İşte Benim Stilim All Star 25 Aralık Eleme Gecesi Programı İzle

Her hafta artan heyecanıyla izleyicilerine keyifli anlar yaşatan İşte Benim Stilim All Star bir eleme gecesi ile daha ekranlarda olacak. 25 Aralık 2015 Cuma akşamı yapılacak olan eleme gecesinde iki yarışmacı programa veda edecek. TV8'in reyting rekortmeni programı İşte Benim Stilim All Star bu akşam yine herkes televizyon başına kilitleyecek. Peki yarışmadan kim elenecek? Eleme potasında hangi yarışmacılar var? İşte Benim Stilim yarışmacılarının isimleri ne? İşte Benim Stilim 25 Aralık 2015 Cuma TV8 İzle. İşte Benim Stilim All Star 25 Aralık'da kim elendi? İşte Benim Stilim All Star'da geçen hafta kim elendi? İşte Benim Stilim All Star geçen hafta ne oldu? İşte Benim Stilim All Star 25 Aralık 2015 tekrar izle. İşte Benim Stilim All Star 25 Aralık 2015 Youtube izle. İşte Benim Stilim All Star Ayşenur Balcı fotoğrafları.

İşte Benim Stilim All Star 25 Aralık Eleme Gecesi Programı İzle

Her hafta artan heyecanıyla izleyicilerine keyifli anlar yaşatan İşte Benim Stilim All Star bir eleme gecesi ile daha ekranlarda olacak. 25 Aralık 2015 Cuma akşamı yapılacak olan eleme gecesinde iki yarışmacı programa veda edecek. TV8'in reyting rekortmeni programı İşte Benim Stilim All Star bu akşam yine herkes televizyon başına kilitleyecek. Peki yarışmadan kim elenecek? Eleme potasında hangi yarışmacılar var? İşte Benim Stilim yarışmacılarının isimleri ne? İşte Benim Stilim 25 Aralık 2015 Cuma TV8 İzle. İşte Benim Stilim All Star 25 Aralık'da kim elendi? İşte Benim Stilim All Star'da geçen hafta kim elendi? İşte Benim Stilim All Star geçen hafta ne oldu? İşte Benim Stilim All Star 25 Aralık 2015 tekrar izle. İşte Benim Stilim All Star 25 Aralık 2015 Youtube izle. İşte Benim Stilim All Star Ayşenur Balcı fotoğrafları.

Sona yaklaştığı her hafta heyecanın doruğa çıktığı ve Türkiye'yi ekrana kilitleyen yarışma İşte Benim Stilim All Star, bir eleme gecesi ile daha karşımızda olacak. Gerilim, kavga, duygusallık ve eğlencenin eksik olmadığı yarışmaya bu akşam da iki kişi veda edecek. Birbirinden ünlü isimlerin her hafta rakiplerini geçebilmek için hazırlanarak renkli kıyafetleri bir araya getirdiği ve kıyasıya mücadele ettiği İşte Benim Stilim All Star programında bu akşam eleme gecesi heyecanı yaşanacak. Her hafta bir yarışmacının elendiği programda bu hafta belki de iki yarışmacı elenecek. Bu keyifli programı kaçırmak istemiyorsanız 21.15'te TV8 kanalını izleyin. Eleme potasına hangi yarışmacılar kaldı?

İşte Benim Stilim All Star

İşte Benim Stilim All Star'da 18 Aralık 2015 Eleme Gecesi'nde kim elendi?
Türkiye'nin en şık, en stil, en havalı yarışma programı İşte Benim Stilim'de All Star sezonunun yavaş yavaş sonuna geliyoruz artık.

Uzun bir tünelin sonunda ışığı görmelere benzer bir heyecan yaşadığımız gecenin adı Yarı Final.

Büyük ödül 150 bin TL'yi kazanabilmek için verilen bu mücadelede ayları, haftaları, günleri bir bir devirdik ve geldik o son durağa, son vedalara. 2 Yarışmacının veda ettiği ve ardından finale doğru gideceğimiz yolun adı ise Büyük Final.

