İşte Benim Stilim All Star 20 Kasım Eleme Gecesi Programı İzle

TV8'in reyting rekortmeni yarışmalarından biri olan İşte Benim Stilim All Star, 20 Kasım 2015 Cuma akşamı yeni bir eleme gecesi ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. Bugün 71. bölümü yayınlanacak olan programdan sonra akşam da kimin eleneceği belli olacak. Peki İşte Benim Stilim All Star'daki yarışmacıların ismi ne? İşte Benim Stilim All Star 20 Kasım'da kim elendi? İşte Benim Stilim All Star'da geçen hafta kim elendi? İşte Benim Stilim All Star geçen hafta ne oldu? İşte Benim Stilim All Star 20 Kasım 2015 tekrar izle. İşte Benim Stilim All Star 20 Kasım 2015 Youtube izle. İşte Benim Stilim All Star Ayşenur Balcı fotoğrafları.

İşte Benim Stilim All Star 20 Kasım Eleme Gecesi Programı İzle

TV8'in reyting rekortmeni yarışmalarından biri olan İşte Benim Stilim All Star, 20 Kasım 2015 Cuma akşamı yeni bir eleme gecesi ile  sevenlerinin karşısına çıkıyor. Bugün 71. bölümü yayınlanacak olan programdan sonra akşam da kimin eleneceği belli olacak. Peki İşte Benim Stilim All Star'daki yarışmacıların ismi ne? İşte Benim Stilim All Star 20 Kasım'da kim elendi? İşte Benim Stilim All Star'da geçen hafta kim elendi? İşte Benim Stilim All Star geçen hafta ne oldu? İşte Benim Stilim All Star 20 Kasım 2015 tekrar izle. İşte Benim Stilim All Star 20 Kasım 2015 Youtube izle. İşte Benim Stilim All Star Ayşenur Balcı fotoğrafları.

Kadir Doğulu, Ivana Sert, Nur Yerlitaş ve Uğurkan Erez'in jüri üyeliğini yaptığı İşte Benim Stilim'de bir eleme gecesi daha bizleri bekliyor. Bazen komik anların yaşandığı programda bazen de gerginlikler yaşanabiliyor. Geçen hafta yarışmadan elenen yarışmacı İlbige Uzun olmuştu. Haftanın birinciliğini ise Ayşegül Balcı kapıp, 10 bin lira ödül kazanmıştı.

YARIŞMADAN KİM ELENDİ? ÖĞRENMEK İÇİN TIKLA!

İşte Benim Stilim 30 Ekim 2015

İşte Benim Stilim All Star'da geçen hafta ne olmuştu? 13 Kasım 2015

İşte Benim Stilim All Star'da bu hafta elenen yarışmacı belli oldu. İşte Benim Stilim All Star'da kim elendi? İşte Benim Stilim All Star'da dün kim elendi? İşte Benim Stilim All Star'da İbige Uzun mu yoksa Sinem Umaş mı elendi? İşte Benim Stilim All Star'da dün akşam kim elendi? İşte Benim Stilim All Star'da 11. haftada kim elendi? İşte Benim Stilim All Star'da 13 Kasım 2015 kim elendi? İşte Benim Stilim All Star'da 14 Kasım 2015 kim elendi?

TV8'in reyting rekorları kıran yarışması İşte Benim Stilim All Star'da bir final akşamı daha geride kaldı. 13 Kasım 2015'te yayınlanan eleme gecesinde konuk olarak Cenk Eren jüri koltuğunda otururken, yarışmacılar birbirleri ile kıyasıya yarıştı. Kavganın, heyecanın ve tartışmanın eksik olmadığı yarışmada kim elendi? İşte Benim Stilim All Star'dan kim elendi? İşte Benim Stilim All Star'dan bu akşam kim elendi? İşte Benim Stilim All Star'dan dün akşam kim elendi? İşte Benim Stilim'den dün kim elendi? İşte Benim eleme potasına kim girdi? Hangi yarışmacı koruma altına alındı?

İşte Benim Stilim All Star 13 Kasım Eleme Gecesi Cenk Eren'in şarkısıyla başladı. Gecenin konsepti 'Çizgi kahramanlar' olarak seçildi. İşte Benim Stilim All Star'ın 13 Kasım Eleme Gecesi'nde eleme potasında İlbilge, Sinem ve Özden bulunuyor.

Eleme potasında ilk elenen kişi tüm oyları alan Sinem oldu.
İlbilge ile Özden arasında kaybeden İlbilge oldu ve Özden eleme potasında korumaya alındı.
Böylelikle elenmemek için yarışacak iki yarışmacı Sinem ve İlbilge şeklinde belirlendi.

