İşte Benim Stilim Ünlüler 8 Ocak Eleme Gecesi Programı İzle- Kim elenecek?

Her hafta artan heyecanıyla izleyicilerine keyifli anlar yaşatan İşte Benim Stilim Ünlüler bir eleme gecesi ile daha ekranlarda olacak. 8 Ocak 2016 Cuma akşamı yapılacak olan eleme gecesinde iki yarışmacı programa veda edecek. TV8'in reyting rekortmeni programı İşte Benim Stilim Ünlüler bu akşam yine herkes televizyon başına kilitleyecek. Peki yarışmadan kim elenecek? Eleme potasında hangi yarışmacılar var? İşte Benim Stilim yarışmacılarının isimleri ne? İşte Benim Stilim 8 Ocak 2016 Cuma TV8 İzle. İşte Benim Stilim Ünlüler 8 Ocak'ta kim elendi? İşte Benim Stilim Ünlüler'da geçen hafta kim elendi? İşte Benim Stilim Ünlüler geçen hafta ne oldu? İşte Benim Stilim Ünlüler 8 Ocak 2016 tekrar izle. İşte Benim Stilim Ünlüler 8 Ocak 2016 Youtube izle.

İşte Benim Stilim Ünlüler 8 Ocak Eleme Gecesi Programı İzle- Kim elenecek?

Her hafta artan heyecanıyla izleyicilerine keyifli anlar yaşatan İşte Benim Stilim Ünlüler bir eleme gecesi ile daha ekranlarda olacak. 8 Ocak 2016 Cuma akşamı yapılacak olan eleme gecesinde iki yarışmacı programa veda edecek. TV8'in reyting rekortmeni programı İşte Benim Stilim Ünlüler bu akşam yine herkes televizyon başına kilitleyecek. Peki yarışmadan kim elenecek? Eleme potasında hangi yarışmacılar var? İşte Benim Stilim yarışmacılarının isimleri ne? İşte Benim Stilim 8 Ocak 2016 Cuma TV8 İzle. İşte Benim Stilim Ünlüler 8 Ocak'ta kim elendi? İşte Benim Stilim Ünlüler'da geçen hafta kim elendi? İşte Benim Stilim Ünlüler geçen hafta ne oldu? İşte Benim Stilim Ünlüler 8 Ocak 2016 tekrar izle. İşte Benim Stilim Ünlüler 8 Ocak 2016 Youtube izle.

Yeni konseptiyle 2016 yılına da bomba gibi giren ve yine milyonlarca izleyiciyi ekran başına çeken İşte Benim Stilim Ünlüler, ilk hafta eleme heyecanıyla TV8'de yayınlanacak. Heyecanın doruğa çıktığı ve Türkiye'yi ekrana kilitleyen yarışma İşte Benim Stilim Ünlüler, ilk eleme gecesi ile karşımızda olacak. Gerilim, kavga, duygusallık ve eğlencenin eksik olmadığı yarışmaya bu akşam bir kişi veda edecek. Birbirinden ünlü isimlerin her hafta rakiplerini geçebilmek için hazırlanarak renkli kıyafetleri bir araya getirdiği ve kıyasıya mücadele ettiği İşte Benim Stilim Ünlüler programında bu akşam eleme gecesi heyecanı yaşanacak. Her hafta bir yarışmacının elendiği programda bu bir yarışmacı elenecek. Bu keyifli programı kaçırmak istemiyorsanız 22.45'te TV8 kanalını izleyin. Eleme potasına hangi yarışmacılar kaldı?

İşte Benim Stilim'de bu hafta neler oldu?

işte benim stilim ünlüler


İşte Benim Stilim Ünlüler başladı!

Türkiye'nin en şık, en stil, en havalı yarışma programı İşte Benim Stilim yeni yılın ilk gününde yeni sezonuna ''Ünlüler'' ile giriş yaptı.

Müthiş bir finalle nokta koyduğumuz All Star sezonunun anıları henüz belleklerimizde tazeyken, yepyeni ve çok renkli bir sezona merhaba diyoruz.

Birbirinden güzel, şık ve stil 16 kadın. Ve hepsi de ünlü. İşte Benim Stilim 2016'da ünlülerin stili yarışacak. 11 Hafta sürecek bu kıyasıya yarışın sonucunda içlerinden sadece biri 200 Bin Liralık ödülün sahibi olacak.

