İşte Benim Stilim final gecesi izle - İBS kim elendi? İşte Benim Stilim kim elendi? 25 Mart 2016 Cuma final gecesi

Öykü Serter'in sunumu ve sert jüri üyeleriyle milyonları ekran başına kilitleyen stil programı İşte Benim Stilim Tv8 kanalında yayınlanacak olan bir final gecesi ile daha sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Hafta boyunca alınan puanlar, yapılan değerlendirmeler ve girilen hararetli tartışmalarıyla gündeme bomba gibi düşen İşte Benim Stilim yarışmasında bir kişi daha hayallerine veda edecek. Peki İşte Benim Stilim final gecesi saat kaçta başlayacak? Benim Stilim eleme gecesi hangi kanalda yayınlanacak? İşte Benim Stilim yarışmasında kim elendi? İşte Benim Stilim haftanın birincisi kim oldu? İşte Benim Stilim büyük ödülü kim aldı? TV8 yayın akışı...

İşte Benim Stilim final gecesi izle - İBS kim elendi? İşte Benim Stilim kim elendi? 25 Mart 2016 Cuma final gecesi
25 Mart 2016 Cuma 09:28

Öykü Serter'in sunumu ve sert jüri üyeleriyle milyonları ekran başına kilitleyen stil programı İşte Benim Stilim Tv8 kanalında yayınlanacak olan bir final gecesi ile daha sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Hafta boyunca alınan puanlar, yapılan değerlendirmeler ve girilen hararetli tartışmalarıyla gündeme bomba gibi düşen İşte Benim Stilim yarışmasında bir kişi daha hayallerine veda edecek. Peki İşte Benim Stilim final gecesi saat kaçta başlayacak? Benim Stilim eleme gecesi hangi kanalda yayınlanacak? İşte Benim Stilim yarışmasında kim elendi? İşte Benim Stilim haftanın birincisi kim oldu? İşte Benim Stilim büyük ödülü kim aldı? TV8 yayın akışı...

Ekranlara getirdiği farklı formatla herkesin ilgisini çeken ve 6. sezonuyla hafta içi her gün yayınlanan İşte Benim Stilim, bir hafta finali daha ekranlarda olacak. Heyecanın, kavga ve tartışmanın, kahkahaların eksik olmadığı yarışmada bir yarışmacı daha hayallerine kavuşamayacak. Birbirinden güzel yarışmacının kıyasıya mücadele verdiği İşte Benim Stilim yarışmasının final gecesi bu akşam 22.45'te TV8 ekranlarından yayınlanacak.

İşte benim stilim

İşte Benim Stilim'de Nur Yerlitaş bombayı patlattı!

İşte Benim Stilim 6. Sezonda rekabetin dozu her geçen gün daha da artıyor. Yarışmacılar taraflarını iyice netleştirirken bir yandan da jüriye kombinlerini beğendirmeye çalışıyor.

“KOMBİNLERİNİ GÜLŞAH YILMAZ YAPIYOR”
Beyaz bir tulum ve pembe etol ile podyuma çıkan Meral Avcı arkadaşlarının yine sert eleştirilerine maruz kaldı. Zeynep Vuran, “Kombinini hiç beğenmedim, ben bir kaç gün sonra beyaz bir kombin yapacağım, kombin nasıl yapılır bak öğren” dedi. Yorumlar karşısında sakinliğini koruyan Meral, Selay Topçuoğlu’nun yorumunu aynı sessizlikte dinleyemedi. Selay “Kombinlerini kendi yapmıyor, yardım alıyor” dedi. Meral jüri karşısına geçtiğinde Nur Yerlitaş konuyu tekrar gündeme  getirdi. Selay’a “ Meral’e kombinlerinde kim yardımcı oluyor” diye sordu. Selay “Gülşah Yılmaz yardım ediyor” diye cevap verdi. Konuya açıklık getiren Nur Yerlitaş “ Gülşah Yılmaz burada görevli , kombinlerinize yardım etmekle görevli” diye cevapladı. Selay “ Meral sürekli Gülşah’ın peşinde bize sıra gelmiyor” diye cevapladı. Jürinin isteği üzerine Gülşah Yılmaz podyuma çıktı. Konuyu Gülşah Yılmaz’dan dinleyen Nur Yerlitaş, Meral Avcı’ya hak verdi. Gülşah Yılmaz ise “ Ben herkesin kombinlerinde yardımcı oluyorum. Kim benden destek isterse fikrimi paylaşıyorum” dedi.