All Star Kızları yarı final gecesinde ''Finalist olanlar ve olmak için yanıp tutuşanlar'' olarak ikiye ayrıldılar. Finalistler adeta zaferlerini kutlarcasına Roman konseptinde şakır şakır göbek atarken, eleme potasındaki isimler Ayşenur Balcı, Ezgi Ünal, Nihal Candan ve Sima Şerafettinova finale kalabilmek için kıyasıya yarıştılar ve ikonlar konseptiyle sahneye çıktılar.

Podyumda bütün bunlar olup biterken sahneyi cümbüşe çeviren; şarkılar, çalgılar, danslarla ve ille de Roman olsun dedirtecek bir şenlik yaşandı. Vur patlasınlı, çal oynasınlı yarı final gecesine Ahır Kapı Roman Orketsrası, Emre Kaya katıldı.

İşte benim stilim

Eleme Potasındaki Yarışmacılar Podyumda
Hafta boyunca en fazla üzgün surat alan 4 yarışmacı Ayşenur Balcı, Ezgi Ünal, Nihal Candan ve Sima Şerafettinova podyuma çıkan ilk isimler oldu. Yarı Final haftası nedeniyle bu kez arkadaşları tarafından kurtarılma durumu yoktu. Hal böyle olunca da eleştiriler fazla oldu. Özellikle Sima'nın ikon olarak seçtiği Jennifer Lopez karakteri oldukça tepki topladı. Sima'nın Jennifer Lopez'e fizik olarak hiç benzemediğini iddia eden yarışmacılarla Sima tek tek tartıştı, kendini savundu.

Çiğdem Çelik Kobra Murat ile Podyumda
Konsept Roman olunca Çiğdem'in tercihi Romanların ünlü siması Kobra Murat'tan yana oldu. Sahneye Kobra ile çıkan Çiğdem'in şovu oldukça beğenilirken, Kobra Murat da neşesi ve sahneye şovuyla beğeni topladı. Çiğdem'e gelen eleştirilerden biri de Çiğdem'in Kobra Murat'ın gölgesinde kaldığı düşüncesi oldu.Gülşah Yılmaz Roman Gelini Oldu 10 Bin TL'yi Kazandı
Gülşah Yılmaz podyuma ''Roman Gelini'' konsepti ile ve Roman ekibi ile çıktı. Gerek orkestrası gerekse de dansçılarıyla büyük beğeni topladı. Gerçek bir Roman düğünü havası yaşatan Gülşah Yılmaz hem yarışmacılar hemde jüriden tam not aldı. Haftanın ödülü 10 Bin TL'yi bu sezon 3. kez kazanan Gülşah programın ardından istebenimstilim.com'dan Değer Şahbaz'a duygularını anlattı.

Ezgi Ünal ve Sima Şerafettinova Veda Etti
Eleme potasındaki 4 isim Ayşenur Balcı, Ezgi Ünal, Nihal Candan ve Sima Şerafettinova finale kalabilmek için seçtikleri ikonları canlandırdı. Jürinin değerlendirmesinde 2 isim kurtarıldı. O isimler Ayşenur Balcı ve Nihal Candan olurken, Ezgi Ünal ve Sima Şerafettinova İşte Benim Stilim All Star'a yarı finalde veda ettiler.

İşte Benim Stilim All Star yarışmacıları

İşte Benim Stilim All Star Emel Özkızıltaş
Boşanmış bir anne babanın kızı olan Emel Özkızıltaş, asıl mesleği olan kabin memurluğundan ayrıldıktan sonra İşte Benim Stilim'e katılmıştı. Bütün parasını yarışmada giyeceği kıyafetlere harcadığı için ev kirasını ödeyemeyecek halde geldiğini söyleyen Emel'in gözyaşları uzun süre konuşulmuştu. Gelin görün ki, Emel yarışmayı birinci olarak tamamladı ve şimdi ikinci kez podyumda...

