AÖF Güz dönemi vize sınavı giriş yerleri belli oldu mu? AÖF sınav giriş yerleri açıklandı mı?

Açık Öğretim Fakültesi sınavlarında bir döneme daha girdi. Güz Dönemi vize sınavı çok yakın bir zamanda yapılacak. AÖF vize sınavı ne zaman sorusunun cevabını da fakülte yaptığı açıklama ile duyurmuştu. Şimdi ise gözler AÖF giriş yerlerine çevrildi. Öğrencilerin en çok merak ettiği konulardan biri AÖF sınav giriş yerleri açıklandı mı? sorusuydu. İşte sizler için AÖF Güz Dönemi vize sınavı için gerekli bilgileri ve son dakika haberlerini derledik.

AÖF Güz dönemi vize sınavı giriş yerleri belli oldu mu? AÖF sınav giriş yerleri açıklandı mı?
Burak
Burak
18 Kasım 2017 Cumartesi 11:28

Açık Öğretim Fakültesi sınavlarında bir döneme daha girdi. Güz Dönemi vize sınavı çok yakın bir zamanda yapılacak. AÖF vize sınavı ne zaman sorusunun cevabını da fakülte yaptığı açıklama ile duyurmuştu. Şimdi ise gözler AÖF giriş yerlerine çevrildi. Öğrencilerin en çok merak ettiği konulardan biri AÖF sınav giriş yerleri açıklandı mı? sorusuydu. İşte sizler için AÖF Güz Dönemi vize sınavı için gerekli bilgileri ve son dakika haberlerini derledik.

Açıköğretim Fakültesi'nde okuyan öğrenciler için sınav giriş merkezleri henüz açıklanmadı. Öğrenciler sınav merkezlerini sorgulamak için sisteme giriş yaptı ve henüz net bir blgi alamadılar. 25-26 Kasım'da gerçekleşecek Güz dönemi vize sınavları için hangi okulda sınava gireceğinizi, sınavın ne zaman yapılacağını ve hangi derslerden sorumlu olduğunuzu nasıl öğrenebileceğinizin cevabını bulmak için haberimizi okuyabilirsiniz. AÖF sınav yerleri açıklandı mı? AÖF sınav yeri sorgulama - AÖF Öğrenci Sistemi Giriş

İnternet üzerinden yapılan sorgulamalarla tüm işleyişin devam ettiği Açıköğretim Fakültesi'nde bir sınav dönemi daha geldi. Öğrenciler 25-26 Kasım'da yapılacak olan sınavlarda ter dökecek. Sınav yerlerinin açıklanıp açıklanmadığı ile ilgili sorular ise cevabını henüz bulamadı. Açıköğretim Fakültesi yönetimi giriş yerlerini açıklamadı ve bu sebeple internet üzerinden sorgulama yapılamıyor. Peki Açıköğretim Fakültesi vize sınavına hangi okulda giriş yapabileceğinizi nasıl öğrenebileceksiniz? İşte cevabı...


anadolu üniversitesi açık öğretim fakültesi aöf vize sınavları

Açıköğretim Fakültesi Güz dönemi ara sınavları için tarih yaklaşıyor. 4-5 Haziran tarihlerinde yapılacak olan AÖF sınavı için giriş yerleri açıklandı mı? AÖF sınav giriş belgeleri adreslere gönderilmiyor. Sınav giriş belgesini almak isteyen AÖF öğrencileri sisteme giriş yaparak internet üzerinden sorgulama yapabiliyorlar.

Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinde güz döneminde güz dönemi ara sınavı ve dönem sonu sınavı, Güz döneminde Güz dönemi ara sınavı ve dönem sonu sınavı olmak üzere ilgili öğretim dönemlerinde yeni kayıt yaptıran ve kaydını yenileten öğrencilere dört sınav yapılmakta olup öğrenciler Cumartesi-Pazar günleri sabah ve öğleden sonra dört oturumda sınavlara katılmaktadırlar.

Sınavlar Türkiye ve K.K.T.C. Lefkoşa’da aynı saatlerde sabah 9.30’da, öğlenden sonra 14.00’da yapılmaktadır.

Sınavın yapıldığı Cumartesi ve Pazar günlerinde AÖF büroları 08.00 – 16.30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Öğrenciler seçmiş oldukları sınav merkezlerinde sınava katılırlar. Öğrencilerin; ara sınav ve dönem sonu sınavlarına hangi il, ilçe, bina, salon, sıra, tarihte ve saatte sınava gireceği “Fotoğraflı Sınava Giriş Belgesi”nde belirtilmektedir.

SINAV GİRİŞ YERLERİ NE ZAMAN AÇIKLANIYOR?

Öğrenciler, Fotoğraflı Sınav Giriş Belgesini sınav tarihinden bir hafta öncesinde www.anadolu.edu.tr/acikogretim adresinin Öğrenci Girişi bölümüne TCKN ve şifreleri ile giriş yaparak kendi sayfalarından veya AÖF Bürolarından alabilirler.

Fotoğraflı Sınav Giriş Belgeleri öğrencilerin adreslerine posta ile gönderilmemektedir.
Öğrenciler Sınav Giriş Belgesinde yazılı olan sınav il, ilçe, bina, salon, sıra, tarih ve saatte sınava girmek zorundadırlar.

Öğrenciler sınava girecekleri binayı sınavdan en az bir gün önce mutlaka görmeli ve sınav saatinden bir saat önce sınava gireceği binada hazır bulunmalıdırlar.

Sınavların organizasyonu, uygulama ve değerlendirilmesi Anadolu Üniversitesince yürütülmektedir.

aöf sınav giriş belgesi

AÖF ÖĞRENCİ GİRİŞİ

AÖF Güz DÖNEMİ SINAV TARİHLERİ
Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı 04 - 05 Haziran 2016
2015-2016 Tek Ders Sınavı 16 Temmuz 2016

SINAVA GİRİŞ İÇİN GEREKLİ BELGELER
*Fotoğraflı Sınav Giriş BelgesiFotoğraflı ve Onaylı Kimlik Belgesi
*Fotoğraflı ve soğuk damgalı nüfus cüzdanı, sürücü belgesi, süresi geçerli pasaport, zorunlu askerlik görevini yerine getirmekte olan er/erbaşlar ile askerî öğrenciler için askerî kimlik belgesi, Türkiye Barolar Birliği tarafından verilen Baro Kartı/Avukat Kimlik Belgesi, Türk vatandaşlığından izinle ayrılanlar ve bunların kanuni mirasçılarına ait pembe/mavi kartlar, yurt dışında yapılan sınavlarda o ülkeye ait nüfus cüzdanı niteliğindeki resmi belge bu amaçla kullanılabilir.

SINAV GEÇME NOTLARI

Harf Notu - Katsayısı
AA                4,00
AB                3,70
BA                3,30
BB                3,00
BC                2,70
CB                2,30
CC                2,00
CD                1,70
DC               1,30
DD               1,00
FF                0,00


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.