Korkuluklara asılan fotoğraf makinesi polis alarma geçirdi

Beyoğlu’nda bir şahsın yolda bularak bina korkuluklarına astığı fotoğraf makinesi, polisi alarma geçirdi. Olay çevrede paniğe neden oldu. Bir süre sonra olay yerine gelerek polise makineyi kendisinin astığını söyleyen şahıs, gözaltına...

Korkuluklara asılan fotoğraf makinesi polis alarma geçirdi

Beyoğlu’nda bir şahsın yolda bularak bina korkuluklarına astığı fotoğraf makinesi, polisi alarma geçirdi. Olay çevrede paniğe neden oldu. Bir süre sonra olay yerine gelerek polise makineyi kendisinin astığını söyleyen şahıs, gözaltına alındı.

Olay 14.30 sıralarında Beyoğlu Tarlabaşı Bulvarı Balo Sokak’ta meydana geldi. Sokak girişindeki binanın korkuluklarında bir fotoğraf makinesinin asılı olduğunu gören vatandaşlar, polise haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, sokağın giriş ve çıkışını kapatarak bölgede güvenlik önlemi aldı. Vatandaşları bölgeden uzaklaştıran polis, olay yerine bomba imha uzmanı çağırdı. Bomba imha uzmanının beklendiği sırada polisin yanına gelen bir kişi, fotoğraf makinesini korkuluklara kendisinin astığını söyledi. Polis nezaretinde makineyi alan şahıs, gözaltına alınarak ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü. Sokakta bulunan vatandaşlar ise şahsa tepki gösterdi.Bu haber tarihinde eklenmiştir.