Avcılar Haberleri


Pazarda bağımlılık savaşı
10 Ekim 2017, 07:45 0
Pazarda bağımlılık savaşı
Giderek artan uyuşturucu ve madde bağımlılığı ile mücadelede halkın bilgilendirilmesi ve farkındalık yaratmak amacıyla Avcılar'da farklı bir yöntem denendi. Kaymakam Hulusi Doğan ve görevliler, bağımlılığa karşı pazarda eğitici broşür dağıtırken, esnaf da bu çalışmaya destek verdi.
Dışarıda eylem içeride meclis
07 Ekim 2017, 07:37 0
Dışarıda eylem içeride meclis
Maaşlarını alamayan işçiler belediye önünde eylemlerini sürdürürken, toplantı salonunda da meclis oturumu gerçekleşti. Avcılar Meclisi'nin CHP'li üyeleri mağdur işçiler hakkında hiçbir açıklama yapmazken, AK Partili Şebnem Öngün Gökmen eylemin sonlandırılması için gerekenin yapılmasını talep etti.
Gözler kör kulaklar sağır
05 Ekim 2017, 08:00 0
Gözler kör kulaklar sağır
Maaşlarını alamadıkları gerekçesiyle eylemine devam eden CHP’li Avcılar Belediyesi’nin taşeron işçileri, 3 gün de belediye binası önünde toplandı. Mağdur işçilerin sesini bu sefer de duyan olmadı.
Sizin hiç mi vicdanınız yok!
04 Ekim 2017, 07:38 0
Sizin hiç mi vicdanınız yok!
3 aydan beri maaşlarını alamayan işçiler Avcılar Belediyesi önünde eylemini sürüdürüyor. Mağdur işçiler hakkında açıklama yapan ve belediye yetkililerine, ‘Sizin hiç mi vicdanınız yok!’ şeklinde seslenen Belediye İş Sendikası 2 No’lu Şube Başkanı Erol Özdemir, “Hakkımızı alana kadar burada olmaya devam edeceğiz” dedi.
Avcılar Belediyesi önünde maaş protestosu
02 Ekim 2017, 12:43 0
Avcılar Belediyesi önünde maaş protestosu
Çeşitli dönemlerde işçilerin yoğun protestoların hedefi olan Avcılar Belediyesi'nde maaşlarını alamayan belediye çalışanları bir kez daha toplandı.
Hayata güler yüzle bakacaklar
02 Ekim 2017, 08:16 0
Hayata güler yüzle bakacaklar
Hande Çetin Kahya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin açılışında konuşan Avcılar Kaymakamı Hulusi Doğan, “Burada herkes hayata daha güler yüzle bakacaktır” diye konuştu
Gelen memnun giden memnun
02 Ekim 2017, 08:07 0
Gelen memnun giden memnun
Çiftçi ailesinin yeni mekanı olan Memnun İskender Döner’in hedeflerini anlatan Ercan Çiftçi, “Fiyat, kalite, servis, işin olmazsa olmazı. Bunlardan biri iyi olmazsa müşteri sizi tercih etmez. Gelen müşteriyi serviste, yemekte, hizmette ve en sonunda hesaptan memnun kalmasını sağlayıp uğurlayacağız” diye konuştu
Yıldırım ailesinin acı günü
28 Eylül 2017, 08:25 0
Yıldırım ailesinin acı günü
Avcılar Amatör Spor Kulüpleri Birliği Başkanı Yunus Yıldırım'ın abisi Kemal Yıldırım, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. 63 yaşında hayata veda eden Yıldırım, Hacı Osman Ağa Camii'nden son yolculuğuna uğurlandı
Çok para mutluluk getirmiyor
26 Eylül 2017, 07:49 0
Çok para mutluluk getirmiyor
Avcılar Esnaf ve Sanatkarlar Derneği’nin Ahilik hakkındaki seminerinde konuşan Kaymakam Hulusi Doğan, “Çok zengin olmak, paralı olmak, çok güzel binalar yapmak mutluluk için yeterli değil” açıklamasını yaptı
Halkı hatırladılar!
22 Eylül 2017, 07:49 0
Halkı hatırladılar!
Pazar kavgalarının yaşandığı Avcılar'da belediye Ahmet Taner Kışlalı Caddesi'nde çarşamba günleri kurulan pazarın kapalı pazar alanına taşınıp taşınmamasını halka soracak.
Servis şoförü üç arabaya çarptı, "Bonzai içtim" diyerek ağladı
20 Eylül 2017, 11:15 0
Servis şoförü üç arabaya çarptı, "Bonzai içtim" diyerek ağladı
Son dakika haberi: D-100 Karayolu Avcılar mevkiinde bonzai kullandığı iddia edilen ve bir şirketin servis şoförlüğünü yaptığı öğrenilen sürücü önünde seyreden üç araca ardı ardına çarptı. Araç şoförlerinin cep telefonuyla kayda girmesi üzerine kendinde olmayan minibüs şoförü ağlamaya başladı.
Takı yerine Bitcoin taktı!
20 Eylül 2017, 08:43 0
Takı yerine Bitcoin taktı!
İstanbul Avcılar'daki bir bir düğünde arkadaşı damada takı yerine "Bitcoin" hesabı aracılığıyla 30 dolar para gönderdi. "Bitcoin" aracılığıyla takı işlemi cep telefonu kamerasıyla kaydedilerek sosyal medyada paylaşıldı.