İşte Benim Stilim Ünlüler 19 Şubat Eleme Gecesi İzle TV8 - Kim elenecek?

Her hafta artan heyecanıyla izleyicilerine keyifli anlar yaşatan İşte Benim Stilim bir eleme gecesi ile daha ekranlarda olacak. 19 Şubat 2016 Cuma akşamı yapılacak olan eleme gecesinde bir yarışmacı programa veda edecek. TV8'in reyting rekortmeni programı İşte Benim Stilim bu akşam yine herkes televizyon başına kilitleyecek. Peki yarışmadan kim elenecek? Eleme potasında hangi yarışmacılar var? İşte Benim Stilim yarışmacılarının isimleri ne? İşte Benim Stilim 19 Şubat 2016 Cuma TV8 İzle. İşte Benim Stilim 19 Şubat'ta kim elendi? İşte Benim Stilim'da geçen hafta kim elendi? İşte Benim Stilim geçen hafta ne oldu? İşte Benim Stilim 19 Şubat 2016 tekrar izle. İşte Benim Stilim 19 Şubat 2016 Youtube izle.

İşte Benim Stilim Ünlüler 19 Şubat Eleme Gecesi İzle TV8 - Kim elenecek?

Her hafta artan heyecanıyla izleyicilerine keyifli anlar yaşatan İşte Benim Stilim bir eleme gecesi ile daha ekranlarda olacak. 19 Şubat 2016 Cuma akşamı yapılacak olan eleme gecesinde bir yarışmacı programa veda edecek. TV8'in reyting rekortmeni programı İşte Benim Stilim bu akşam yine herkes televizyon başına kilitleyecek. Peki yarışmadan kim elenecek? Eleme potasında hangi yarışmacılar var? İşte Benim Stilim yarışmacılarının isimleri ne? İşte Benim Stilim 19 Şubat 2016 Cuma TV8 İzle. İşte Benim Stilim 19 Şubat'ta kim elendi? İşte Benim Stilim'da geçen hafta kim elendi? İşte Benim Stilim geçen hafta ne oldu? İşte Benim Stilim 19 Şubat 2016 tekrar izle. İşte Benim Stilim 19 Şubat 2016 Youtube izle.

Yeni konseptiyle 2016 yılına da bomba gibi giren ve yine milyonlarca izleyiciyi ekran başına çeken İşte Benim Stilim, 2. hafta eleme heyecanıyla TV8'de yayınlanacak. Heyecanın doruğa çıktığı ve Türkiye'yi ekrana kilitleyen yarışma İşte Benim Stilim, ilk eleme gecesi ile karşımızda olacak. Gerilim, kavga, duygusallık ve eğlencenin eksik olmadığı yarışmaya bu akşam bir kişi veda edecek. Birbirinden ünlü isimlerin her hafta rakiplerini geçebilmek için hazırlanarak renkli kıyafetleri bir araya getirdiği ve kıyasıya mücadele ettiği İşte Benim Stilim programında bu akşam eleme gecesi heyecanı yaşanacak. Her hafta bir yarışmacının elendiği programda bu bir yarışmacı elenecek. Bu keyifli programı kaçırmak istemiyorsanız 22.45'te TV8 kanalını izleyin. Eleme potasına hangi yarışmacılar kaldı?

İşte Benim Stilim'de bu hafta neler oldu?

ELEME GECESİ HESAPLAŞMASI
Öykü Serter, Zeynep Vuran'a "Eleme Gecesi"yle ilgili düşüncelerini sorunca Zeynep, Melike Çamlıoğlu'nu zayıf halka olarak gördüğü için ismini verdiğini söyledi. Melike ise Zeynep'in kimseye selam vermediğini söyleyince Zeynep sinirlendi. Melike daha sonra Zeynep'in yarışmanın başından beri kendisine soğuk davrandığını ve Zeynep'in ablasına benzediğini hatta Zeynep yüzünden ablasından soğuduğunu söyledi. Söz alan Tuğba İldiz ise Zeynep'in galada gülün yapraklarını koparıp saplarını dansçı arkadaşlarına verdiğini söyleyerek tepki gösterdi. Bahar Candan'da Zeynep'in insanca davranmadığını bu yüzden sorun yaşadığını iddia etti.

işte benim stilim

NUR YERLİTAŞ’TAN YAĞMUR’A UYARI
Nur Yerlitaş, Yağmur'a neden geç kaldığını sorunca Yağmur, bütün gece kombin yapıp geç yattığını bu yüzden alarmı duyamadığını ve uyuyakaldığını söyledi. Nur Yerlitaş ise herkesin yorgun olduğunu ve geç yattığını, Yağmur yüzünden çekime geç başlandığını, bunu kabul etmediğini söyledi. Nur Yerlitaş, Yağmur'un özür dilemesi üzerine “Benim için özür bir daha yapmamaktır” dedi ve Yağmur'a ceza olarak puanlarından kıracaklarını ayrıca parasından kesileceğini söyledi.