Yeni Jüri; Hakan Akkaya, Neslihan Yargıcı, Ivana Sert ve Uğurkan Erez

Renkli kişiliği, moda bilgisi ve modayla ilgili başarılara attığı imzalar bir yana ekranların da tanıdığı sözünü sakınmayan, sivri dilli jüri üyemiz Hakan Akkaya İşte Benim Stilim 2016'da. Hakan Akkaya duygularını ise; ''Aslında hiç gitmemiş gibi hissediyorum. 16 Yıldır ağır işçisi olduğum Moda'da kazanan yine Moda olsun. Umarım herkes çok keyif alır bu sezondan.'' diyerek ifade etti.

O bir duayen. Stil, moda, renk söz konusuysa sektörde her zaman saygıyla bahşedilen bir güzellik, muhteşem bir kadın Neslihan Yargıcı İşte Benim Stilim 2016'da.

Neslihan Yargıcı ise; ''Kurallarım katı. Dünya modayla, moda da dünyayla beraber dönüyor. Onun için en iyi giyineni, kıyafeti en iyi taşımaya bakarak en doğru kişiyi seçmek istiyorum.'' diyerek duygularını ifade etti.

İlk bölümde Neslihan Yargıcı ve Hakan Akkaya eleştirileri ile sezonun zorlu geçeceğinin sinyallerini verdi. Hakan Akkaya tek parça elbise yerine kombin görmek istediğini söyleyerek verdiği notlarla şaşırttı.

İLK GÜNDEN GERGİNLİK
İlk bölümde Sevil Uyar ve Neslihan Önder arasında gerginlik yaşandı. Sevil Uyar’ın giydiği kombine “ Seni bu halde uzaylılar bile kabul etmez” diyen Neslihan Önder’in yorumu gerginliğe neden oldu.

Gala'nın ilk Üzgün Surat Alan Yarışmacısı Esra Sönmezer
İlk bölüm heyecanının ardından podyum performansları ve stiller tek tek değerlendirildi. Jüri'den en düşük puanı alan Esra Sönmezer günün ilk üzgün suratını alan yarışmacı oldu.İşte benim stilim ünlüler

'Ev patikleri ile mi geldin?'

İşte Benim Stilim 2016 ünlüler 2. Bölüm bugün yayınlandı. Yeni jüri ve ünlü yarışmacılarla yeni sezona  geçtiğimiz Cuma günü başlayan programda yine renkli anlar yaşandı.

Yarışmacılar birbir podyumda boy gösterirken jürinin sert eleştirilerinden de kurtulamadılar. Format gereği önce yarışmacı arkadaşlarının eleştirisine uğrayan yarışmacılar sonra jüri tarafından yorumlanıp puan aldılar.

“TRİLYON VERSELER BUNLARI GİYMEM”

Podyuma çıkan Gizem Özdilli, sivri diliyle ilk bölümde gerginliğe neden olan Neslihan Önder tarafından eleştirildi. Gizem Özdilli’nin kombinine “ Trilyon verseler bunları giymem” diyen Neslihan, Gizem Özdilli’nin hoşgörülü tavrıyla yorumlarına devam etti.

ASLI ZEN SÖYLEDİ, STÜDYOYU EFKAR BASTI

Gizem Özdilli yarışmacı arkadaşı Yasemin Öztürk’ten bir şarkı söylemesini rica etti. Yasemin Öztürk şarkısını söyledikten sonra Aslı Zen muhteşem sesiyle “Bir teselli ver” şarkısını seslendirdi. Yarışmacılarında şarkıya eşlik etmesiyle renkli anlar yaşandı.

“NEYİN KAFASINI YAŞIYORSUN “

Manken Neslihan Önder, öyle bir kombinle podyuma çıktı ki, yarışmacıların diline düştü. Taytı ve pofidik patiksi ayakkabılarla yaptığı kombin jüriyi şaşkına çevirdi. Neslihan Önder , diğer yarışmacılarında sert eleştirilerinden kurtulamadı. Gizem Özdilli “Neyin kafasını yaşıyorsun” yorumunda bulunurken, ilk gün gerginlik yaşadığı Sevil Uyar “Ev patikleri ile mi geldin” dedi.

“ÜST TARAFIN İRİ” YORUMU ÇILDIRTTI

Podyuma çıkan şarkıcı Nil Karataş, kombinini kürkle tamamlamayı tercih etmişti. Esra Sönmezer, Nil Karataş’ın kombinini vücuduna uygun bulmadı “Üst tarafın iri, böyle bir kombin yanlış tercih olmuş” dedi. Nil Karataş, kendisine hakaret edildiğini iddia ederek Öykü Serter’ten müdahale edilmesini rica etti.

