İşte Benim Stilim Ünlüler 29 Ocak Eleme Gecesi İzle TV8- Kim elenecek?

Her hafta artan heyecanıyla izleyicilerine keyifli anlar yaşatan İşte Benim Stilim Ünlüler bir eleme gecesi ile daha ekranlarda olacak. 29 Ocak 2016 Cuma akşamı yapılacak olan eleme gecesinde iki yarışmacı programa veda edecek. TV8'in reyting rekortmeni programı İşte Benim Stilim Ünlüler bu akşam yine herkes televizyon başına kilitleyecek. Peki yarışmadan kim elenecek? Eleme potasında hangi yarışmacılar var? İşte Benim Stilim yarışmacılarının isimleri ne? İşte Benim Stilim 29 Ocak 2016 Cuma TV8 İzle. İşte Benim Stilim Ünlüler 29 Ocak'ta kim elendi? İşte Benim Stilim Ünlüler'da geçen hafta kim elendi? İşte Benim Stilim Ünlüler geçen hafta ne oldu? İşte Benim Stilim Ünlüler 29 Ocak 2016 tekrar izle. İşte Benim Stilim Ünlüler 29 Ocak 2016 Youtube izle.

İşte Benim Stilim Ünlüler 29 Ocak Eleme Gecesi İzle TV8- Kim elenecek?
28 Ocak 2016 Perşembe 14:38

Her hafta artan heyecanıyla izleyicilerine keyifli anlar yaşatan İşte Benim Stilim Ünlüler bir eleme gecesi ile daha ekranlarda olacak. 29 Ocak 2016 Cuma akşamı yapılacak olan eleme gecesinde iki yarışmacı programa veda edecek. TV8'in reyting rekortmeni programı İşte Benim Stilim Ünlüler bu akşam yine herkes televizyon başına kilitleyecek. Peki yarışmadan kim elenecek? Eleme potasında hangi yarışmacılar var? İşte Benim Stilim yarışmacılarının isimleri ne? İşte Benim Stilim 29 Ocak 2016 Cuma TV8 İzle. İşte Benim Stilim Ünlüler 29 Ocak'ta kim elendi? İşte Benim Stilim Ünlüler'da geçen hafta kim elendi? İşte Benim Stilim Ünlüler geçen hafta ne oldu? İşte Benim Stilim Ünlüler 29 Ocak 2016 tekrar izle. İşte Benim Stilim Ünlüler 29 Ocak 2016 Youtube izle.

Yeni konseptiyle 2016 yılına da bomba gibi giren ve yine milyonlarca izleyiciyi ekran başına çeken İşte Benim Stilim Ünlüler, 4. hafta eleme heyecanıyla TV8'de yayınlanacak. Heyecanın doruğa çıktığı ve Türkiye'yi ekrana kilitleyen yarışma İşte Benim Stilim Ünlüler, ilk eleme gecesi ile karşımızda olacak. Gerilim, kavga, duygusallık ve eğlencenin eksik olmadığı yarışmaya bu akşam bir kişi veda edecek. Birbirinden ünlü isimlerin her hafta rakiplerini geçebilmek için hazırlanarak renkli kıyafetleri bir araya getirdiği ve kıyasıya mücadele ettiği İşte Benim Stilim Ünlüler programında bu akşam eleme gecesi heyecanı yaşanacak. Her hafta bir yarışmacının elendiği programda bu bir yarışmacı elenecek. Bu keyifli programı kaçırmak istemiyorsanız 22.45'te TV8 kanalını izleyin. Eleme potasına hangi yarışmacılar kaldı?

İşte Benim Stilim'de bu hafta neler oldu?

işte benim stilim ünlüler


Hatice'nin Aşk Acısı!

Her geçen gün İşte Benim Stilim 2016’da yeni bir olay yaşanıyor. Podyum sırası Hatice’ye geldiğinde Hatice’nin üzgün hali dikkatlerden kaçmadı. Öykü Serter neler olduğunu sorduğunda özel hayatında sorunlar olduğunu söyledi. Hatice “Benden 7 yaş küçük, belki de her ikimizde yaşımıza uygun birileri ile birlikte olmalıyız” dedi. Podyumda zor anlar yaşayan Hatice, sevgilisinin yakışıklı olduğunu ve kızların fazla ilgisini kıskandığını söyledi.

Söz alan Gizem Özdilli daha öncede aynı sorunlardan dolayı ayrıldıklarını söyledi. Öykü Serter, Hatice’ye kararından acele etmemesi gerektiğini söyleyerek teselli etmeye çalıştı.

"Gerçek değilsin"

İşte Benim Stilim 2016’da bugün yine gerginlik vardı. Esra Balamir eski yarışmacılardan Ayşegül Doğan'ın kombininin aynısıyla podyuma çıktı, ortalık karıştı.