NUR YERLİTAŞ BOMBAYI PATLATTI
Nur Yerlitaş, Zeynep Vuran podyumdayken “ Elimde bir bomba var, patlatayım mı?  İçlerinden bir tanesi Hakan Akkaya hergün gri bir kazak giyiyor. Bunu da diyen Yeşim  Aydın” dedi ... Bu sözler üzerine sinirlenen Yeşim “Pardon” diye Nur Yerlitaş’a sordu.  Nur Yerlitaş “ Sen bana pardon diyemezsin” diye sinirlendi. Hakan Akkaya “ Sen böyle bir şey söyledin mi Yeşim” diye sordu. “Kesinlikle hayır” diyen Yeşim diğer arkadaşlarına “Arkadaşlar ben böyle bir cümle kurdum mu” diye sordu. Bahar Candan’ın jüriye verdiği bu dedikodu yüzünden yarışmacılar arasında da gerginlik yaşandı. Yağmur Taktaş, Yeşim’in böyle bir şey söylemediğini olayın asılsız olduğunu söylemesi ile konu kapandı.

işte benim stilim

İşte Benim Stilim yarışmasının yarışmacıları kim?

Bahar Candan: On sekiz yaşında Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesinde okuyor ve diğer aile bireyleri gibi avukat olmak istiyor. Bahar bebekliğinden itibaren bulunduğu her ortamın kucuk güzel kızı olmuştur. İşte Benim Stilim'de ve kariyeri boyunca egolarını doğru şekilde törpulemeyi umuyor. Gercek bir instagram fenomeni olan Bahar'ın en buyuk hayali onu çok seven cok sayıda insanların olması ki bunu hak ettiğini düşünüyor. Bahar aynı zamanda bir Miley Cyrus hayranı.

Dilara Rabia Yaşar: 1993 yılında İstanbulda dünyaya gelen Dilara Rabia Yaşar,  İstanbul Bahçelievler'de oturuyor. İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı öğrencisi. Doğallıktan çok hoşlanan yarışmacı günlük hayatında makyaj yapmıyor. Vucudunda en beğendiği yer ayırt etmeksizin yüzü. Beğenmediği yeri ise bacak boyunun kısa olması. Bir kedisi var onun hayatında bir şans olduğunu düşünüyor. Moda anlayışı ise geniş bir yelpazeye sahip, tek bir tarzı yok... Ruh haline göre ve kendisine yakışanı giymeye çalışıyor. Girdiği her yerde dikkat çektiğini iddia ediyor.

Esin Çepni: 24 temmuz 1993'te İstanbul Eminönü'nde dünyaya geldi. Bir çok iş tecrübesinden sonra şuanda lisanslı makyaj uzmanlığı yapıyor. Annesi ve ablası dışında Ballı ve Pamuk adında iki kedisi ile birlikte yaşıyor. Esin'in küçük yaştan itibaren tam bir hayvan aşığı olduğu söylenebilir.  Aynı zamanda  çocukları da çok seviyor. Onu en çok kızdıran şey yalan söylenmesi ve haksızlık yapılması ve tabi birde yağmurlu havada taksi bulamamak. Sinirlendiği zaman kilometrelerce yürüyüş yapar sakinleşince geldiği yolu geri döner. Esin, kendisini fiziksel olarak yormak zihnindeki yorgunluklardan uzaklaşmasını sağlıyor. Esin Çepni, yokluk içinde oldurmayı bilerek büyüdüğü için dünyanın neresinde olursa olsun yokluk yaşayan bu nedenle mutsuz olan her çocuğa tek tek sarılmak ve onları mutlu etmek için elinden geleni yapmak istiyor. Değişken bir tarzı var ve her kültüre uygun kombin yapıp o şekilde her yere gidebilecek cesareti olduğu söylüyor. 6. sezona kadar birçok arkadaşı " neden katılmıyorsun? Bence kazanırsın " diye Esin'i yüreklendirmesine rağmen kendisini kanıtlamak istediğinden emin olmadığı ve insanların acımasızca eleştirilerinden hiç hoşlanmadığı için İşte Benim Stilim'e 6. sezon katılmaya karar vermiş. Esin, şuan bir yarışmada değil savaşta olduğunu düşünüyor ve 'ben bu savaştan galip ayrılacağım' diyor.

