Migros Aktüel 3 Eylül 2016 Cumartesi indirimleri - Hafta sonu neler var?

Bugüne kadar açtığı şubeleriyle Türkiye'nin en büyük süpermarket zincirlerinden birine sahip olan Migros, 3 Eylül 2016 Cumartesi için de indirimlerini hazırladı. Tüm müşterilerini memnun etmek için her yelpazeden ürün için indirim imkanı sunan Migros'un bu hafta sonundaki fırsatlarına da gözatmanızı tavsiye ederiz. Peki 3 Eylül 2016 Migros indirimleri hangi ürünleri içeriyor? İşte detaylar...

Migros Aktüel 3 Eylül 2016 Cumartesi indirimleri - Hafta sonu neler var?
Burak
Burak
02 Eylül 2016 Cuma 12:10

Her hafta sunduğu indirimlerle müşterilerini mutlu eden Migros, 3 Eylül 2016 Cumartesi Aktüel indirimlerini de yayınladı. Bugün yine bir çok üründe ucuz alışveriş yapmanın keyfi yaşanacak. Peki Migros'in 3 Eylül 2016 Cumartesi Aktüel indirimlerinde neler var? Migros Aktüel indirimli ürünler listesi. 3 Eylül 2016 Cumartesi Migros indirimli ürünler listesi. Her hafta sunduğu indirimlerle müşterilerini mutlu eden Migros, 3 Eylül 2016 Cumartesi Aktüel indirimlerini de yayınladı. Bugün yine bir çok üründe ucuz alışveriş yapmanın keyfi yaşanacak. Peki Migros'in 3 Eylül 2016 Cumartesi Aktüel indirimlerinde neler var? Migros Aktüel indirimli ürünler listesi. 3 Eylül 2016 Cumartesi Migros indirimli ürünler listesi.

Migros, düşük fiyatlarından oluşan ürün yelpazesiyle müşterilerine yeni fırsatlar vermeye devam ediyor. 3 Eylül 2016 Cumartesi tarihli haberimizde güncel Migros Aktüel indirim listesini görebilirsiniz.

Siz güvendesiniz, bizim içimiz rahat
Ürün güvenliğinde dünya standartlarını kendisine kılavuz edinen Migros’un hedefi, müşterilerinin koşulsuz güvenini sürekli kılmak için tüm ürünlerini sağlıklı bir ortamda sunmaktır. Bu hedef doğrultusunda uygulanan Entegre Kalite Yönetim Sistemleri ( ISO 9001, ISO 22000, ISO 10002, OHSAS 18001) ile ürünler, satın almadan tüketiciye ulaşana kadar olan tüm aşamalarda kontrol ve güvence altındadır.

Sektörde ilkleri uygulayan Migros Ticaret A.Ş., müşterilerinin yaşam kalitesini ileriye taşıyacak çağdaş, sağlıklı, kaliteli, güvenilir ve ekonomik hizmet sunmayı amaçlamakta ve bu anlayışından da ödün vermemektedir. Kalite ve ürün güvenliği ile ilgili tüm süreçlerinde, risk yönetimi yaklaşımını uygulayarak tehlikelerin en aza indirilmesini ve tüketicinin bilinçlendirilmesini hedeflemektedir.

Migros Ticaret A.Ş. tüm faaliyetlerinde kalite odaklı süreçlerini geliştirmiş ve geliştirmeye devam etmektedir.

ALIRKEN GÜVENLİ (TEDARİKÇİ)
Tüm tedarikçilerimiz her üretim yerine göre özel hazırlanmış Migros protokolü doğrultusunda denetlenmekte ve sadece belli performansın üzerinde olanlar ile çalışılmaktadır.
2015 yılı itibari ile yapılan denetimlerin kapsamı sürdürülebilirlik faliyetlerimiz kapsamında genişletilmiş olup mevcuttta var olan ISO 9001 (Kalite Yönetim Sistemi) ve ISO 22000 (Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi) denetimlerine aşağıdaki kapsamlarda eklenerek Migros tedarikçi denetimlerimiz 2 güne çıkartılmışır.
ISO 14001 (Çevre Yönetim sistemi)
OHSAS 18001 (İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi)
SA 8000 Sosyal Sorumluluk Standardı
Reyonlarda satışa sunulacak olan bütün yeni ürünler (Gıda-Gıda dışı) özel olarak hazırlanmış kontrol manuellerine ve yasal mevzuata göre kontrol edilip onaylandıktan sonra satışa sunulmaktadır.
Reyonlarda satılan gıda grubu ürünlerinin tamamının “Türk Gıda Kodeksi” ve ilgili yasal mevzuata uygunluğunu sağlamak amacı ile doğrulama analizleri yaptırılmaktadır. Yapılan ürün analizleri ile müşterilerin mevzuata uygun ve sağlıklı ürün tüketim ve kullanımı sağlanırken, aynı zamanda üretici firmaların ürünlerinde sürekli iyileştirme yapılarak bilimsel verilere dayalı katma değer yaratılmaktadır.
 
