İnönü Üniversitesi 25 personel alımı yapacak! Başvuru şartları ve tarihleri

Malatya'da bulunan İnönü Üniversitesi KPSS şartının geçerli olduğu 25 personel alımı gerçekleştirecektir. 657 sayılı Devlet Memurları kanununa göre üniversite hastanesinde bulunan çeşitli birimler için 25 sözleşmeli personel alımı yapılacak. Başvuru şartlarını ve detaylarını haberimizdeo okuyabilirsiniz.

İnönü Üniversitesi 25 personel alımı yapacak! Başvuru şartları ve tarihleri

Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yayınlanan ilana göre Malatya'da yer alan ve Türkiye'nin en önemli üniversitelerinden biri olan İnönü Üniversitesi'nde görevlendirilmek üzere 25 personel alımı yapılacaktır. KPSS şartının bulunduğu alımlarda erkek adayların askerlikle ilgili herhangi bir sorunu bulunmaması gerekiyor. 

Yükseköğretim kurumlarının Hemşirelik, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri veya Sağlık Memurluğu lisans programlarının birinden mezun olmanın yanısıra 2016 KPSSP3 türünden 60 puan alması gerekiyor. Başvurular sonrasında herhangi yazılı veya sözlü bir sınav bulunmuyor. Posta yolu ile de müracatların yapılabileceği alımlarda son gün 2 Aralık Cuma.

ADAYLARDA ARANAN DİĞER KOŞULLAR
1. 657 sayılı Kanunun 48.maddesinde belirtilen şartları taşımak.
2. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.
3. Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış veya muaf olmak veya tecilli olmak.
4. 657 Sayılı Kanunun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı bulunmamak. (Bu durum memuriyete girişte tam teşekküllü hastanelerden alınacak raporla tespit olunur.)

BAŞVURU YERİ, ŞEKLİ VE ZAMANI
İlan Tarihi : 21.11.2016
Başvuru Bitiş Tarihi : 02.12.2016

Başvuruda İstenilen Belgeler:
1. Başvuru Dilekçesi (https://www.inonu.edu.tr/tr/cms/personel adresinden ulaşılabilir.)
2. Özgeçmiş
3. 1 Adet Vesikalık Fotoğraf
4. E-devlet üzerinden alınan öğrenim belgesi çıktısı
5. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
6. KPSS Sonuç Belgesi (Sorgulama kodu üzerinde silinti ve kazıntı olmayacaktır)
Şahsen veya posta yolu ile yapılan başvurularda, başvuru için istenilen belgelerin, İnönü Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına son başvuru tarihi mesai saati bitimine kadar ulaştırılması gerekmektedir. Postadaki gecikmeler kabul edilmeyecektir.

inönü üniversitesi

BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLARI:
(1) Yerleştirme sonuçları 1(bir) hafta içerisinde www.inonu.edu.tr adresinde ilan edilecektir. Başvurusu kabul edilip başarılı ve başarısız sayılan adaylar kurum web sitesinde duyurulacak ve bu adaylara e-posta yoluyla bilgilendirme yapılacaktır.

(2) Sıralamaya girenlerin 1(bir) katı kadar yedek kadro belirlenecektir. Asil kazananlardan başvuran olmadığı takdirde veya aranan şartları taşımadığı tespit edilenlerin yerine yedek kazananlardan sırasıyla yerleştirme yapılacaktır.

NOT:Başvuru ve işlemler sırasında gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu veya her hangi bir şekilde gerçeği sakladığı tespit edilenlerle sözleşme yapılmaz. Bu gibi durumları tespit edilenlerle sözleşme yapılmış olsa dahi sözleşmeleri feshedilir. Bu kişiler hiçbir hak talebinde bulunamazlar.

Bu haber tarihinde eklenmiştir.

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.