İşte Benim Stilim All Star Ayşegül Doğan
İşte Benim Stilim'in en tartışmacı kişiliği Ayşegül Doğan, All Star ile ekranlarda. Tarzından çok polemikleri ve sert çıkışları ile hatırlanan Doğan, 'bu kez birinci olacağım' diyecek kadar da iddialı.

İşte Benim Stilim All Star Ayşenur Balcı
Yarışmanın ilk sezonunda izleyici karşısına çıkan Ayşenur Balcı, 1995 doğumlu. Balcı, yarıştığı dönemde giydiği kıyafetler kadar dahil olduğu polemiklerle de adından söz ettirdi. Birincilik iddiası ile podyuma çıkan Ayşenur, beklemediği bir anda jürinin 'gitsin' oyu ile yarışmadan elendi.

İşte Benim Stilim All Star Gizem Güler
Yarıştığı süre boyunca neredeyse her gün 'rüküş' ilan edilen Gizem, bir kez daha podyumda. Medcezir dizisinde de rol alan 26 yaşındaki Gizem, oldukça iddialı.

işte Benim Stilim All Star Tuğçe Ergişi
Yarışmanın en fazla 'ağlayan' isimlerinden olan Tuğçe Ergişi, ekrana All Star ile geri döndü.

İşte Benim Stilim All Star Aycan-Nurcan Şencan
İlk sezonun birincisi Aycan-Nurcan Şencan kardeşler, yeniden jüri karşısına çıkıyor. Yarışmadan sonra kısa bir ekran deneyimi daha yaşayan ikizler, ikinci kez şampiyonluğu göğüsleyebilip göğüşleyemeyecekleri merak ediliyor.

İşte Benim Stilim All Star Marina Surina
Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencisi olan Maria, yarışmanın ikinci sezonunda ter dökmüştü. Dekolte konusunda yaptığı açıklamalarla şimşekleri üzerine çeken Maria, yarışmacı arkadaşlarının sert tepkisiyle karşılaşmıştı. 

İşte Benim Stilim All Star Ezgi Baylar
İlk sezonun şüphesiz en favori isimlerden biriydi Ezgi Baylar... Evli ve bir çocuk annesi olan yarışmacı 'kayınvalidemin dolabından aldım' dedi 18 bin dolarlık çantası ile uzun süre konuşuldu. Nerdeyse yarıştığı her haftayı birincilikle tamamlayan Baylar, en büyük şoku finalde yaşadı ve ikinci oldu.

İşte Benim Stilim All Star Gülşah Yılmaz
İşte Benim Stilim'e damga vuran isimlerden biri Gülşah Yılmaz. 1983 doğumlu Yılmaz, 1.78 boyunda. Güzel sanatlar mezunu olan Gülşah Yılmaz, modayı meslek edinenlerden...

İşte Benim Stilim All Star Çiğdem Çelik
36 yaşındaki Çiğdem Çelik, ikinci kez İşte Benim stilim podyumunda yürüyecek olan isimlerden... Daha önce yaptığı karnaval dansı ile jüriye şaşkınlık yaşatan Çelik'in lakabı: Barbie

İşte Benim Stilim All Star Nazlı Kayaaslan
Nazlı Kayaaslan da All Star ile ikinci kez izleyici karşısına çıkacak. Özel hayatında yaşadığı sorunları anlatarak stüdyoda duygu selinin yaşanmasına neden olan yarışmacı, defalarca jürinin övgüsünü alan tarzı ile 'ben de varım' diyor...

İşte Benim Stilim All Star Ezgi Ünal
İşte Benim Stilim All Star'da yarışam 3 şampiyondan biri  Ezgi Ünal. Yarıştığı dönemi biricilikle tamamlayan yarışmacı, ikinci kez jüri karşısında. Zorlu rakiplerine karşı mücedele edecek olan Ünal'ın nasıl bir performans sergileyeceği merak konusu.
Bu haber tarihinde eklenmiştir.

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.