“BEN HAVANIN DAHA BÜYÜĞÜNÜ ATARIM”
Renkli bir peluş mont, beyaz pantolon ve kar botları ile kombin yapan Tuğba İldiz, jüriden olumsuz yorumlar aldı. Hakan Akkaya “Bana darılmaca gücenmece yok ama böyle apaçilere benzemişsin” dedi. Bu sözler üzerine Tuğba  “Ben böyle giyiniyorum galiba biraz apaçiyim” dedi. Tuğba'nın bu tavrı Nur Yerlitaş'ı sinirlendi ve “Bu cevabın hiç hoşuma gitmedi. Öyle havalı cevap vermeyin, ben havanın daha büyüğünü atarım” diyerek tepki gösterdi.

İşte Benim Stilim 6. sezonda hergün yeni bir olaya tanık oluyoruz. Jürinin sınırlarını zorlayan yarışmacılar sık sık uyarı alıyor. Bugünkü bölüme Yağmur Taktaş ve Bahar Candan’ın gerginliği damgasını vurdu.

“BEYNİM KAŞINIYOR”
Podyum sırası Yağmur Taktaş’a geldiğinde Öykü Serter arkadaşını değerlendirmesi için Bahar Candan’a söz verdi. Bahar “Rihanna gibisin ama annesinin dolabında ne bulduysa giymiş gibisin” dedi. Bu yorum üzerine Yağmur sinirlendi. “Haddini bil” diye Bahar’ı sert bir dille uyardı. Bahar “Beynim kaşınıyor, bu tarz cümlelere alerjim var” dedi. İkili arasında sözlü tartışma başladı. Her zaman dost olduklarını savunan Bahar ve Yağmur’un dostluğu bu tartışma ile bozuldu.

“SEN KIRK YAŞINA BEDEL BİR CANAVARSIN”
Yağmur Taktaş jürinin karşına geçti. Hakan Akkaya, Yağmur’un kombinini değerlendirmeye başladığı sırada sürekli söze karışan Bahar Candan, Hakan Akkaya’yı çileden çıkarttı. Hakan Akkaya “Bahar bi kendine gel... Sen ağlanacak haline gülüyorsun, sınırlarıda zorluyorsun. Şu kaşım havaya kalktığında, kaşın inmesi seni ağlatarak iner. On sekiz yaşında bir kızsın seni ağlatmak istemiyorum” dedi. Bunun üzerine Bahar “Az önce şey duydum burda kimse birbirini tehdit edecek hakka sahip değil”. Bu sözler üzerine iyice sinirlenen Hakan Akkaya “Şimdi ordan mı girelim? Ben burda kimseyi tehdit etmem. Seni tehdit etmeye ihtiyacım yok. Sen buraya benim söylediğim herşeyi dinlemeyi kabul ederek geldin. Madem bu kadar iddialısın, o zaman ben seni on sekiz yaşında pırıl pırıl bir genç kız gibi değil, fazla zeki, cin bir kadın olarak değerlendireceğim. Seninle ilgili hep bu ikilemdeydim. Sen kırka bedel bir canavarsın. Kendine gelmezsen, ben seni bir kendine getiririm, üç gün kalkamazsın oturduğun yerden. Bundan sonra haline, tavrına, ağzından çıkana çok dikkat et” dedi.“AĞZINI YAYIK AYRANI GİBİ YAYMA”
Sürekli söze karışan Bahar Candan’ı Hakan Akkaya’nın uyarıları bile dizginleyemedi. Sonunda Nur Yerlitaş patladı. “Sen ağzını neden yayık ayranı gibi yayarak konuşuyorsun. Ağzını yayarak konuşma” diye azarladı.