“BU KOMBİN ESRA’NIN TARZI DEĞİL”

Nil Karataş, Esra'nın böyle bir kombin yapamayacağını söyledi ve Esra'nın yardım aldığını iddia etti. Simge Tertemiz ise “Bu kombin Esra'nın tarzı değil” dedi ve “Ben şuan eski yarışmacılardan birini karşımda görüyorum” diyerek Ayşegül Doğan'ın daha önce birebir aynı kombini burada giydiğini söyledi. Esra, Ayşegül'ü bir kaç kere aradığını ama yardım almadığını, bu kombinini de diktirdiğini söyledi. Simge ise Ayşegül ile Esra'nın alışveriş yaptıklarını bildiğini iddia etti. Esra “Birinden yardım alsaydım bunu söylerdim” dedi.

Nil daha sonra arkada Esra'nın kimseyle muhattap olmadığını ve Esra’yı samimi bulmadığını söyleyince İnci Pars duruma itiraz etti. Ekrana Ayşegül Doğan’ın  daha önce yaptığı Esra Balamir’in  kombinine benzeyen kombini yansıtıldı.

Simge ise Esra ile aralarında bir şeyler olduğunu ama ne olduğunu bilmediğini söyleyince Esra “İyi düşünürsen bulursun” dedi. Esra ile Simge arasında gerginlik gittikçe büyüdü. Berna Öztürk ise Esra'ya “Herkese çuvaldızı batırıyorsun ama önce iğneyi kendine batır” diye tepki gösterdi.

İşte Benim Stilim Ünlüler

“SANA TAHAMMÜLÜM YOK”
Simge Tertemiz “Ben yalnız çocuk büyütüyorum. 4 yaşında bir çocuğum var, çok sabırlı bir insan olmama rağmen sana tahammülüm yok” dedi.

“GERÇEK DEĞİLSİN”
Daha sonra jüri karşısına geçen Esra Balamir, Hakan Akkaya ile gergin anlar yaşadı.

Hakan Akkaya ise Esra Balamir’e “Gerçek değilsin” dedi. Hakan Akkaya’nın bu iddiasına  Esra Balamir, “Beni sevmediğiniz için böyle düşünüyorsunuz” dedi. Neslihan Yargıcı ise Esra'ya biraz sakin olmasını olaylar karşısında hemen parladığını söyledi. Esra, Neslihan Yargıcı'nın söylediklerini yanlış anlayıp daha çok sinirlenince Hakan Akkaya kendisini daha fazla tutamadı ve “Bir kendine bak “diye çıkıştı. Öykü Serter ise burada kimseye karakterine puan verilmediğini, Esra'nın sözlerinin itham altında bırakıcı olduğunu ve Simge'nin kendisine “Hanım” diye hitap ettiğinde Esra'nın problemi sorgulaması gerektiğini söyledi.

İŞTE BENİM STİLİM ÜNLÜLER YARIŞMACILARI


İşte Benim Stilim Ünlüler 2016 Yarışmacıları:

Aslı Zen:
Şarkıcı Aslızen yeni sezonda İşte Benim Stilim 2016 yarışmacılarında. Tam adı Aslızen Yentur, 1977 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Henüz 17 yaşında şarkıcılık hayaliyle ve annesini bulmak amacıyla evden kaçmış bir isim. Söz yazarlığını ya da besteciliğini yaptığı onlarca ünlü şarkı var. İzel’in “Sayın Herşeyi Bilen”, Hakan Peker’in “Gel Otur Şöyle”, Rober Hatemo’nun “Yan Bahçe”, Demet Akalın’ın “Kader ve İhanet”, Pınar Aylin’in “Aşk Kılıcı”, Tuğba Özerk’in “Maşallah Kahpe Dünya”  bunlardan sadece birkaçı.

Berna Öztürk:
Berna Öztürk, İstanbul’da 1984 yılında dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümünden mezun oldu. Daha 16 yaşında girdiği sıralar mankenlik yapmaya başladı. Bazı dizilerde ve tiyatro oyunlarında boy gösterdi. Hobileri arasında davul çalmak ve resim yapmak var.

Yeşim Erçetin:
1979 yılında doğmuş olan güzel yıldız, açık sözlülüğüyle dikkat çekiyor. Bir dönem Ozon Orhon’la evlilikleri üzerine girdiği tartışmalarda magazinde uzun bir süre yer almıştı. ” İşte Benim Stilim ” yarışmasında kendine yakışır bir rekabete gireceğini belirten Erçetin, Türkiye’de stil denilince akla gelen isimlerden birisi olduğunu belirtti. ‘’İşte Benim Stilimde şık bir kadını temsil edeceğim.” diyerek sözlerini tamamladı.

Simge Tertemiz:
1988 yılında İskenderun’da doğmuştur. Güzel yarışmacı geçmişinde sunuculuk, mankenlik ve oyunculuk yaptı. Şuan Anadolu Üniversitesinde Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünde eğitim görmektedir. 2004 yılında Best Model Of Turkey birinciliği ve aynı yıl içerisinde Best Model of The World dördüncülüğü kazanmıştır.