Özgün markalı ürünlerimiz, periyodik olarak hem bağımsız akredite dış kurumlar tarafından hem de Şirket’in dağıtım merkezlerinde bulunan Kalite Kontrol Laboratuvarlarında analizleri gerçekleştirilerek ürünlerin belirlenen spesifikasyonlara uygunluğu takip edilmektedir.
 
Tarımsal üretim ve hayvancılık alanlarında tüketicilerimize güvenli ürünler sunmak için “iyi tarım uygulamaları üretim modeli” benimsenmiş olup tedarikçilerimiz sertifikalı tarım yapmaları için teşvik edilmektedir. Ayrıca Migros bitkisel üretimde “iyi tarım uygulamaları grup sertifikasyonuna” da sahip olup üretici gruplarının bire bir sertifikasyon ve denetim süreçlerini takip etmektedir.
 
Miget Entegre Et Üretim tesisimiz ve Meyve & Sebze depolarımızda ISO 9001 ve ISO 22000 standartları uygulanmakta olup, hammaddeden son ürün elde edilinceye kadar bütün aşamalarda standart gereklilikleri uygulanmaktadır.

migros şubesi

SAKLARKEN/SEVK EDERKEN GÜVENLİ (DAĞITIM MERKEZİ)
Dağıtım merkezlerine tedarikçi firmalar tarafından sevk edilen ürünler her mal kabulde kontrol edilmekte olup, sadece kontrol sonuçları uygun olan ürünlerin mal kabulü yapılmaktadır.
Ürünlerin, dağıtım merkezlerindeki mal kabul, depolama, sevkiyat aşamaları ve mağazalarımızda tüketiciye ulaşana kadar geçen her adımda ürün güvenliğinin temini olarak kesintisiz soğuk zincir kontrolleri sağlanmaktadır.
Nakliye işlemleri soğuk zincir sisteminin doğrulanması için;
Tedarikçi firma araç sıcaklık denetimleri, nakliye araçlarının periyodik kontrolleri ve araç sıcaklık doğrulama işlemleri yapılmaktadır.
Kalite uzmanları tarafından Dağıtım Merkezleri, Meyve Sebze Bölge Depoları ve Toptan Satış Depolarda kalite ve gıda güvenliği yönetim sistemlerine ilişkin denetimler gerçekleştirilmektedir.

SATARKEN GÜVENLİ (MAĞAZA)
Mağazalarımızda 2006 yılından bu yana ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği yönetim sistemi uygulanmakta olup mağazalarımızda, günlük ve haftalık bazda oluşturulan HACCP kontrol formları, son kullanma tarihi kontrolleri, sıcaklık kontrolleri, izlenebilirlik kontrolleri ve çapraz bulaşma önlemleri vb. sistemlerle gıda güvenliği tesis edilmektedir. Ayrıca mağazalarımızda yöneticiler dahil ve tüm çalışanlarımıza gerek akademik üzerinden gerekse sınıf eğitimleri ile kalite ve gıda güvenliği uygulamaları ile ilgili eğitimler verilmektedir.
Entegre Kalite Yönetim sistemlerimiz kapsamında Mağazalarımız ve Dağıtım Merkezlerimiz TSE (Türk standartları Enstitüsü) tarafından her yıl tetkik yapılmaktadır.
Mağazalarımız kalite ve gıda güvenliği uygulamalarının güçlendirilmesi, etkinliğinin artırılması amacı ile habersiz olarak bağımsız bir dış kurum tarafından denetlenmektedir. Bu denetimlerde hijyen analizleri için personel eli, kullanım suyu ve ekipman yüzeylerinden analiz için örnekler alınarak temizlik ve dezenfeksiyon uygulamalarının kontrolü sağlanmaktadır.
Mağaza kalite uzmanları tarafından tüm bölge ve formatlarda;
mağaza kalite ve gıda güvenliği uygulamalarını yerinde görmek,
ürünlerin kalite kontrolünü sağlamak,
mağaza personeline gerektiği durumlarda eğitim vermek,
mevcut ve yeni açılan mağazalarda hijyen alanlarında alt yapı ve kullanılan ekipmanın gıda güvenliği standartlarına uygunluğunu kontrol etmek,
dökümantasyon sistemini kontrol etmek,
pest kontrol uygulamaları ve personel hijyenini kontrol etmek,
amacı ile habersiz denetimler düzenlenmektedir.

migros aktüel
 


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.