YAĞMUR AĞLAMA KRİZİNE GİRDİ
Selay Topçuoğlu podyuma çıktığı sırada Yağmur Taktaş aldığı eleştirilere daha fazla dayanamadı ve gözyaşlarına boğuldu. Esin Çepni’nin yardımları ile zor duran Yağmur “Bayılacağım” diyerek dışarı çıkmak istedi. Gözyaşları içinde stüdyoyu terk eden Yağmur, bir süre sonra sakinleşerek çekimlere katıldı.

İşte Benim Stilim'de bugün neler yaşandı? İşte günün özeti;
ZEYNEP VURAN’IN BABA ÖZLEMİ
Podyum sırası Zeynep Vuran’a geldiğinde Nur Yerlitaş “Sen babanla görüşmüyormuşsun” doğru mu diye sordu. Zeynep “Öyleydi ama şimdi görüşüyoruz” dedi ve gözyaşlarına hakim olamadı. Nur Yerlitaş, Zeynep Vuran’a sözleriyle destek oldu.

“SONUNDA OLMASI GEREKEN OLDU”
Yağmur Taktaş podyuma geçti ve arkadaşlarının yorumlarını almaya başladı. Söz alan Bahar Candan, dünkü yaşanan gerginlikle ilgili “Aldığı radikal kararlardan dolayı tebrik ediyorum. Sonunda olması gereken oldu. Biz zaten farklı iki insandık. Arkadaşlığımız da bu yüzden zedelene zedelene devam bitecekti. Biran önce bitmesi iyi oldu. O çok sevmiş çok nefret etti. Ben çok sevmedim çok da nefret etmiyorum. Yarın barışırsak Yağmur istediği için barışırız ancak.” dedi.

“MERAL’İN DOLDURUŞUNA GELME”
Yağmur Taktaş podyumdayken söz alan Selay Topçuoğlu “Bunun böyle olacağını söylemiştim. Hatta ikisi de karşı çıkmışlardı. Yağmur’u iyi niyetle uyarmak istiyorum. Meral’e dikkat et diyorum. Yanlış bir eküri senin için. Bence sen tek başına daha duruşu olan bir kızsın. Meral’in laflarına ve dolduruşlarına gelmemeni tavsiye ediyorum. Ben iddia ediyorum, biraz fazla zaman geçirsinler Yağmur’u Meral sinir eder. Bundan dolayı da kavga edeceklerini düşünüyorum. Yağmur’u bu konuda arkadaşca uyarmak istedim” dedi.

“Bİ SUS ÇILDIRTMA BENİ”
Yağmur Taktaş’a yorum yapan Hakan Akkaya sözüne Bahar Candan’ın sürekli karışmasıyla gergin anlar yaşadı. Hakan Akkaya “Bahar çok bel altına iniyorsun. Ben senin yerinde olsam, senin sürekli zekana, kelime dağırcığına laf atıyorlar ya insanların ağzını kapatmak için getir öğrenci belgeni, getir Fen Lisesi belgeni”... Hakan Akkaya’nın cümlesi bitmeden Bahar Candan’ın araya girmesi ortamı gerdi. Hakan Akkaya “Bi suss, çıldırtma beni. Sana iyi bir şey söylüyorum, çıldırtma!. Bu nasıl bir hadsizlik ya bunun açıklamsını biri bana yapsın n’olur” dedi.

STÜDYOYA ÇİÇEK GELDİ ORTALIK KARIŞTI
Podyum sırası Dilara Yaşar’a geldiğinde Nur Yerlitaş’ın elindeki beyaz gül demeti dikkatleri çekti. Uzun süre elinde çiçekleri tutan Nur Yerlitaş bana geldi diye gizem yarattı. Hakan Akkaya’nın üzerindeki notu almaya çalışmasıyla gizem çözüldü. Çiçeklerin Dilara Yaşar’a geldiği anlaşıldı. Dilara’nın meçhul hayranı bir anda ilgi odağı oldu. Dilara’ya hala kimin çiçek gönderdiği bilinmiyor.