“BAŞIN SEHER DİLOVAN, ALTIN ÖZLEM TEKİN

Podyuma balıkçı sırt dekolteli bir kazak ve altına deri pantolon ile çıkan Yasemin Öztürk, Hakan Akkaya’dan ilginç yorum aldı. Hakan Akkaya “Başın Seher Dilovan, altın Özlem Tekin” yorumunda bulunarak uyumsuz giyindiğini ima etti.

ASLI ZEN SÖYLEDİ, İNCİ PARS ÇİĞ KÖFTE YOĞURDU

Hakan Akkaya, İnci Pars’tan sıra gecesi temalı bir anı canlandırmasını rica etti. Podyumda oturup paçalarını kıvıran İnci, Aslı Zen’in söylediği türkü ile hem çiğ köfte yoğurdu, hem taklit yaptı.

İşte Benim Stilim ünlüler

"Gerçek Esra'yı buldum"

“MAHALLENİN DELİSİ”


Kırpık bir kazak giyen Gizem Özdilli arkadaşlarının yorumlarından sonra jüri karşısına geçti. Hakan Akkaya, Gizem Özdilli’ye “Mahallenin delisi gibisin” yorumunda bulundu.

Gizem Özdilli

NESLİHAN ÖNDER KOMBİNİYLE JÜRİYİ ŞAŞIRTTI

Dün giydiği patiksi pofidik botlarıyla yarışmacıların ve jürinin sert eleştirilerine maruz kalan Neslihan Önder, bugün kü kombiniyle göz kamaştırdı. Siyahlar içinde bir kombinle çıkan Neslihan, jüriden tam not aldı.

İzlemek için;

Neslihan Önder250 BİN TL’LİK ALIŞVERİŞ

Pelin Suade’nin yarışma için 250 bin TL’lik alışveriş yaptığı iddia edildi. Hakan Akkaya’nın bu iddiasını Pelin Suade yalanlamadı.

izlemek için;

Pelin Suade“GERÇEK ESRA’YI BULDUM”

Yarışmacılardan Esra Balamir, samimi açıklamalarda bulundu. Hayatında birçok hata yaptığını ama bunlardan ders alıp gerçek Esra’yı bulduğunu söyledi. “Şirin, sevimli bir kızken, seksi bir kız olmaya çalıştım. O dönemde öyle olmak gerekiyordu. Hata yaptım” dedi.

esra balamir

“KİMSEYE ARTIK SELAM VERMİYORUM”

Nil Karataş “Esra göründüğü gibi değil. Onu ilk gördüğümde burnu yere düşse almayacak sandım. Onu tanıyınca çok farklı olduğunu anladım” dedi. Bunun üzerinde Esra Balamir “ Kimse bana selam vermeden vermem. Onunda bir nedeni var. Şarkıcı Çelik ile bir festivalde birlikte çalıştık. Samimi olduk. Bir zaman sonra bir yerde gördüm. Ne “haber Çelik” dedim, yüzüme bakmadı. O benim için travma oldu. O nedenle kimse bana selam vermeden artık selam vermiyorum” dedi.
İzlemek için;"Pasta Böreği Geç Annem Sen Giyin"

İşte Benim Stilim 2016 bugün yayınlanan bölüm oldukça gergin geçti. Neslihan Önder jürinin kararını eleştirirken şarkıcı Hatice jüriye yaptığı kekle büyük eleştiri aldı.

işte benim stilim ünlüler

İşte bugün yaşananlar;

“YÜZÜN BEŞ KARIŞ GELİYORSUN”

Sevil Uyar, podyuma çıktığında diğer yarışmacılar tarafından "Styling"den yardım aldığı yönünde eleştirildi. İlk önce Aslı Zen’in eleştirisine uğrayan Sevil Uyar, giydiği kıyafetleri kendisinin seçtiğini söyledi. Aslı Zen “Yüzün beş karış geliyorsun, biraz gül, eğlen” dedi. Neslihan Önder, Sevil Uyar’ı stil bulmadığını söyledi.

Sevil Uyar ile asıl gerginliği Nil Karataş yaşadı.  Nil Karataş “Elli tane kombini yanyana koysak Sevil’in doğru kombini yapabileceğini düşünmüyorum”dedi.