İşte Benim Stilim All Star 13 Kasım Eleme Gecesi

Bu iki ismin açıklanmasından sonra gözler büyük ödül olan 10 bin liraya çevrildi. 13 Kasım İşte Benim Stilim All Star'da 10 bin lirayı kim kazandı?
İlbilge Uzun yarışmaya veda etti.

İlbige Uzun

İşte Benim Stilim All Star'da kim elendi belli oldu. İşte Benim Stilim 13 Kasım eleme gecesinde İlbige Uzun ve Sinem Umaş elemeye çıktı. İlbige Uzun elendi.

İşte Benim Stilim All Star 13 Kasım eleme gecesinde bu hafta kim elendi belli oldu. İşte Benim Stilim'de Sinem Umaş ve Özden Cerrahoğlu eleme adayları oldu.

İşte Benim Stilim All Star'da haftanın gala gecesi saat 21.15'de TV8 ekranlarında izleyici ile buluştu. Çizgi film karakterlerinin konu edildiği eleme gecesinde önce haftanın birincisi belirlendi.

Ayşenur Balcı birinciliği alarak 10 bin lira para ödülünü kazandı.

İŞTE BENİM STİLİM KİM ELENDİ- 13 KASIM ELEME GECESİ
İşte Benim Stilim All Star elemesinde bu hafta jürinin önüne gelen isimler Sinem Umaş ile İlbige Uzun oldu.
Sinem Umaş all stara katıldığı ilk günden itibaren en düşük puanlara sahip yarışmacıydı.

İşte Benim Stilim All Star jürisi şimdi kim elendi sorusunun yanıtını verdi işte puanlar;
Uğurkan Erez İlbilge Uzun elensin dedi.
Nur Yerlitaş da İlbilge Uzun için elensin dedi. 
Kemal Doğulu oyunu Sinem Umaş diyerek kullandı.
Bu hafta elenen ismi İvan Sert'in oyu belirledi. İvana Sert Sinem Umaş'ı koruyup İlbige Uzun'u eledi.

İşte Benim Stilim All Star yarışmasında geçen hafta Ezgi Baylar elenmişti. Ezgi Baylar iki hafta elenmek için diretmş ve sonunda muradına ermişti.

NUR YERLİTAŞ KENDİNİ TOKATLADI
Gala gecesinin gündüzünde yayınlanan İşte Benim Stilim All Star yarışmasının son bölümünde Nur Yerlitaş kendini tokatladı. Ayşenur Balcı'nın elbisesini görün Nur Yerlitaş'a fenalıklar geldi. "Ayıp artık böyle gelmeyin" diyerek elbiseyi dikenlere seslendi. Nur Yerlitaş daha sonra kendisini tokatladı ve "Ben neredeyim ya. Senin paranı almışlar ve seni kandırmışlar" diye kızdı. "Ben senin yerinde olsam çuval giyerdim yinede bu kıyafetle gelmezdim" dedi.

AYŞEGÜL DOĞAN NEDEN AĞLADI
İşte Benim Stilim All Star 13 Kasım 2015 Cuma günü yayınlanan son bölümünde Ayşegül Doğan gözyaşlarına hakim olamadı.

Nur Yerlitaş önce Ayşegül'ün ağlayıp sakinleşmesini bekledi. Daha sonrada sosyal medyadan Ayşegül'e yüklenenlere seslendi. Nur Yerlitaş "Sanmayın ki sizin yazdıklarınıza ağlamıyor. Olabilir sesli düşünen, çok konuşan bir kız ama kalbi pırıl pırıl üstelik çokta düzgün" diyerek Ayşegül Doğan'a destek oldu. Nihal Candan "Stüdyoda kendisini yanlış ifade ettiğini düşünüyorum. Arka tarafta en sevdiğim arkadaşlarımdan biri kesinlikle her işimizde yardımcı olur" dedi.

Kemal Doğulu "Ben her zaman Ayşegül'ün doğruları söylediğini ama kendisini yanlış ifade ettiğini söylerim. Geçen gün Emel olayında bile Emel'e Ayşegül'ün söylediği doğru şeyler var dikkate al dedim. Sadece çok fazla hırçınlaştığı için fazla geri dönüş alıyorsun bu yüzden senin sinirlerinin çelikten olması lazım. Madem öyle sende biraz yumuşat kendini ki sana geri dönüşlerde yumuşak olsun" dedi.

