İşte Benim Stilim All Star kim elendi? 4 Aralık elenen isim belli oldu!

İşte Benim Stilim All Star 4 Aralık Cuma Eleme Gecesi geride kaldı. Peki İşte Benim Stilim All Star 4 Aralık Cuma Eleme Gecesi'ne kim elendi? İşte Benim Stilim All Star 4 Aralık günü kim elendi? İşte Benim Stilim All Star dün kim elendi? İşte Benim Stilim All Star 4 Aralık Cuma hangi yarışmacılar elendi? İşte Benim Stilim All Star büyük ödülü kim aldı? İşte Benim Stilim All Star son bölüm youtube tekrar izle.

İşte Benim Stilim All Star kim elendi? 4 Aralık elenen isim belli oldu!

İşte Benim Stilim All Star 4 Aralık Cuma Eleme Gecesi geride kaldı. Peki İşte Benim Stilim All Star 4 Aralık Cuma Eleme Gecesi'ne kim elendi? İşte Benim Stilim All Star 4 Aralık günü kim elendi? İşte Benim Stilim All Star dün kim elendi? İşte Benim Stilim All Star 4 Aralık Cuma hangi yarışmacılar elendi? İşte Benim Stilim All Star büyük ödülü kim aldı? İşte Benim Stilim All Star son bölüm youtube tekrar izle.

İşte Benim Stilim All Star programında heyecan dolu bir eleme gecesi daha sona erdi. Programda yarışmacılar yine birbirinden renkli kıyafetleri taşırken iki yarışmacı programa veda etti. Peki İşte Benim Stilim All Star 4 Aralık Cuma Eleme Gecesi'ne kim elendi? İşte Benim Stilim All Star 4 Aralık günü kim elendi? İşte Benim Stilim All Star dün kim elendi? İşte Benim Stilim All Star 4 Aralık Cuma hangi yarışmacılar elendi? İşte Benim Stilim All Star büyük ödülü kim aldı? İşte Benim Stilim All Star son bölüm youtube tekrar izle.

İşte Benim Stilim All Star 4 Aralık eleme gecesinde kim elendi belli oldu. İkizler Aycan Nurcan Şencan ile Emel Özkızıltaş elendi. Bu isimler İşte Benim Stilim'de birinci olmuşlardı.

TV8 yarışması İşte Benim Stilim All Star 'da bu hafta kim elendi sorusunun yanıtı şoke etti.
İşte Benim Stilim yarışmasını daha önce kazanan ikizler Aycan - Nurcan Şencan ile Emel Özkızıltaş elendi. Jüri Özden Cerrahoğlu'nu kurtardı.

İŞTE BENİM STİLİM ALL STAR KİM ELENDİ - 4 ARALIK ELEME GECESİ

İşte Benim Stilim All Star yarışmasında finale dogru geri sayıma başlarken son elemede giden isimler sürpriz oldu. İşte Benim Stilim jürisi daha önce yarışmada birincilik almış isimleri eledi.

Yapılan oylamada jüri ikizler Aycan Şencan ile Nurcan Şencan'ı ve Emel Özkızıltaş'ın gitmesi yönünde sonuç çıktı. Torpilli olduğu iddiaları olan Özden Cerrahoğlu ise elemeden kurtuldu.

Hafta içinde en düşük puanları alan eleme adaylarından Gülay Hançer ise gecenin sürprizini yaşadı. Yarışmacıların verdiği oylarla Gülay Hançer elemeden kurtuldu. Kendisi de sonuca inanamadı. Oylamayla eleme potasından dönen Gülay Hançer haliyle jürinin önüne çıkmadı.

İşte Benim Stilim All Star'da gala gecesinin birincisi ise Ezgi Ünal oldu ve 10 bin liralık para ödülünü kazandı.

İŞTE BENİM STİLİM'DE GEÇEN HAFTA KİM ELENDİ?

İşte Benim Stilim All Star yarışmasında geçen hafta yapılan elemede Neda Poursaid elenmişti.

