Liselilere Üniversitede yaz okulu

istanbul Aydın Üniversitesi Eğitim Fakültesi 29 Haziran- 10 Temmuz tarihleri arasında Lise Yaz Okulu kapsamında öğrenciler için 2 haftalık bir program hazırladı.

Liselilere Üniversitede yaz okulu

 istanbul Aydın Üniversitesi Eğitim Fakültesi 29 Haziran- 10 Temmuz tarihleri arasında Lise Yaz Okulu kapsamında öğrenciler için 2 haftalık bir program hazırladı. “İstanbul Aydın Üniversitesi, Ortadoğu Teknik Üniversitesi, Mef Üniversitesi ve Galatasaray Üniversitesi” öğretim üyelerince eğitim verilen yaz okulunda, öğrenciler üniversitenin öğrenci yurdunda yatılı olarak konakladı.

8 farklı ders aldılar
“Halkla İlişkiler, Uluslararası İlişkiler, Tiyatro ve Oyunculuk Bölümü, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi, Gazetecilik Bölümü” gibi alanlarda eğitim alan yaz okulu öğrencilerine seçtikleri sayısal ve sözel alanlara göre toplamda 8 farklı ders sunuldu. 
Seminerler de verildi
Derslerin yanında öğrencilere 14 farklı konuda seminer verildi. Ayrıca Lise Yaz Okulunda öğrencilere “Tiyatro ve Oyunculuk, Yoga, Zeka Oyunları, Gündüz ve Gece Astronomi Gözlemleri, Film Geceleri”nin yer aldığı farklı aktiviteler de  sunuldu.
Bu haber tarihinde eklenmiştir.