İşte Benim Stilim All Star yarışmacıları

İşte Benim Stilim All Star Emel Özkızıltaş
Boşanmış bir anne babanın kızı olan Emel Özkızıltaş, asıl mesleği olan kabin memurluğundan ayrıldıktan sonra İşte Benim Stilim'e katılmıştı. Bütün parasını yarışmada giyeceği kıyafetlere harcadığı için ev kirasını ödeyemeyecek halde geldiğini söyleyen Emel'in gözyaşları uzun süre konuşulmuştu. Gelin görün ki, Emel yarışmayı birinci olarak tamamladı ve şimdi ikinci kez podyumda...

İşte Benim Stilim All Star Ayşegül Doğan
İşte Benim Stilim'in en tartışmacı kişiliği Ayşegül Doğan, All Star ile ekranlarda. Tarzından çok polemikleri ve sert çıkışları ile hatırlanan Doğan, 'bu kez birinci olacağım' diyecek kadar da iddialı.

İşte Benim Stilim All Star Ayşenur Balcı
Yarışmanın ilk sezonunda izleyici karşısına çıkan Ayşenur Balcı, 1995 doğumlu. Balcı, yarıştığı dönemde giydiği kıyafetler kadar dahil olduğu polemiklerle de adından söz ettirdi. Birincilik iddiası ile podyuma çıkan Ayşenur, beklemediği bir anda jürinin 'gitsin' oyu ile yarışmadan elendi.

İşte Benim Stilim All Star Gizem Güler
Yarıştığı süre boyunca neredeyse her gün 'rüküş' ilan edilen Gizem, bir kez daha podyumda. Medcezir dizisinde de rol alan 26 yaşındaki Gizem, oldukça iddialı.

işte Benim Stilim All Star Tuğçe Ergişi
Yarışmanın en fazla 'ağlayan' isimlerinden olan Tuğçe Ergişi, ekrana All Star ile geri döndü.

İşte Benim Stilim All Star Aycan-Nurcan Şencan
İlk sezonun birincisi Aycan-Nurcan Şencan kardeşler, yeniden jüri karşısına çıkıyor. Yarışmadan sonra kısa bir ekran deneyimi daha yaşayan ikizler, ikinci kez şampiyonluğu göğüsleyebilip göğüşleyemeyecekleri merak ediliyor.

İşte Benim Stilim All Star Marina Surina
Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencisi olan Maria, yarışmanın ikinci sezonunda ter dökmüştü. Dekolte konusunda yaptığı açıklamalarla şimşekleri üzerine çeken Maria, yarışmacı arkadaşlarının sert tepkisiyle karşılaşmıştı. 

İşte Benim Stilim All Star Ezgi Baylar
İlk sezonun şüphesiz en favori isimlerden biriydi Ezgi Baylar... Evli ve bir çocuk annesi olan yarışmacı 'kayınvalidemin dolabından aldım' dedi 18 bin dolarlık çantası ile uzun süre konuşuldu. Nerdeyse yarıştığı her haftayı birincilikle tamamlayan Baylar, en büyük şoku finalde yaşadı ve ikinci oldu.

İşte Benim Stilim All Star Gülşah Yılmaz
İşte Benim Stilim'e damga vuran isimlerden biri Gülşah Yılmaz. 1983 doğumlu Yılmaz, 1.78 boyunda. Güzel sanatlar mezunu olan Gülşah Yılmaz, modayı meslek edinenlerden...

İşte Benim Stilim All Star Çiğdem Çelik
36 yaşındaki Çiğdem Çelik, ikinci kez İşte Benim stilim podyumunda yürüyecek olan isimlerden... Daha önce yaptığı karnaval dansı ile jüriye şaşkınlık yaşatan Çelik'in lakabı: Barbie

İşte Benim Stilim All Star Nazlı Kayaaslan
Nazlı Kayaaslan da All Star ile ikinci kez izleyici karşısına çıkacak. Özel hayatında yaşadığı sorunları anlatarak stüdyoda duygu selinin yaşanmasına neden olan yarışmacı, defalarca jürinin övgüsünü alan tarzı ile 'ben de varım' diyor...

İşte Benim Stilim All Star Ezgi Ünal
İşte Benim Stilim All Star'da yarışam 3 şampiyondan biri  Ezgi Ünal. Yarıştığı dönemi biricilikle tamamlayan yarışmacı, ikinci kez jüri karşısında. Zorlu rakiplerine karşı mücedele edecek olan Ünal'ın nasıl bir performans sergileyeceği merak konusu.
Bu haber tarihinde eklenmiştir.

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.