Selay Topçuoğlu: 1984 İstanbul doğumlu, lise öğrenimini Ankara'da tamamladıktan sonra Radyo-Televizyon, Spikerlik ve de Uluslararası Profesyonel Aşçılık eğitimi almış. Aldığı eğitimleri kendi içinde birleştirip bir çok restoranta danışmanlık hizmeti vermiş. Bir sene içinde verdiği 45 kg ile azmin başarı getirceğini herkese kanıtlamış. "umudunu kaybetmiş insanlara umut olmaya geldim" sloganıyla yarışmaya katılan Selay; kendini merhametli, sıcakkanlı ve tam bir hayvansever olarak tanımlıyor.

Meral Avcı: 1987 Ardahan doğumlu. istanbulda yaşayan Meral, Okul Öncesi Eğitim ve Psikolojisi mezunudur, ayrıca özel bir sanat okulunda Fashion designer eğitimi alırken iş temposu yüzünden ikinci eğitimini yarım bıraktı. Seyahat etmek, ata binmek, yüzmek, plates ve aletli jimlastik vazgeçilmezleri arasında. Kendi sesini beğenmemesine rağmen şarkı söylemeyi çok seviyor... Sinemaya gitmek, açık havada yürüyüş yapmak, ailesi ile vakit geçirmek Meral'e terapi gibi geliyor. Hayata ve insanlara olumlu yaklaşıp dua etmeyi cok seviyor. Lider ruhlu, kendini begenmiş, fazlaca humanist, yardımlaşmayı seven Meral, yalana ve samimiyetsizliğe tahammül edemiyor.  Meral, kendisini fazlaca  humanist birisi olmasına rağmen yanlışlara duruşunun çok sert olduğunu belirtiyor. Dikkat çekici giyinmeyi ve  zıt renkleri bir arada kullanmayı çok seviyor ve spor klasik maskülen bir tarzı olduğunu söylüyor.

tuğba ildiz işte benim stilim

Tuğba İldiz: 18 Aralık 1988'de İstanbul'da doğdu. Anadolu Üniveritesi İktisat bölümünü bitirdi, İstanbul Üniversitesi Yönetim bölümünde ise 4. sınıfta. 6 yaşında profesyonel olarak artistik cimnastik ile tanışan Tuğba bu dalda 39 madalyaya sahip. 14 yaşından beri profesyonel olarak da dans eden Tuğba, Ajda Pekkan, Murat Boz gibi sanatçıların sahnesinde ve Anadolu Efes'in Cheerleader grubunda Efes kızlarında yer aldı. Tuğba'nın modaya olan ilgisi sahneden geliyor. Hobileri arasında  sanatçıların sahne kostümlerini tasarlamak olan Tuğba bu yolda ilerlemek istiyor.  Aynı zamanda yaşam koçluğu da yapıyor.

Yeşim Aydın: 21 yaşında daha önce çalışma hayatı olmasına rağmen belirli bir mesleği yok. Yeşim bilim kurgu filmlerine bayıldığı gibi kitap konusunda tam tersi romantik. Biraz fazla sinirli ve agresif olmasına rağmen bu huyunu haksızlığa veya üzerine gelindiğinde dışa vuruyor. Genelde sakin ve eğlenceli. Giyim tarzını daha çok street fashion olarak yorumluyor ama istediği zaman her tarzı kendine uyarlayabildiğini düşünüyor.

Zeynep Vuran: 25.09.1993 Bursa doğumlu.  Babası aslen Tokatlı annesi de Bulgaristan göçmeni olan Zeynep'in anneannesinin yanında Bursa'da büyüdü. Anneannesine çok düşkün. Trakya Üniversitesi Turizm mezunudur.  Zeynep, küçükken içine kapanık bir çocukken büyüdükçe kendini ifade gücünü keşfetmiş ve hep kendi ayakları üzerinde durma taraftarı olmuştur. Okulla arası pek iyi olmasa da kendi zekasını hep bir üstte görmüş ancak bunu insanları aşağılama yöntemi olarak hiçbir zaman kullanmamıştır. Haksızlığa, yalana ve adaletsizliğe asla katlanamaz. Tam bir terazi kadını olan Zeynep bulunduğu her ortamın güzel düzenli mis kokulu olmasını seviyor, renkli elbiseler vazgeçilmezleri. En sevdiği renk yeşil. Doğa yürüyüşleri, müzik dinlemek sevdiği şeyler arasında. Ruh haline göre giyiniyor. Dans etmeyi, yemek yapmayı, evde huzurlu bir hayat sürmeyi seviyor.

