İşte Benim Stilim Ünlüler 15 Ocak Eleme Gecesi Programı İzle- Kim elenecek?

Her hafta artan heyecanıyla izleyicilerine keyifli anlar yaşatan İşte Benim Stilim Ünlüler bir eleme gecesi ile daha ekranlarda olacak. 15 Ocak 2016 Cuma akşamı yapılacak olan eleme gecesinde iki yarışmacı programa veda edecek. TV8'in reyting rekortmeni programı İşte Benim Stilim Ünlüler bu akşam yine herkes televizyon başına kilitleyecek. Peki yarışmadan kim elenecek? Eleme potasında hangi yarışmacılar var? İşte Benim Stilim yarışmacılarının isimleri ne? İşte Benim Stilim 15 Ocak 2016 Cuma TV8 İzle. İşte Benim Stilim Ünlüler 15 Ocak'ta kim elendi? İşte Benim Stilim Ünlüler'da geçen hafta kim elendi? İşte Benim Stilim Ünlüler geçen hafta ne oldu? İşte Benim Stilim Ünlüler 15 Ocak 2016 tekrar izle. İşte Benim Stilim Ünlüler 15 Ocak 2016 Youtube izle.

İşte Benim Stilim Ünlüler 15 Ocak Eleme Gecesi Programı İzle- Kim elenecek?

Her hafta artan heyecanıyla izleyicilerine keyifli anlar yaşatan İşte Benim Stilim Ünlüler bir eleme gecesi ile daha ekranlarda olacak. 15 Ocak 2016 Cuma akşamı yapılacak olan eleme gecesinde iki yarışmacı programa veda edecek. TV8'in reyting rekortmeni programı İşte Benim Stilim Ünlüler bu akşam yine herkes televizyon başına kilitleyecek. Peki yarışmadan kim elenecek? Eleme potasında hangi yarışmacılar var? İşte Benim Stilim yarışmacılarının isimleri ne? İşte Benim Stilim 15 Ocak 2016 Cuma TV8 İzle. İşte Benim Stilim Ünlüler 15 Ocak'ta kim elendi? İşte Benim Stilim Ünlüler'da geçen hafta kim elendi? İşte Benim Stilim Ünlüler geçen hafta ne oldu? İşte Benim Stilim Ünlüler 15 Ocak 2016 tekrar izle. İşte Benim Stilim Ünlüler 15 Ocak 2016 Youtube izle.

Yeni konseptiyle 2016 yılına da bomba gibi giren ve yine milyonlarca izleyiciyi ekran başına çeken İşte Benim Stilim Ünlüler, 2. hafta eleme heyecanıyla TV8'de yayınlanacak. Heyecanın doruğa çıktığı ve Türkiye'yi ekrana kilitleyen yarışma İşte Benim Stilim Ünlüler, ilk eleme gecesi ile karşımızda olacak. Gerilim, kavga, duygusallık ve eğlencenin eksik olmadığı yarışmaya bu akşam bir kişi veda edecek. Birbirinden ünlü isimlerin her hafta rakiplerini geçebilmek için hazırlanarak renkli kıyafetleri bir araya getirdiği ve kıyasıya mücadele ettiği İşte Benim Stilim Ünlüler programında bu akşam eleme gecesi heyecanı yaşanacak. Her hafta bir yarışmacının elendiği programda bu bir yarışmacı elenecek. Bu keyifli programı kaçırmak istemiyorsanız 22.45'te TV8 kanalını izleyin. Eleme potasına hangi yarışmacılar kaldı?

İşte Benim Stilim'de bu hafta neler oldu?

işte benim stilim ünlüler


İşte Benim Stilim 2016 İlk Eleme Gecesinde Neler Yaşandı? 8 Ocak'ta kim elendi?

Aralarında kariyer hayatında zirve yapmış birçok ünlünün yer aldığı yarışmacılar  eleme gecesinde kıyasıya mücadele etti. Hande Yener ve Serdar Ortaç şarkılarıyla geceye renk kattı.

Hande Yener ve Serdar Ortaç’ın sevilen şarkılarını seslendirdiği İşte Benim Stilim 2016 eleme gecesinde yarışmacılar birbirinden iddialı şovları ve kostümleri ile performanslarını sergiledi.

Heyecanlı dakikaların yaşandığı yarışmada jürinin kararıyla üzgün surat rozet alan yarışmacılardan biri 200 bin liralık büyük ödüle veda etti.

KONSEPT: DANS VE 80'LER
Dans ve 80’ler konsepti ile tarzlarını sergileyen yarışmacılar birbir hünerini sergiledi. Gecenin en iyi performansını Berna Öztürk, Gizem Özdilli, Tuğçe Özbudak ve Elif Ece Uzun gösterdi.