SİMA ŞERAFETTİNOVA 12 BİN LİRALIK ELBİSESİ

İşte Benim Stilim All Star 04 Aralık 2015 Cuma günü yayınlanan bölümünde Sima Şerafettinova'nın 12 Bin TL'lik elbisesi duvar kağıdına benzetildi.
Sima Şerafettinova elbisesinin tam modelinin bu olmadığını, arkadaşı geç geldiği için küstüklerini ve elbiseyi düzgün giyemediğini söyledi. Öykü Serter ise kendisi için neredeyse bir araba parası harcayan arkadaşına haksızlık ettiğini söyledi.

Hafta içinde neler yaşandı?

İşte Benim Stilim

3 ARALIK | İşte Benim Stilim All Star'da Artık İki Kişi Birden Elenecek

İşte Benim Stilim All Star'da rekabetin dozu her geçen gün daha da artarak devam ediyor. Finale yaklaştığımız bugünlerde artık kurallar gereği her hafta iki yarışmacı birden elenecek.

İşte Benim Stilim

30 KASIM | Aycan Nurcan Şencan ile Ezgi Ünal Arasında Para Kavgası

İşte Benim Stilim All Star 27 Kasım 2015 Cuma akşamı yayınlanan 78. bölümünde gala gecesinin konsepti "Siyah Beyaz" oldu. Galaya Aycan-Nurcan Şencan ve İkizler arasında yaşanan tartışma damgasını vurdu.

Aycan Nurcan Şencan kardeşler ile Ezgi Ünal arasında dansçı tartışması yaşandı. Ezgi Ünal bu gece için dans gösterisi yapmak istediğini ama Aycan Nurcan kardeşlerin dansçıların parasını ödemediği için dansçıların gelmediğini iddia etti. Aycan Nurcan Şencan ise durumu bilmeden buraya aktarmasının yanlış olduğunu, olayı birde kendilerinden dinlemeleri gerektiğini söyledi. Aycan dansçılarla önceden konuşup ödemeyi sonra yapacakları konusunda anlaştıklarını söyledi. Nurcan Şencan'da bunun üstüne kanat konseptinde Ezgi Ünal'ın kanat yaptırdığı yere ödemesini yapmadığı için karşı tarafla problem yaşadığını ileri sürdü. İkizler "Biz bu konuyu burada asla açmadık" diye ekledi. Çiğdem Çelik'te bu konudan kendisininde haberi olduğunu ve para konusunu buraya taşınmaması gerektiğini söyledi. Nihal Candan'da Çiğdem'in de para konusunu İlbige Uzun'a ve Nazlı Hamarat'a yaptığını hatırlatarak "Eleştirdiğin şeyi sende yaptın" dedi.. Özden Cerrahoğlu'da Çiğdem'in Ezgi'yi bunu söylemesi için desteklediğini, Çiğdem’i samimiyetsiz bulduğunu söyledi. Öykü Serter'in araya girmesiyle gerginlik sona erdi.

İŞTE ELEME POTASINDAKİ ADAYLAR 

İşte Benim Stilim

Bu hafta yarışmacılar yeni kombinleriyle podyumda boy göstermeye devam etti. Pazartesi günü Gülay Hançer'in giydiği kıyafet jüriden en düşük puanı alarak eleme potasına girdi.

İşte Benim Stilim All Star

Salı günü Emel Özkızıltaş'ın kombini en düşük puanı alarak eleme potasına takıldı.

İşte Benim Stilim All Star Ayşenur Balcı

Çarşamba günü farklı tarzıyla genelde jüriyi şaşırtan Ayşenur Balcı'nın kombini jüriden en düşük puanı alarak eleme potasına girdi. 

İşte Benim Stilim All Star yarışmacıları

İşte Benim Stilim All Star Emel Özkızıltaş
Boşanmış bir anne babanın kızı olan Emel Özkızıltaş, asıl mesleği olan kabin memurluğundan ayrıldıktan sonra İşte Benim Stilim'e katılmıştı. Bütün parasını yarışmada giyeceği kıyafetlere harcadığı için ev kirasını ödeyemeyecek halde geldiğini söyleyen Emel'in gözyaşları uzun süre konuşulmuştu. Gelin görün ki, Emel yarışmayı birinci olarak tamamladı ve şimdi ikinci kez podyumda...