Dicle Turgal:  1 Şubat 1981 İstanbul doğumlu.Marmara Üniversitesi mezunu. Sıcak ve samimi bir yapıya sahip, bir kova burcu kadını olarak stil sahibi ve gün geçtikçe birikimleri öğrenimlerini birleştirerek kendini geliştireceğini düşünüyor ve öğrenmenin yaşı olmadığına inanıyor. Hedeflediği gelecek planlarında bu yarışmanın ona bir basamak olacağını ve gelecek zamanlarda geriye baktığında geçmişte kalan güzel bir renk olacağını düşünüyor. Kendini moda aşığı bir kadın olarak görüyor ve bunun her alanından keyif alıyor. Styling yanı sıra blog yazarlığı sosyal mecrada kombin ve fikir paylaşımları yapmakta , aynı zamanda eş zamanlı olarak bir derginin fashion&style bölümünde editörlük yapmakta .Okuyucuları ve takipçileri ile konuşmak yazışmak ve fikir alış verişi yapmak kısacası yetişebildiği kadar herkese azıcıkta olsa dokunabilmek cevap verebilmek yada yardımcı olabilmek hayatın onu en mutlu eden şey. Bunun yanında fırsat buldukça modelleme ve kombinlediği kıyafetleri fotoğraflama ve paylaşmakta onun için adeta vazgeçilmezi. Doğal sporlar parkur yürüyüşleri ve yüzmek hayatındaki vazgeçilmezleri arasında.

Özge Sarı: 12 mayıs 1991 İzmir doğumlu bir Çerkez kızı. Afyon Kocatepe Fakultesi Turizm Seyahat İşletmeciliği bölümünden mezun. Uzun süre bankacılık yapmıştır. Özge'nin modaya olan ilgisi bankacılığının önüne geçmiştir . 1.77 boyunda ve 55 kilodur. 90-60-92 vücut ölçülerine sahip olan güzel yarışmacı yemek yemeyi çok seviyor. Boğa burcu ve tam bir alişveriş canavarıdır . Özge için İşte Benim Stilim demek; ''Hırs, samimiyet, ve iddia'' demek. Özge İşte Benim Stilim'e katılma amacını ise kendi sözleri ile şöyle açıklıyor; ''Savaş karargahta kazanılır. Ben bu savaşı yazdim ve bitirdim. Sira şimdi yaşatmada. Hazirim ! Küçük bizans oyunlarını izleyip gülüp geçicem. Beni düşüremezler, hepsini teker teker göndereceğim. Çünkü ben buraya kazanmaya geldim, En tarz sahibi olduğumu kanitlamaya...''

Melike Çamlıoglu: 19 Mart 1997 Ankara Keçiören doğumlu olan Melike Çamlıoglu,  İzmir Tireli anne babanın iki kız çocuğundan en küçüğüdür. Babasının görevi gereği Türkiye'nin bir çok yerini gezen Melike, öğrenimine bir çok yerde başlayıp en son Tire Öğretmen Lisesi'nde tamamlamıştır. Şuan çok sevdiği ve istediği şehirde olup Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat Yönetimi bölümünü kazanmış olup özel bir kurumundan spikerlik eğitimi almıştır. Melike, gezmeyi çok sever ve Türk kahvesi olmazsa olmazıdır.  "Herkesin modası kendine" anlayışına sahip olup üzerine yakışanı giyer. Her gün farklı giyinme gibi bir derdi olmadığını söyleyen yarışmacı, sevdiği bir kıyafetiyse  bir gün giydikten sonra üç yüz altmış beş gün sonra da aynı şeyi giyer. "Pahalı eşyalar tarz olur " anlayışında değildir.

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.