"KENDİ ŞARKINA KLİP ÇEKTİN"
Gecenin en gergin anlarından biri de Hatice'nin kendi şarkısıyla dans etmesi oldu. Nil Karataş " Sen kendi şarkına klip çektin" derken Aslı Zen "Konuk sanatçı olarak mı geldin" diye tepki verdi.

"SAYGISIZLIK YAPIYORSUN"
İki rozetle elenmekten arkadaşları sayesinde kurtulan Neslihan Önder dans şovuna hiç çalışmadan çıkınca olanlar oldu. Aslı Zen "Seni çok seviyorum ama bu yaptığın olmadı" dedi. Neslihan Önder'e en büyük tepkiyi Elif İnce Uzun verdi. Elif " Çok büyük saygısızlık yaptığını düşünüyorum" dedi. Jüri karşısına çıkan Neslihan sert bir dille eleştirildi. Uğurkan Erez konuşmadan puanını verdi " Neslihan'ı çok eskiden tanırım ama burda tanıyamıyorum" dedi. Bu sözler karşısında gözyaşlarına hakim olamayan Neslihan, uzun süre ağladı.

10 BİN TL'LİK ÖDÜL BERNA ÖZTÜRK'ÜN
Berna Öztürk dans konseptiyle podyuma çıktı. Bir kabarenin dansını canlandıran Berna Öztürk sahnede adeta devleşti. Berna Öztürk'e bu dansı 10 bin TL'lik ödül kazandırdı.

ESRA SÖNMEZER Mİ, YEŞİM ERÇETİN Mİ?
Tüm hazırlıklarını yapan Esra Sönmezer ve Yeşim Erçetin yeni kostümleri ile podyuma çıktı. Önce yarışmacıların fikri alınırken genelde Esra Sönmezer'in yarışmaya devam edeceği yönünde yorumlarda bulunuldu. Jüri karşısına çıkan yarışmacılardan Esra Sönmezer yarışmaya veda etti.İşte Benim Stilim 2016 bugün neler yaşandı. İlk elemenin ardından ünlü yarışmacılar yeni kombinleri ile kaldıkları yerden devam etti. Bugün yine gerginlikler ve  zaman zaman da duygusal anlar yaşandı.

“SÖZÜMÜ KESME”
Eleme gecesinde kendi şarkısıyla dans eden Hatice tartışmalara neden olmuştu. En büyük tepkiyi Nil Karataş ve Aslı Zen göstermişti. Bugün yine Aslı Zen ve Hatice arasında gerginlik yaşandı. Hatice’yi samimiyetsiz bulduğunu her fırsatta yenileyen Aslı Zen, bugünde sert eleştirilerde bulundu.  Hatice’nin kurallara uymadığını iddia eden Aslı Zen “Benim gibi bir manyak kurallara uyuyorsa sende uyacaksın” dedi. Bu sözlere karşılık vermek isteyen Hatice, Aslı Zen’in sözünü kesince Aslı Zen kontrolünü kaybederek “Sözümü kesme” diye bağırdı. Araya Öykü Serter’in girmesiyle tartışma sona erdi.

HAKAN AKKAYA YARIŞMACI KOLTUĞUNDA!
Hatice podyuma çıktığında sert eleştirilerde bulunuldu. Bunun üzerine Hakan Akkaya “Acaba oradan Hatice nasıl görünüyor” diyerek yarışmacı koltuğuna geçti. Bir süre yarışmacıların tarafında Hatice’yi izleyen Hakan Akkaya, yerine geçti ve yorumlarına oradan devam etti.

“EGON KİBİRİN EN ÜST NOKTASINDA”
Jüri karşısına geçen Hatice, jürininde sert eleştirilerine uğradı.  Hatice’yi kibirli bulan Hakan Akkaya “ Egon, kibirin en üst noktada, taşı bile çatlatırsın” dedi. Bu sözler karşısında şaşıran Hatice, “Çok yanlış tanıyorsunuz” dedi.

“ANNEMİ KAYBETTİM”
Podyum sırası Yasemin Öztürk’e geldiğinde Yasemin, sırt dekolteli boğazlı örgü bir bluz giydi.  Yasemin Öztürk "Annem ördü" dedi. Bunun üzerine “İvana Sert anneciğim bende istiyorum” , Neslihan Yargıcı da “Annen kazak ticaretine başlayabilir” deyince Yasemin Öztürk gözyaşlarına boğularak  “Annemi kaybettim, bugünde onun doğum günü” dedi. Stüdyoda duygusal anlar yaşanırken Neslihan Yargıcı “Anneciğin bizden rahmet istedi” dedi.

