İşte Benim Stilim Ünlüler 22 Ocak Eleme Gecesi Programı İzle- Kim elenecek?

Her hafta artan heyecanıyla izleyicilerine keyifli anlar yaşatan İşte Benim Stilim Ünlüler bir eleme gecesi ile daha ekranlarda olacak. 22 Ocak 2016 Cuma akşamı yapılacak olan eleme gecesinde iki yarışmacı programa veda edecek. TV8'in reyting rekortmeni programı İşte Benim Stilim Ünlüler bu akşam yine herkes televizyon başına kilitleyecek. Peki yarışmadan kim elenecek? Eleme potasında hangi yarışmacılar var? İşte Benim Stilim yarışmacılarının isimleri ne? İşte Benim Stilim 22 Ocak 2016 Cuma TV8 İzle. İşte Benim Stilim Ünlüler 22 Ocak'ta kim elendi? İşte Benim Stilim Ünlüler'da geçen hafta kim elendi? İşte Benim Stilim Ünlüler geçen hafta ne oldu? İşte Benim Stilim Ünlüler 22 Ocak 2016 tekrar izle. İşte Benim Stilim Ünlüler 22 Ocak 2016 Youtube izle.

İşte Benim Stilim Ünlüler 22 Ocak Eleme Gecesi Programı İzle- Kim elenecek?

Her hafta artan heyecanıyla izleyicilerine keyifli anlar yaşatan İşte Benim Stilim Ünlüler bir eleme gecesi ile daha ekranlarda olacak. 22 Ocak 2016 Cuma akşamı yapılacak olan eleme gecesinde iki yarışmacı programa veda edecek. TV8'in reyting rekortmeni programı İşte Benim Stilim Ünlüler bu akşam yine herkes televizyon başına kilitleyecek. Peki yarışmadan kim elenecek? Eleme potasında hangi yarışmacılar var? İşte Benim Stilim yarışmacılarının isimleri ne? İşte Benim Stilim 22 Ocak 2016 Cuma TV8 İzle. İşte Benim Stilim Ünlüler 22 Ocak'ta kim elendi? İşte Benim Stilim Ünlüler'da geçen hafta kim elendi? İşte Benim Stilim Ünlüler geçen hafta ne oldu? İşte Benim Stilim Ünlüler 22 Ocak 2016 tekrar izle. İşte Benim Stilim Ünlüler 22 Ocak 2016 Youtube izle.

Yeni konseptiyle 2016 yılına da bomba gibi giren ve yine milyonlarca izleyiciyi ekran başına çeken İşte Benim Stilim Ünlüler, 3. hafta eleme heyecanıyla TV8'de yayınlanacak. Heyecanın doruğa çıktığı ve Türkiye'yi ekrana kilitleyen yarışma İşte Benim Stilim Ünlüler, ilk eleme gecesi ile karşımızda olacak. Gerilim, kavga, duygusallık ve eğlencenin eksik olmadığı yarışmaya bu akşam bir kişi veda edecek. Birbirinden ünlü isimlerin her hafta rakiplerini geçebilmek için hazırlanarak renkli kıyafetleri bir araya getirdiği ve kıyasıya mücadele ettiği İşte Benim Stilim Ünlüler programında bu akşam eleme gecesi heyecanı yaşanacak. Her hafta bir yarışmacının elendiği programda bu bir yarışmacı elenecek. Bu keyifli programı kaçırmak istemiyorsanız 22.45'te TV8 kanalını izleyin. Eleme potasına hangi yarışmacılar kaldı?

İşte Benim Stilim'de bu hafta neler oldu?

işte benim stilim ünlüler


İşte Benim Stilim 2016 İlk Eleme Gecesinde Neler Yaşandı? 15 Ocak'ta kim elendi?

İşte Benim Stilim 2016 elenen kişi belli oldu. İşte Benim Stilim 2016'ya ve hayallerine veda eden isim Neslihan Önder oldu.

İşte Benim Stilim 15 Ocak eleme gecesinin konsepti ''Yeşilçam'' oldu. Konuk jüri koltuğunda ise bu akşam Yeşilçam'ın iki önemli ismi Perihan Savaş ve Serdar Gökhan oturuyor.

15 Ocak İşte Benim Stilim eleme gecesinde elenecek yarışmacılar arasında Neslihan Önder, İnci Pars ve Yeşim Erçetin elenecek isimler arasında yer aldılar. 15 Ocak'taki İşte Benim Stilim 2016 eleme gecesinde farklı bir eleme yöntemi uygulandı. Eleme potasındaki yarışmacılar program başladıktan hemen sonra performanslarını sergilediler ve jüri karşısına çıktılar. Jürinin eleme potasındaki yarışmacılardan bir tanesini kurtarma imkanı vardı.