İşte Benim Stilim All Star Ayşegül Doğan
İşte Benim Stilim'in en tartışmacı kişiliği Ayşegül Doğan, All Star ile ekranlarda. Tarzından çok polemikleri ve sert çıkışları ile hatırlanan Doğan, 'bu kez birinci olacağım' diyecek kadar da iddialı.

İşte Benim Stilim All Star Ayşenur Balcı
Yarışmanın ilk sezonunda izleyici karşısına çıkan Ayşenur Balcı, 1995 doğumlu. Balcı, yarıştığı dönemde giydiği kıyafetler kadar dahil olduğu polemiklerle de adından söz ettirdi. Birincilik iddiası ile podyuma çıkan Ayşenur, beklemediği bir anda jürinin 'gitsin' oyu ile yarışmadan elendi.

İşte Benim Stilim All Star Gizem Güler
Yarıştığı süre boyunca neredeyse her gün 'rüküş' ilan edilen Gizem, bir kez daha podyumda. Medcezir dizisinde de rol alan 26 yaşındaki Gizem, oldukça iddialı.

işte Benim Stilim All Star Tuğçe Ergişi
Yarışmanın en fazla 'ağlayan' isimlerinden olan Tuğçe Ergişi, ekrana All Star ile geri döndü.

İşte Benim Stilim All Star Aycan-Nurcan Şencan
İlk sezonun birincisi Aycan-Nurcan Şencan kardeşler, yeniden jüri karşısına çıkıyor. Yarışmadan sonra kısa bir ekran deneyimi daha yaşayan ikizler, ikinci kez şampiyonluğu göğüsleyebilip göğüşleyemeyecekleri merak ediliyor.

İşte Benim Stilim All Star Marina Surina
Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencisi olan Maria, yarışmanın ikinci sezonunda ter dökmüştü. Dekolte konusunda yaptığı açıklamalarla şimşekleri üzerine çeken Maria, yarışmacı arkadaşlarının sert tepkisiyle karşılaşmıştı. 

İşte Benim Stilim All Star Ezgi Baylar
İlk sezonun şüphesiz en favori isimlerden biriydi Ezgi Baylar... Evli ve bir çocuk annesi olan yarışmacı 'kayınvalidemin dolabından aldım' dedi 18 bin dolarlık çantası ile uzun süre konuşuldu. Nerdeyse yarıştığı her haftayı birincilikle tamamlayan Baylar, en büyük şoku finalde yaşadı ve ikinci oldu.

İşte Benim Stilim All Star Gülşah Yılmaz
İşte Benim Stilim'e damga vuran isimlerden biri Gülşah Yılmaz. 1983 doğumlu Yılmaz, 1.78 boyunda. Güzel sanatlar mezunu olan Gülşah Yılmaz, modayı meslek edinenlerden...

İşte Benim Stilim All Star Çiğdem Çelik
36 yaşındaki Çiğdem Çelik, ikinci kez İşte Benim stilim podyumunda yürüyecek olan isimlerden... Daha önce yaptığı karnaval dansı ile jüriye şaşkınlık yaşatan Çelik'in lakabı: Barbie

İşte Benim Stilim All Star Nazlı Kayaaslan
Nazlı Kayaaslan da All Star ile ikinci kez izleyici karşısına çıkacak. Özel hayatında yaşadığı sorunları anlatarak stüdyoda duygu selinin yaşanmasına neden olan yarışmacı, defalarca jürinin övgüsünü alan tarzı ile 'ben de varım' diyor...

İşte Benim Stilim All Star Ezgi Ünal
İşte Benim Stilim All Star'da yarışam 3 şampiyondan biri  Ezgi Ünal. Yarıştığı dönemi biricilikle tamamlayan yarışmacı, ikinci kez jüri karşısında. Zorlu rakiplerine karşı mücedele edecek olan Ünal'ın nasıl bir performans sergileyeceği merak konusu.
Bu haber tarihinde eklenmiştir.

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.