İzlemek için;

sevil uyar“PASTA BÖREĞİ GEÇ ANNEM SEN GİYİN”

Hatice jüriye kek yaptı. Aslı Zen küplere bindi. “Kuliste verseydin burda şov yapmana gerek yok. Burdan oraya atlamalar, rol çalmalar. Bunları geç annem, giyin” diyerek tepkisini gösterdi.işte benim stilim ünlüler

“BEN BU KIZLARA BİN BASARIM”

Hatice ile Esra Balamir arasında yaşanan mesaj krizi güne damgasını vuran olaylardan biri. Hatice yarışma başlamadan önce Esra Balamir’in telefonunu yanlış kaydetti. Abdullah diye bir arkadaşının telefonu sanarak Esra Balamir’e “Ben bu kızlara güzellikte bin basarım” diye mesaj atınca ortalık karıştı. Esra Balamir yaşadıkları bu olayı yayında anlatınca diğer yarışmacıların da tepkisi büyük oldu.

İzlemek için;

GİZEM ÖZDİLLİ’NİN ÇOCUK ÖZLEMİ

Hakan Akkaya, Gizem Özdilli’nin kombinini annesinin kombinine benzetti. Hakan Akkaya “Umarım seninde benim gibi annesine düşkün oğulların olur” dedi. Bu sözler karşısında duygusal anlar yaşayan Gizem Özdilli, gözyaşlarına hakim olamadı. “Çok isterdim genç anne olmayı fakat olmadı. Ben özel hayatımla işi bir dengede yürütemedim” dedi. Gizem Özdilli’nin bu sözleri diğer yarışmacıları da duygulandırdı. Pelin Suade gözyaşlarına boğuldu.

esra sönmezer işte benim stilim ünlüler“BU SAÇ MI” DEDİ VE ...

Podyum sırası Esra Sönmezer’e geldiğinde jüriden olumlu yorum aldı. Bu duruma kızan Neslihan Önder, “Saçınının örgüsünü hiç görmediniz mi? Hangi gözle bakıyorsunuz... Bu nasıl saç” dedi. Jürinin kararını eleştiren Neslihan Önder, Hakan Akkaya ile sert bir tartışmaya girdi. Olayın iyice büyümesi üzerine Neslihan Önder yerinden kalkarak Esra Sönmezer’in saçını tuttu “Soruyorum bu saç mı” diyerek podyumu terketti.

İzlemek için;


İŞTE BENİM STİLİM ÜNLÜLER YARIŞMACILARI


İşte Benim Stilim Ünlüler 2016 Yarışmacıları:

Aslı Zen:
Şarkıcı Aslızen yeni sezonda İşte Benim Stilim 2016 yarışmacılarında. Tam adı Aslızen Yentur, 1977 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Henüz 17 yaşında şarkıcılık hayaliyle ve annesini bulmak amacıyla evden kaçmış bir isim. Söz yazarlığını ya da besteciliğini yaptığı onlarca ünlü şarkı var. İzel’in “Sayın Herşeyi Bilen”, Hakan Peker’in “Gel Otur Şöyle”, Rober Hatemo’nun “Yan Bahçe”, Demet Akalın’ın “Kader ve İhanet”, Pınar Aylin’in “Aşk Kılıcı”, Tuğba Özerk’in “Maşallah Kahpe Dünya”  bunlardan sadece birkaçı.

Berna Öztürk:
Berna Öztürk, İstanbul’da 1984 yılında dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümünden mezun oldu. Daha 16 yaşında girdiği sıralar mankenlik yapmaya başladı. Bazı dizilerde ve tiyatro oyunlarında boy gösterdi. Hobileri arasında davul çalmak ve resim yapmak var.

Yeşim Erçetin:
1979 yılında doğmuş olan güzel yıldız, açık sözlülüğüyle dikkat çekiyor. Bir dönem Ozon Orhon’la evlilikleri üzerine girdiği tartışmalarda magazinde uzun bir süre yer almıştı. ” İşte Benim Stilim ” yarışmasında kendine yakışır bir rekabete gireceğini belirten Erçetin, Türkiye’de stil denilince akla gelen isimlerden birisi olduğunu belirtti. ‘’İşte Benim Stilimde şık bir kadını temsil edeceğim.” diyerek sözlerini tamamladı.

Simge Tertemiz:
1988 yılında İskenderun’da doğmuştur. Güzel yarışmacı geçmişinde sunuculuk, mankenlik ve oyunculuk yaptı. Şuan Anadolu Üniversitesinde Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünde eğitim görmektedir. 2004 yılında Best Model Of Turkey birinciliği ve aynı yıl içerisinde Best Model of The World dördüncülüğü kazanmıştır.

Elif Ece Uzun:
Güzelliğiyle dikkat çeken 31 yaşındaki Elif Ece Uzun, 5 Ağustos’da Adapazarı’nda dünyaya gelmiştir. 15 yaşında modelliğe ilk adımlarını attı. Zevk olarak yaptığı işe 2004 yılından itibaren profesyonel olarak devam etti. Şafak Sezer ile birlikte Star TV’de hazırlanan bir show programının sunuculuğunu yaptı. Elif Ece Uzun, Aşk Her Yaşta dizisinde rol aldı.