Yarışmacılar tarafından yapılan oylama sonucunda elenecek isim olarak Neslihan Önder ve Yeşim Erçetin ön plana çıktı.

İşte Benim Stilim jürisi eleme adaylarını ''Yeşilçam'' performanslarına göre değerlendirdiler. Jürinin koruma altına aldığı yarışmacı ise İnci Pars oldu. Neslihan Önder ve Yeşim Erçetin için jüri üyelerinin kullandıkları oylar şöyle; 

Hakan Akkaya: Neslihan

Uğurkan Erez: Yeşim

Perihan Savaş: Neslihan

Neslihan Yargıcı: Neslihan

Serdar Gökhan: Neslihan

İvana:  Neslihan

Jüri oylaması sonucunda Neslihan Önder, İşte Benim Stilim 2016'ya veda etti.

10 BİN TL SEVİL UYAR’IN!
Elemeden sonra diğer yarışmacılar 10 bin TL’lik ödül için performanslarını sergiledi. En yüksek puanı Sevil Uyar’ın Turist Ömer (Sadri Alışık) performansı aldı.

DİZ ÇOKTÜ VE...
Hatice “Sultan” filminden Türkan Şoray’ı canlandırdı. Hatice’ye erkek arkadaşı Ender Ataç eşlik etti. Performanslarının sonunda Hakan Akkaya “3 yıldır birliktesiniz artık evlenme teklifi yap” diye ısrar edince Ender Ataç dizlerinin üzerine çöküp Hatice’ye evlenme teklifi etti.İşte Benim Stilim 2016’da bugün yine renkli anlar yaşandı. Ünlülerin stil rekabeti gün geçtikçe dozunu arttırarak devam ediyor.

YAZLIK MI , KIŞLIK MI KARAR VEREMEDİ
Podyuma ilk çıkan ünlümüz Esra Balamir oldu. Esra Balamir sırt dekolteli pudra renginde mini bir elbise ile podyuma çıktı. Konsept olarak yaz ayında Nişantaşı’na gittiğini söyledi.  Esra’nın kombini Nil Karataş tarafından ironik bir şekilde eleştirildi. Nil Karataş “O ayakkabı kışlık, pişersin aşkım” dedi. Bunun üzerine Esra Balamir konseptini değiştirdi “ O zaman kışın gidiyorum” dedi. Esra’nın bu durumu jüri ve diğer yarışmacılar tarafından eleştirildi.

STYLİNG TARTIŞMASI
Pelin Suade, podyuma farklı bir kombinle çıktı. Daha önceki günlerde klasik tarzda kombinler yapan Pelin Suade, bu kez oldukça spor bir kombin tercih etmişti. Nil Karataş, bu tarzın Pelin Suade’nin tarzı olmadığını stylingle çalışmaya başladığını iddia etti. Bu durum Pelin ve Nil arasında gergin anların yaşanmasına neden oldu.

"SEN STİLSEN BEN HİÇBİR ZAMAN TARZ OLAMAM"
Sevil Uyar oldukça farklı bir tarz seçmiş kırmızı opak çorapla sandalet giymeyi tercih etmişti. Yeni bir styling ile çalışmaya başladığını söyleyen Sevil Uyar’ın bu tarzı Nil Karataş tarafından beğenilmedi. Nil Karataş, “ Sen stilsen ben hiçbir zaman tarz olamam” dedi. Nil’in bu sözleri Neslihan Yargıcı’dan büyük tepki gördü. “Herkesin stil anlayışı farklıdır, bu kıyafetleri sen giysen sana olmaz... Senin stilin farklı” dedi.

YAZIN PELUŞ GİYİYOR MUSUN?
Nil Karataş hemen hemen her kombinini peluşla tamamladı. Bugünkü kombinini de kalem etek, gömlek ve peluşla yapınca jüriden büyük tepki gördü. İvana Sert “Yazında peluş giyiyor musun” diye Nil’i eleştirdi. İvana’nın bu sözleri üzerine jüri ve yarışmacılar gülme krizine girdi.

İşte Benim Stilim Ünlüler

İşte Benim Stilim 2016’da bugün yine yarışmacılar kombinlerini jüriye beğendirmeye çalıştı. Jüriden geçer not almak her geçen gün daha da zorlaşıyor.

