Beraberliğimiz hiç bozulmasın

Ramazan ayının yarısını geride bırakırken, Küçükçekmece Belediyesi bereketli iftar sofralarını ilçedeki mahallelerde kurmaya devam ediyor.

Beraberliğimiz hiç bozulmasın

Ramazan ayının yarısını geride bırakırken, Küçükçekmece Belediyesi bereketli iftar sofralarını ilçedeki mahallelerde kurmaya devam ediyor. Masaları dolaşarak, vatandaşlarla sohbet eden Belediye Başkanı Temel Karadeniz, Küçükçekmecelilere teşekkür ettiği konuşmasında “Bu akşam bu sofralarda bizlerle birlikte iftar yapmayı seçtiniz. Dilerim, bu rahmet ve bereket ayının hürmetine beraberliğimiz hiç bozulmasın. Rabbim tüm dünyadaki müslümanlara da böyle hayırlı, bereketli Ramazanlar nasip etsin”dedi.


Çocuklar unutulmadı
Mahalle iftarına katılan öğrenci Hasan Aykurt da, Temel Karadeniz’e teşekkür ederek, "Mahalle iftarlarında Ramazan ayının barış ve huzur ortamını yaşıyorum" dedi. Kuran-ı Kerim tilavetiyle başlayan iftar programında, okunan ezanın ardından oruçlar açıldı. Yenen yemeklerin ardından, vatandaşlar yemek duası eşliğinde ellerini semaya açarak, hep birlikte dua etti. Çocuklar ise kendileri için özel olarak getirilen animasyon grubunun gösterisiyle eğlenceli dakikalar geçirdi.  barış kış
Bu haber tarihinde eklenmiştir.