Dönüşüm etaplar şeklinde olacak

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, Kentsel Dönüşüm Projesi ile ilgili vatandaşın merak ettiği soruları yanıtladı.

Dönüşüm etaplar şeklinde olacak

Vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Usta, “Dönüşüm etaplar şeklinde olacak. Dönüşüm planlı şekilde olacak ve bu planların parametreleri sizler olacaksınız” dedi.

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, Fevzi Çakmak Mahallesi Kentsel Dönüşüm Bürosu’nda vatandaşlarla bir araya geldi. Usta, Gaziosmanpaşa mahallelerini kapsayan kentsel dönüşüm projesi ile ilgili vatandaşların sorularını yanıtladı. Burada vatandaşların sorunlarını dinleyen Başkan Usta, mahalle halkının kentsel dönüşüm projesiyle ilgili aklına takılan sorulara cevap verdi.
İlçemiz için fırsattır
Vatandaşların soruları üzerine açıklama yapan Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, “İlçemizde birçok mahallede ve Fevzi Çakmak Mahallemizde riskli alanlar ilan edildi ve bu bölgelerde kentsel dönüşüm yapılması noktasında karar alındı. Kentsel dönüşüm ilçemiz açısından aslında çok önemli bir fırsattır. Her defasında üstüne basa basa söylediğim bir söz var bir şehrin gelişebilmesi, daha doğrusu bir yerleşim yerinin şehir olabilmesi için oraya mutlak suretle yol getirmeniz lazım. Kentsel dönüşümü sağlarken yapılan planlar doğrultusunda, sizleri bilgilendireceğim” dedi.
Bu haber tarihinde eklenmiştir.