavramı bu kadar güzel anlatılabilirdi diye düşünüyorum. Tebrik ederim
Avatar
Tunç Hanoğlu - 2 ay
Son dönem okuduğum en başarılı yazarların başında geliyor Akif Manaf
Avatar
Ebru Kasabalı - 2 ay
Akif Manaf'ın kitapları günümüz insanının temel arayışlarına oldukça doyurucu yanıtlar veriyor. Başarı kitabını büyük keyifle okudum. Sanırım şimdi bilgi üzerine bir kitabı yayınlanmış. Onu da hemen edineceğim.