Üst düzey ziyaret

Safİ Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Safi ve Doğuş Gayrimenkul Yönetim Kurulu üyesi Erdoğan Dağlı; Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Üst düzey ziyaret

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Kartal’da yapılan hizmetler ve projeler hakkında bilgi verdi. Başkan Op. Dr. Altınok Öz, Kartal Belediyesi proje odasını gezdirerek Kartal’da hayata geçirilen projeler, TAK Kartal’ın çalışmaları, uygulamada olan Etap-1, Etap-2, riskli alanlar, Ceviz Meydanı, Uğur Mumcu Kent Meydanı ve Kartal’da devam eden deprem-yerinde dönüşüm çalışmaları ve yeni projeleri görselleriyle anlatarak bilgiler verdi.

Projeleri anlattı
Başkan Altınok Öz’ü çalışmalarından ve ürettiği projelerden dolayı kutlayan Erdoğan Dağlı, yapılan çalışmalar için de başarılar diledi. Dağlı, Türkiye ve dünyada yaptıkları ve ürettikleri projeler hakkında da Başkan Altınok Öz’e bilgi verdiler. Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz; ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Cengiz Safi ve Erdoğan Dağlı’ya teşekkür etti. BARIŞ KIŞ

Bu haber tarihinde eklenmiştir.