“BOYUM 1.67” DEDİ 1.60 ÇIKTI
Esra Balamir jüri karşına geçti. Hakan Akkaya ile Esra Balamir arasında boy tartışması yaşandı. Hakan Akkaya “Senin boyun kaç?” diye sordu. “1.67 cm boyundayım” diyen Esra Balamir’e ilk tepki Hakan Akkaya’dan geldi. Hakan Akkaya “ Senin boyun ancak 1.60’tır” dedi. Tartışma uzayınca sorunun çözümünü ölçmekte buldular. Hakan Akkaya ve İvana Sert, Esra Balamir’in boyunu ölçtü. Ve Esra Balamir’in boyu 1.60 cm çıktı.İşte Benim Stilim 2016 tüm hızıyla devam ediyor. Ünlü yarışmacıların yarıştığı sezonda renkli anlar yaşanıyor. Neslihan Yargıcı ve Hakan Akkaya'da yeni sezonda doğru tespitleriyle modaya yön vermeye devam ediyor. İşte hergün yeni olayların yaşandığı sezonda bugün yaşananlar:

inci pars

İKİ FARKLI AYAKKABI İLE ÇIKTI

Podyuma çıkan İnci Pars iki farklı ayakkabı ile çıktı. Nedeni sorulduğunda karar veremediğini ve hangisinin uygun olacağını jüriden öğrenmek istediğini söyledi. Bazı yarışmacılar bu durumdan rahatsız olsada bazıları da  İnci Pars’ı cesaretli bulduklarını ifade etti.

ASLI ZEN’DEN HATİCE’YE VİDEOLU MİSİLLEME

Hatice ve Aslı Zen arasındaki gerginlik bugünde devam etti. Aslı Zen, “Hatice burada sesini çıkartmıyor, oynuyor. Oysa sesi damarına basılınca bakın nasılda çıkıyor” dedi.  Hatice yıllar evvel bir programa konuk olmuş ve eski eşiyle gergin dakikalar yaşamıştı. Programa ait video bu bölümde yayınlandı.  Hatice “ Aslı dersine çok iyi çalışmış” dedi ve bu görüntülerden rahatsız olduğunu söyledi.


İŞTE BENİM STİLİM ÜNLÜLER YARIŞMACILARI


İşte Benim Stilim Ünlüler 2016 Yarışmacıları:

Aslı Zen:
Şarkıcı Aslızen yeni sezonda İşte Benim Stilim 2016 yarışmacılarında. Tam adı Aslızen Yentur, 1977 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Henüz 17 yaşında şarkıcılık hayaliyle ve annesini bulmak amacıyla evden kaçmış bir isim. Söz yazarlığını ya da besteciliğini yaptığı onlarca ünlü şarkı var. İzel’in “Sayın Herşeyi Bilen”, Hakan Peker’in “Gel Otur Şöyle”, Rober Hatemo’nun “Yan Bahçe”, Demet Akalın’ın “Kader ve İhanet”, Pınar Aylin’in “Aşk Kılıcı”, Tuğba Özerk’in “Maşallah Kahpe Dünya”  bunlardan sadece birkaçı.

Berna Öztürk:
Berna Öztürk, İstanbul’da 1984 yılında dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümünden mezun oldu. Daha 16 yaşında girdiği sıralar mankenlik yapmaya başladı. Bazı dizilerde ve tiyatro oyunlarında boy gösterdi. Hobileri arasında davul çalmak ve resim yapmak var.

Yeşim Erçetin:
1979 yılında doğmuş olan güzel yıldız, açık sözlülüğüyle dikkat çekiyor. Bir dönem Ozon Orhon’la evlilikleri üzerine girdiği tartışmalarda magazinde uzun bir süre yer almıştı. ” İşte Benim Stilim ” yarışmasında kendine yakışır bir rekabete gireceğini belirten Erçetin, Türkiye’de stil denilince akla gelen isimlerden birisi olduğunu belirtti. ‘’İşte Benim Stilimde şık bir kadını temsil edeceğim.” diyerek sözlerini tamamladı.

Simge Tertemiz:
1988 yılında İskenderun’da doğmuştur. Güzel yarışmacı geçmişinde sunuculuk, mankenlik ve oyunculuk yaptı. Şuan Anadolu Üniversitesinde Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünde eğitim görmektedir. 2004 yılında Best Model Of Turkey birinciliği ve aynı yıl içerisinde Best Model of The World dördüncülüğü kazanmıştır.