Elif Ece Uzun:
Güzelliğiyle dikkat çeken 31 yaşındaki Elif Ece Uzun, 5 Ağustos’da Adapazarı’nda dünyaya gelmiştir. 15 yaşında modelliğe ilk adımlarını attı. Zevk olarak yaptığı işe 2004 yılından itibaren profesyonel olarak devam etti. Şafak Sezer ile birlikte Star TV’de hazırlanan bir show programının sunuculuğunu yaptı. Elif Ece Uzun, Aşk Her Yaşta dizisinde rol aldı.

İnci Pars:
İnci Pars 1980 yılı Girne doğumludur. 18 yaşında KKTC güzeli seçildi. İlk oyunculuk deneyimini 17 yaşında rol aldığı Aşk ve Barış isimli Kıbrıs yapımı bir dizide yaşamıştır. Babam Sınıfta Kaldı, Harem, Ana Yüreği, Yahşi Cazibe, Yasemince, Kirpi gibi dizi ve filmlerde boy gösterdi.

Esra Balamir:
7 Eylül 1975 Adana doğumludur. Şöhretini şarkıcılık yaparak kazanmıştır. 40 yaşında olan güzel yarışmacı, şarkıcılığın yanında modellik ve televizyon sunuculuğu da yapmıştır.

Pelin Suade:
Pelin Suade 1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Müzisyen bir aileden gelen Suade, 2006 yılından bari sunuculuk yapıyor. İlk televizyon tecrübesini  Şimdi Magazin isimli programla elde eden güzel model, daha sonraları türlü televizyon kanallarının magazin programlarının sunuculuğunu yapmıştır.

Esra Sönmezer:
Esra Sönmezer, 23 Şubat 1982 yılında İstanbul’da doğmuştur. Arnavut kökenli yarışmacı, 34 yaşındadır. 2002 yılında Türkiye GüzellikYarışmasında birinci seçilmiştir. Ayrıca 2002 yılında Turkcell’in reklamlarında oynamıştır.

Yasemin Öztürk:
25 Şubat 1974 Ankara doğumlu, Türk sinema ve dizi oyuncusudur. Bilkent Üniversitesinde Tiyatro eğitimi aldı. Bir çok TV programında sunuculuk yapmıştır. 2002 yılında TRT’de yayınlanan Koçum Benim isimli dizide başrol olarak yer almıştır. Son olarak Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi isimli dizide Psikolog Funda olarak rol aldı.

Nil Karataş:
Nil Karataş, 1984 yılında İzmir’de doğmuştur. Konservatuar’dan piyano ve keman dersleri almıştır. Nil Karataş, bildiğimiz gibi daha önce de “Yemekteyiz” programında yarışmıştı. Ayrıca 2. Sezon ” O Ses Türkiye ” yarışmasına da katılmıştır.

Tuğçe Özbudak:
Türk oyuncu ve sunucu olan Tuğçe Özbudak, 10 Haziran 1982 Ankara doğumludur. Adanalı dizisinde Pınar karakterini canlandıran yarışmacı, yeteneklerini ve güzelliğini bu dizide kanıtlamıştır.

Gizem Özdilli:
Gizem Özdilli 13 Ağustos 1972 Ankara doğumludur. 1990’lı yıllarda podyumlarda manken olarak boy gösterirken şarkıcılığa heveslendi. 2006 yılında ” Kam ” isimli albümünü piyasaya sürse de, bu alanda pek başarılı olamadı.

Sevil Uyar:
Türk model ve oyuncu Sevil Uyar, 1982 Ankara doğumludur. 2004 yılında katıldığı Miss Turkey güzellik yarışmasında 5. olabilmiştir. Aşk Oyunu isimli dizide başrol olarak televizyon hayatına atılmıştır. Sonraları yönetmenliğini Bora Onur’un yaptığı “Yahşi Cazibe” ve Kartal Çidamlı tarafından yönetilen “Sihirli Annem” isimli sevilen dizilerde rol aldı.

Neslihan Önder:
1987 doğumlu genç isim 2016 yılında İşte Benim Stilim yarışmacılarından birisi. 2006 yılında düzenlenen Bеst Model Of Turkey yarışmasında birinci seçilip, dünya genelinde yapılan Best Model Of The World yarışmasında ikinci olmuştur.

Şarkıcı Hatice:
6 Aralık 1978’de İzmir’in Narlıdere ilçesinde dünyaya gelmiştir. Ailesinin yardımıyla küçük yaşta müzik ile ilgilenmeye başlamıştır. ” İner misin Çıkar mısın? ” isimli yarışma programında müzik dalında birinci seçilerek şarkıcılık kariyerine profesyonel olarak devam etme şansı yakaladı. 1990’lı yılların sonunda müzik dünyasına giriş yapan sanatçı Farfara, Emiceoğlu Dursun, Kiraz, Kezban Yenge, Çıt Çıt adlı parçalarla hit oldu.

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.