“SİZİN ADALETİNİZE HAYRANIM”
Podyumda çıkan ELİF Ece Uzun’un kombini yarışmacılar tarafından beğenilirken jüri tarafından beğenilmedi. Neslihan Yargıcı kombinin ruhu olmadığını söylerken Hakan Akkaya “Fazla zorlama, Japon halk dansı kıyafeti gibi” dedi. Her zaman sakin tavrıyla dikkat çeken Elif Ece Uzun’un jüri tarafından bu yönü eleştirildi. “Gerçekte de böyle misin?” diye soran Neslihan Yargıcı ve Hakan Akkaya, Ece’yi diğer yarışmacılara sordu. Tuğçe Özbudak söz alarak “Elif kuliste de böyle sessiz ve sakin” dedi. İvana Sert, Elif Ece Uzun’u savununca “Elif “İvana Hanım sizin adaletinize hayranım, burdan giderim gitmem bunu söylemek istedim” dedi. Bunun üzerine Hakan Akkaya “Ben adaletsiz miyim, bizi itham ediyorsun” dedi. Elif Ece Uzun “Asla böyle bir imada bulunmadım” diyerek Hakan Akkaya ve Neslihan yargıcı’nın gönlünü aldı.

işte benim stilim ünlüler

“BEŞ YILDIZLI OTELİN GARSON KIYAFETİ GİBİ”
Podyuma çıkan Sevil Uyar, bugünkü kombiniyle hem yarışmacılardan hem de jüriden geçer not alamadı. Sevil Uyar jürinin karşına geçtiğinde en sert eleştiriyi Neslihan Yargıcı yaptı. Neslihan Yargıcı “Kıyafetin hiç olmamış , ben zamanında da çok yaptım. Kıyafetin beş yıldızlı bir otelin garson kıyafeti gibi” dedi. Söz alan Hakan Akkaya “Çok zorlamasın” dedi. Styling ile çalışan Sevil,” Styling ile çalışmamı gözden geçireceğim” dedi.


İŞTE BENİM STİLİM ÜNLÜLER YARIŞMACILARI


İşte Benim Stilim Ünlüler 2016 Yarışmacıları:

Aslı Zen:
Şarkıcı Aslızen yeni sezonda İşte Benim Stilim 2016 yarışmacılarında. Tam adı Aslızen Yentur, 1977 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Henüz 17 yaşında şarkıcılık hayaliyle ve annesini bulmak amacıyla evden kaçmış bir isim. Söz yazarlığını ya da besteciliğini yaptığı onlarca ünlü şarkı var. İzel’in “Sayın Herşeyi Bilen”, Hakan Peker’in “Gel Otur Şöyle”, Rober Hatemo’nun “Yan Bahçe”, Demet Akalın’ın “Kader ve İhanet”, Pınar Aylin’in “Aşk Kılıcı”, Tuğba Özerk’in “Maşallah Kahpe Dünya”  bunlardan sadece birkaçı.

Berna Öztürk:
Berna Öztürk, İstanbul’da 1984 yılında dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümünden mezun oldu. Daha 16 yaşında girdiği sıralar mankenlik yapmaya başladı. Bazı dizilerde ve tiyatro oyunlarında boy gösterdi. Hobileri arasında davul çalmak ve resim yapmak var.

Yeşim Erçetin:
1979 yılında doğmuş olan güzel yıldız, açık sözlülüğüyle dikkat çekiyor. Bir dönem Ozon Orhon’la evlilikleri üzerine girdiği tartışmalarda magazinde uzun bir süre yer almıştı. ” İşte Benim Stilim ” yarışmasında kendine yakışır bir rekabete gireceğini belirten Erçetin, Türkiye’de stil denilince akla gelen isimlerden birisi olduğunu belirtti. ‘’İşte Benim Stilimde şık bir kadını temsil edeceğim.” diyerek sözlerini tamamladı.

Simge Tertemiz:
1988 yılında İskenderun’da doğmuştur. Güzel yarışmacı geçmişinde sunuculuk, mankenlik ve oyunculuk yaptı. Şuan Anadolu Üniversitesinde Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünde eğitim görmektedir. 2004 yılında Best Model Of Turkey birinciliği ve aynı yıl içerisinde Best Model of The World dördüncülüğü kazanmıştır.

Elif Ece Uzun:
Güzelliğiyle dikkat çeken 31 yaşındaki Elif Ece Uzun, 5 Ağustos’da Adapazarı’nda dünyaya gelmiştir. 15 yaşında modelliğe ilk adımlarını attı. Zevk olarak yaptığı işe 2004 yılından itibaren profesyonel olarak devam etti. Şafak Sezer ile birlikte Star TV’de hazırlanan bir show programının sunuculuğunu yaptı. Elif Ece Uzun, Aşk Her Yaşta dizisinde rol aldı.