Elif Ece Uzun:
Güzelliğiyle dikkat çeken 31 yaşındaki Elif Ece Uzun, 5 Ağustos’da Adapazarı’nda dünyaya gelmiştir. 15 yaşında modelliğe ilk adımlarını attı. Zevk olarak yaptığı işe 2004 yılından itibaren profesyonel olarak devam etti. Şafak Sezer ile birlikte Star TV’de hazırlanan bir show programının sunuculuğunu yaptı. Elif Ece Uzun, Aşk Her Yaşta dizisinde rol aldı.

İnci Pars:
İnci Pars 1980 yılı Girne doğumludur. 18 yaşında KKTC güzeli seçildi. İlk oyunculuk deneyimini 17 yaşında rol aldığı Aşk ve Barış isimli Kıbrıs yapımı bir dizide yaşamıştır. Babam Sınıfta Kaldı, Harem, Ana Yüreği, Yahşi Cazibe, Yasemince, Kirpi gibi dizi ve filmlerde boy gösterdi.

Esra Balamir:
7 Eylül 1975 Adana doğumludur. Şöhretini şarkıcılık yaparak kazanmıştır. 40 yaşında olan güzel yarışmacı, şarkıcılığın yanında modellik ve televizyon sunuculuğu da yapmıştır.

Pelin Suade:
Pelin Suade 1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Müzisyen bir aileden gelen Suade, 2006 yılından bari sunuculuk yapıyor. İlk televizyon tecrübesini  Şimdi Magazin isimli programla elde eden güzel model, daha sonraları türlü televizyon kanallarının magazin programlarının sunuculuğunu yapmıştır.

Esra Sönmezer:
Esra Sönmezer, 23 Şubat 1982 yılında İstanbul’da doğmuştur. Arnavut kökenli yarışmacı, 34 yaşındadır. 2002 yılında Türkiye GüzellikYarışmasında birinci seçilmiştir. Ayrıca 2002 yılında Turkcell’in reklamlarında oynamıştır.

Yasemin Öztürk:
25 Şubat 1974 Ankara doğumlu, Türk sinema ve dizi oyuncusudur. Bilkent Üniversitesinde Tiyatro eğitimi aldı. Bir çok TV programında sunuculuk yapmıştır. 2002 yılında TRT’de yayınlanan Koçum Benim isimli dizide başrol olarak yer almıştır. Son olarak Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi isimli dizide Psikolog Funda olarak rol aldı.

Nil Karataş:
Nil Karataş, 1984 yılında İzmir’de doğmuştur. Konservatuar’dan piyano ve keman dersleri almıştır. Nil Karataş, bildiğimiz gibi daha önce de “Yemekteyiz” programında yarışmıştı. Ayrıca 2. Sezon ” O Ses Türkiye ” yarışmasına da katılmıştır.

Tuğçe Özbudak:
Türk oyuncu ve sunucu olan Tuğçe Özbudak, 10 Haziran 1982 Ankara doğumludur. Adanalı dizisinde Pınar karakterini canlandıran yarışmacı, yeteneklerini ve güzelliğini bu dizide kanıtlamıştır.

Gizem Özdilli:
Gizem Özdilli 13 Ağustos 1972 Ankara doğumludur. 1990’lı yıllarda podyumlarda manken olarak boy gösterirken şarkıcılığa heveslendi. 2006 yılında ” Kam ” isimli albümünü piyasaya sürse de, bu alanda pek başarılı olamadı.

Sevil Uyar:
Türk model ve oyuncu Sevil Uyar, 1982 Ankara doğumludur. 2004 yılında katıldığı Miss Turkey güzellik yarışmasında 5. olabilmiştir. Aşk Oyunu isimli dizide başrol olarak televizyon hayatına atılmıştır. Sonraları yönetmenliğini Bora Onur’un yaptığı “Yahşi Cazibe” ve Kartal Çidamlı tarafından yönetilen “Sihirli Annem” isimli sevilen dizilerde rol aldı.

Neslihan Önder:
1987 doğumlu genç isim 2016 yılında İşte Benim Stilim yarışmacılarından birisi. 2006 yılında düzenlenen Bеst Model Of Turkey yarışmasında birinci seçilip, dünya genelinde yapılan Best Model Of The World yarışmasında ikinci olmuştur.

Şarkıcı Hatice:
6 Aralık 1978’de İzmir’in Narlıdere ilçesinde dünyaya gelmiştir. Ailesinin yardımıyla küçük yaşta müzik ile ilgilenmeye başlamıştır. ” İner misin Çıkar mısın? ” isimli yarışma programında müzik dalında birinci seçilerek şarkıcılık kariyerine profesyonel olarak devam etme şansı yakaladı. 1990’lı yılların sonunda müzik dünyasına giriş yapan sanatçı Farfara, Emiceoğlu Dursun, Kiraz, Kezban Yenge, Çıt Çıt adlı parçalarla hit oldu.
Bu haber tarihinde eklenmiştir.

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.