Kocaeli Üniversitesi 22 Akademik Personel Alımı Yapacak - Başvuru şartları ve tarihleri

Marmara ve Türkiye'nin hatırı sayılır üniversitelerinden biri olan Kocaeli Üniversitesi, kadorsunda değerlendirmek üzere 22 Personel Alımı yapılacağını duyurdu. Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile yayımlanan ilana göre Profesör, Doçent, Yardımcı Doçent ünvanı bulunan eğitim görevlileri başvuru yapabilecek. Kocaeli Üniversitesi'nin yayınlanan bu ilanı ile ilgili tüm bilgilere haberimizden ulaşabilir, başvuru formunu doldurarak gönderebilirsiniz. İşte başvuru tarihleri ve şartları...

Kocaeli Üniversitesi 22 Akademik Personel Alımı Yapacak - Başvuru şartları ve tarihleri

Kadrosunda çok değerli öğretim görevlileri bulunduran Kocaeli Üniversitesi yeni personel alımları gerçekleştirecek. 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu'na dayalı olarak çıkarılan yönetmelik ve Kocaeli Üniversitesi'nin ilgili yönerge hükümlerine göre alınacak öğretim elemanı alımı için başvurular 15 gün sürecektir. Posta ile gönderimin geçersiz sayıldığı ilana başvuru şahsen yapılacak ve özgeçmişler belirlenen kriterlerin de içerdiği bir CD ile sunulacak.

Aşağıda verdiğimiz bağlantıya tıklayarak dökümanları indirebilir ve ilanla ilgili tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Kocaeli Üniversitesi tarafından yayınlanan kriterler şu şekilde;

"Adaylar burada bulunan öğretim üyeleri başvuru formundan 2 adet doldurarak, 2 adet fotoğraf, öğrenim belgelerinin fotokopisi, nüfus cüzdan fotokopisi ve özgeçmişi ile birlikte,

a) Profesör kadrosuna başvuranlar, bilimsel çalışma ve yayınlarını, doçentlik belgesi, özgeçmiş ve bu bilgileri içeren CD ile birlikte 6 takım sunacaklar.
b) Doçent kadrosuna başvuranlar, bilimsel çalışma ve yayınlarını, doçentlik belgesi, özgeçmiş ve bu bilgileri içeren CD ile birlikte 4 takım sunacaklar.
c) Yardımcı Doçent kadrosuna başvuranlar, bilimsel çalışma ve yayınlarını, doktora diploması özgeçmiş ve bu bilgileri içeren CD ile birlikte 4 takım olarak sunacaklar.
d) Profesör ve Doçent kadroları devamlı statüdedir.
e) Herhangi bir kamu kurumunda çalışanlar (daha önce çalışıp ayrılmış dahi olsalar) çalıştıkları kurumdan alacakları onaylı hizmet belgesini müracaat belgelerine ekleyecekler.
f) Başvurulan alan ve unvana ilişkin kriterlerin adaylar tarafından http://perdb.kocaeli.edu.tr/AtamaYonerge.php adresinden temin edilerek puanlama tablosunun doldurulması ve birer örneklerinin dosyalara eklenmesi gerekmektedir.

Yurtdışından alınan diploma veya ünvanların Üniversitelerarası Kurul’ca eşdeğerliliğinin yapılmış olması gerekmektedir.

İlgililere Duyurulur."

kocaeli üniversitesi

Üniversite tarafından yapılacak olan personel alımında anabilim dalları şu şekilde sıralandı
Anabilim Dalı
Biyoistatistik ve Tıp Bilişimi
Adli Tıp
Çocuk Sağ. ve Hast.
Radyoloji
Ticaret Hukuku
Araştırma Yöntemleri
Halkla İlişkiler
Din Bilimleri
Atom ve Molekül Fiziği
Analitik Kimya
Kimya Mühendisliği
Endüstri
Yönetim ve Organizasyon
İş Huk. ve Sosyal Güvenlik Huk.
Yönetim ve Çalışma Psikolojisi
Sayısal Yöntemler
Bilgisayar ve Öğrt. Tekn. Eğt.
İngiliz Dili Eğitimi
Rehberlik ve Psik. Dan.

İlanın tamamını görüntülemek ve bilgi sahibi olmak için tıklayın.

Bu haber tarihinde eklenmiştir.

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.