İŞTE BENİM STİLİM YARIŞMACILARI

İŞTE BENİM STİLİM YARIŞMACILARI

ÖZGE SARI

12 mayıs 1991 İzmir doğumlu bir Çerkez kızı olan Özge Sarı, Afyon Kocatepe Fakultesi Turizm Seyahatİşletmeciliği bölümünden mezunudur. Uzun süre bankacılık yapan Özge Sarı, Boğa burcu ve tam bir alişveriş canavarıdır. İşte Benim Stilim'e katılma amacını; ''Savaş karargahta kazanılır. Ben bu savaşı yazdim ve bitirdim. Sira şimdi yaşatmada. Hazirim ! Küçük bizans oyunlarını izleyip gülüp geçicem. Beni düşüremezler, hepsini teker teker göndereceğim. Çünkü ben buraya kazanmaya geldim, En tarz sahibi olduğumu kanitlamaya...'' sözleriyle açıklayan Özge Sarı, diğer yarışmacılar gibi çok iddialı.

MELİKE ÇAMLIOĞLU

1997 doğumlu olan Melike Çamlıoğlu, Ankara Keçiören doğumludur. Babasının görevi gereği Türkiye'nin bir çok yerini gezen Melike Çamlıoğlu, öğrenimine bir çok yerde başlayıp en son Tire Öğretmen Lisesi'nde tamamlamıştır. Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat Yönetimi bölümünde eğitim gören genç yarışmacı, spikerlik eğitimi almıştır.

YEŞİM AYDIN

Renkli gözleri ve sarı saçlarıyla İşte Benim Stilim All Star yarışmasının birincisi Ayşenur Balcı'yı anımsatan Yeşim Aydın, 21 yaşındadır. Bilim kurgu filmlerine bayıldığı gibi kitap konusunda tam tersi romantik olduğunu ifade eden Yeşim Aydın, giyim tarzını daha çok street fashion olarak yorumluyor.

DİCLE TURGAL

1 Şubat 1981 İstanbul doğumlu olan Dicle Turgal, Marmara Üniversitesi mezunudur. Bir kova burcu kadını olarak stil sahibi olduğunu ifade eden Dicle Turgal, kendisini moda aşığı bir kadın olarak görüyor ve bunun her alanından keyif alıyor. Styling ve blog yazarlığı da yapan yarışmacı, ayrıca bir dergide editörlük yapmaktadır.

BAHAR CANDAN

İşte Benim Stilim All Star formatının ikincisi Nihal Candan'ın kızkardeşi Bahar Candan, 19 yaşındadır. Tam adı Fatma Bahar Candan olan genç yarışmacı, kızkardeşi gibi Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesinde okuyor ve diğer aile bireyleri gibi avukat olmak istiyor.

TUĞBA İLDİZ

18 Aralık 1988 yılında dünyaya gelen Tuğba İldiz, Murat Boz ve Ajda Pekkan'ın dans ekibinde yer almaktadır. Eğitimini Anadolu Üniversitesinde sürdüren Tuğba İldiz aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Spor Yöneticiliği bölümünde 2. sınıfta okuyor.

MERAL AVCI

1987 doğumlu olan Meral Avcı, aslında tanıdık bir isim. Geçtiğimiz yıl ekrana gelen Ütopya yarışmasına tartışmalarıyla damga vuran Meral Avcı, okul öncesi eğitimi ve psikoloji mezunudur. Lider ruhlu, kendini begenmiş, fazlaca humanist, yardımlaşmayı sevdiğini söyleyen Meral, yalana ve samimiyetsizliğe tahammül edemediğini ifade ediyor.

ZEYNEP VURAN

1993 doğumlu olan Zeynep Vuran, aslen Bulgaristan göçmenidir. Bursa'da doğup büyüyen genç yarışmacı, Trakya Üniversitesi Turizm mezunudur. Küçükken içine kapanık bir çocuk olduğunu ifade eden Zeynep Vuran, okulla arası pek iyi olmasa da kendi zekasını hep bir üstte gördüğünü ifade ediyor.

DİLARA RABİA YAŞAR

1993 yılında İstanbulda dünyaya gelen Dilara Rabia Yaşar, İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı öğrencisi. Bacak boyunu beğenmediğini söyleyen genç yarışmacı, doğallıktan yana olduğunu, ruh haline göre ve kendisine yakışanı giymeye çalıştığını ifade ediyor.

ESİN ÇEPNİ

24 temmuz 1993'te doğan Esin Çepni, lisanslı makyaj uzmanlığı yapıyor. Annesi ve ablası dışında Ballı ve Pamuk adında iki kedisi ile yaşayan genç yarışmacı, küçük yaştan itibaren tam bir hayvan aşığı olduğunu ifade ediyor.
Bu haber tarihinde eklenmiştir.

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.