İnci Pars:
İnci Pars 1980 yılı Girne doğumludur. 18 yaşında KKTC güzeli seçildi. İlk oyunculuk deneyimini 17 yaşında rol aldığı Aşk ve Barış isimli Kıbrıs yapımı bir dizide yaşamıştır. Babam Sınıfta Kaldı, Harem, Ana Yüreği, Yahşi Cazibe, Yasemince, Kirpi gibi dizi ve filmlerde boy gösterdi.

Esra Balamir:
7 Eylül 1975 Adana doğumludur. Şöhretini şarkıcılık yaparak kazanmıştır. 40 yaşında olan güzel yarışmacı, şarkıcılığın yanında modellik ve televizyon sunuculuğu da yapmıştır.

Pelin Suade:
Pelin Suade 1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Müzisyen bir aileden gelen Suade, 2006 yılından bari sunuculuk yapıyor. İlk televizyon tecrübesini  Şimdi Magazin isimli programla elde eden güzel model, daha sonraları türlü televizyon kanallarının magazin programlarının sunuculuğunu yapmıştır.

Esra Sönmezer:
Esra Sönmezer, 23 Şubat 1982 yılında İstanbul’da doğmuştur. Arnavut kökenli yarışmacı, 34 yaşındadır. 2002 yılında Türkiye GüzellikYarışmasında birinci seçilmiştir. Ayrıca 2002 yılında Turkcell’in reklamlarında oynamıştır.

Yasemin Öztürk:
25 Şubat 1974 Ankara doğumlu, Türk sinema ve dizi oyuncusudur. Bilkent Üniversitesinde Tiyatro eğitimi aldı. Bir çok TV programında sunuculuk yapmıştır. 2002 yılında TRT’de yayınlanan Koçum Benim isimli dizide başrol olarak yer almıştır. Son olarak Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi isimli dizide Psikolog Funda olarak rol aldı.

Nil Karataş:
Nil Karataş, 1984 yılında İzmir’de doğmuştur. Konservatuar’dan piyano ve keman dersleri almıştır. Nil Karataş, bildiğimiz gibi daha önce de “Yemekteyiz” programında yarışmıştı. Ayrıca 2. Sezon ” O Ses Türkiye ” yarışmasına da katılmıştır.

Tuğçe Özbudak:
Türk oyuncu ve sunucu olan Tuğçe Özbudak, 10 Haziran 1982 Ankara doğumludur. Adanalı dizisinde Pınar karakterini canlandıran yarışmacı, yeteneklerini ve güzelliğini bu dizide kanıtlamıştır.

Gizem Özdilli:
Gizem Özdilli 13 Ağustos 1972 Ankara doğumludur. 1990’lı yıllarda podyumlarda manken olarak boy gösterirken şarkıcılığa heveslendi. 2006 yılında ” Kam ” isimli albümünü piyasaya sürse de, bu alanda pek başarılı olamadı.

Sevil Uyar:
Türk model ve oyuncu Sevil Uyar, 1982 Ankara doğumludur. 2004 yılında katıldığı Miss Turkey güzellik yarışmasında 5. olabilmiştir. Aşk Oyunu isimli dizide başrol olarak televizyon hayatına atılmıştır. Sonraları yönetmenliğini Bora Onur’un yaptığı “Yahşi Cazibe” ve Kartal Çidamlı tarafından yönetilen “Sihirli Annem” isimli sevilen dizilerde rol aldı.

Neslihan Önder:
1987 doğumlu genç isim 2016 yılında İşte Benim Stilim yarışmacılarından birisi. 2006 yılında düzenlenen Bеst Model Of Turkey yarışmasında birinci seçilip, dünya genelinde yapılan Best Model Of The World yarışmasında ikinci olmuştur.

Şarkıcı Hatice:
6 Aralık 1978’de İzmir’in Narlıdere ilçesinde dünyaya gelmiştir. Ailesinin yardımıyla küçük yaşta müzik ile ilgilenmeye başlamıştır. ” İner misin Çıkar mısın? ” isimli yarışma programında müzik dalında birinci seçilerek şarkıcılık kariyerine profesyonel olarak devam etme şansı yakaladı. 1990’lı yılların sonunda müzik dünyasına giriş yapan sanatçı Farfara, Emiceoğlu Dursun, Kiraz, Kezban Yenge, Çıt Çıt adlı parçalarla hit oldu.
Bu haber tarihinde eklenmiştir.

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.