Tarihi surlarda sır ölüm

Sarayburnu'ndaki tarihi surların olduğu bölgede yabancı uyruklu bir erkeğin cesedi bulundu. 35-40 yaşlarında olduğu tahmin edilen ceset üzerinde yapılan incelemede boğuşma izleri olduğu belirlendi.

Tarihi surlarda sır ölüm

Sarayburnu'ndaki tarihi surların olduğu bölgede yabancı uyruklu bir erkeğin cesedi bulundu. 35-40 yaşlarında olduğu tahmin edilen ceset üzerinde yapılan incelemede boğuşma izleri olduğu belirlendi. Şahsın, boğularak öldürüldüğü değerlendiriliyor.

Sahil Kennedy Caddesi Sarayburnu mevkiindeki surların iç bölümünde 18.00 sıralarında bir erkek cesedi gören vatandaşlar durumu polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen polis, yabancı uyruklu 35-40 yaşlarındaki şahsın cesedi ile karşılaştı. Olay yerini emniyet şeridi ile çeviren polis, bölgede inceleme yaptı. İlk incelemede üzerinden herhangi kimlik v bir belge çıkmayan cesedin yaşanan boğuşma sonrasında boğularak öldürüldüğü değerlendiriliyor.

Polis delil çalışması yaptı
Polis ekiplerinin geniş güvenlik tedbiri aldığı bölgede Olay Yeri İnceleme ekipleri de delil çalışması yaptı. Geç saatlere kadar devam eden çalışmaların ardan ceset, Adli Tıp Kurumu'na götürüldü. Polis ekiplerinin olay ile ilgili soruşturması devam ediyor. 
Bu haber tarihinde eklenmiştir.