İnci Pars:
İnci Pars 1980 yılı Girne doğumludur. 18 yaşında KKTC güzeli seçildi. İlk oyunculuk deneyimini 17 yaşında rol aldığı Aşk ve Barış isimli Kıbrıs yapımı bir dizide yaşamıştır. Babam Sınıfta Kaldı, Harem, Ana Yüreği, Yahşi Cazibe, Yasemince, Kirpi gibi dizi ve filmlerde boy gösterdi.

Esra Balamir:
7 Eylül 1975 Adana doğumludur. Şöhretini şarkıcılık yaparak kazanmıştır. 40 yaşında olan güzel yarışmacı, şarkıcılığın yanında modellik ve televizyon sunuculuğu da yapmıştır.

Pelin Suade:
Pelin Suade 1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Müzisyen bir aileden gelen Suade, 2006 yılından bari sunuculuk yapıyor. İlk televizyon tecrübesini  Şimdi Magazin isimli programla elde eden güzel model, daha sonraları türlü televizyon kanallarının magazin programlarının sunuculuğunu yapmıştır.

Esra Sönmezer:
Esra Sönmezer, 23 Şubat 1982 yılında İstanbul’da doğmuştur. Arnavut kökenli yarışmacı, 34 yaşındadır. 2002 yılında Türkiye GüzellikYarışmasında birinci seçilmiştir. Ayrıca 2002 yılında Turkcell’in reklamlarında oynamıştır.

Yasemin Öztürk:
25 Şubat 1974 Ankara doğumlu, Türk sinema ve dizi oyuncusudur. Bilkent Üniversitesinde Tiyatro eğitimi aldı. Bir çok TV programında sunuculuk yapmıştır. 2002 yılında TRT’de yayınlanan Koçum Benim isimli dizide başrol olarak yer almıştır. Son olarak Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi isimli dizide Psikolog Funda olarak rol aldı.

Nil Karataş:
Nil Karataş, 1984 yılında İzmir’de doğmuştur. Konservatuar’dan piyano ve keman dersleri almıştır. Nil Karataş, bildiğimiz gibi daha önce de “Yemekteyiz” programında yarışmıştı. Ayrıca 2. Sezon ” O Ses Türkiye ” yarışmasına da katılmıştır.

Tuğçe Özbudak:
Türk oyuncu ve sunucu olan Tuğçe Özbudak, 10 Haziran 1982 Ankara doğumludur. Adanalı dizisinde Pınar karakterini canlandıran yarışmacı, yeteneklerini ve güzelliğini bu dizide kanıtlamıştır.

Gizem Özdilli:
Gizem Özdilli 13 Ağustos 1972 Ankara doğumludur. 1990’lı yıllarda podyumlarda manken olarak boy gösterirken şarkıcılığa heveslendi. 2006 yılında ” Kam ” isimli albümünü piyasaya sürse de, bu alanda pek başarılı olamadı.

Sevil Uyar:
Türk model ve oyuncu Sevil Uyar, 1982 Ankara doğumludur. 2004 yılında katıldığı Miss Turkey güzellik yarışmasında 5. olabilmiştir. Aşk Oyunu isimli dizide başrol olarak televizyon hayatına atılmıştır. Sonraları yönetmenliğini Bora Onur’un yaptığı “Yahşi Cazibe” ve Kartal Çidamlı tarafından yönetilen “Sihirli Annem” isimli sevilen dizilerde rol aldı.

Neslihan Önder:
1987 doğumlu genç isim 2016 yılında İşte Benim Stilim yarışmacılarından birisi. 2006 yılında düzenlenen Bеst Model Of Turkey yarışmasında birinci seçilip, dünya genelinde yapılan Best Model Of The World yarışmasında ikinci olmuştur.

Şarkıcı Hatice:
6 Aralık 1978’de İzmir’in Narlıdere ilçesinde dünyaya gelmiştir. Ailesinin yardımıyla küçük yaşta müzik ile ilgilenmeye başlamıştır. ” İner misin Çıkar mısın? ” isimli yarışma programında müzik dalında birinci seçilerek şarkıcılık kariyerine profesyonel olarak devam etme şansı yakaladı. 1990’lı yılların sonunda müzik dünyasına giriş yapan sanatçı Farfara, Emiceoğlu Dursun, Kiraz, Kezban Yenge, Çıt Çıt adlı parçalarla hit oldu.
Bu haber tarihinde eklenmiştir.

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.