Kategoriler

Gazetem İstanbul

Arkaz ailesinin en mutlu günü

Silivri Medicalpark Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı ve İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Dr. Hayati Arkaz oğlunu evlendirdi. Ebru Gündeş'in sahne aldığı düğünde İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve Fenerbahçe başkan adaylığını açıklayan Ali Koç nikah şahidi oldu.

 Silivri Medicalpark Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı ve İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Dr. Hayati Arkaz’ın oğlu Halil Burak Arkaz hayatını Merve Çiçek ile birleştirdi. Ortaköy’de bulunan Four Seasons Bosphorus Otel’de gerçekleşen düğünde çiftin nikahı Avcılar Belediye Başkanı Handan Toprak Benli kıyarken, nikah şahitliğini ise İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanvekili Ali Koç, Devlet eski Bakanı Ali Doğan ve İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ yaptı.

Cüzdanı geline verdi

Nikahın kıyılmasından sonra evlilik cüzdanını gelin Merve Çiçek Arkaz'a teslim eden İYİ Parti Lideri Meral Akşener, “Ben sizin kaç çocuk yapıp yapmayacağınıza karışmam. Mutlu olun, bir birinize sahip çıkın, saygı gösterin yeter. İster beş çocuk yapın ister hiç yapmayın, o sizin bileceğiniz iş” dedi.


 

Ünlüler akın etti

Ünlü sanatçı Ebru Gündeş’in sahne aldığı düğünde Arkaz ve Çiçek ailelerinin yakın dostları çok sayıda davetli katıldı. Düğüne Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz, İYİ Parti’nin gözde isimlerinden Mehmet Aslan, Çanakkale Geyikli Belediye Başkanı Ercan Yılmaz, İstanbul Gazeteciler Dernek Başkanı Mehmet Mert, Silivri Belediye Başkan Yardımcısı Bora Balcıoğlu, Çatalca eski belediye başkanı İsmail İp düğüne katılanlar arasındaydı.


 

Ali Koç’a yoğun ilgi

Düğünde, Fenerbahçeliler başkan adaylığını açıklayan Ali Koç ile fotoğraf çektirme kuyruğuna girdi. Özel Silivri Medicalpark Hastanesi Genel Koordinatörü ve damadın amcası Mustafa Arkaz ile  İstanbul Gazeteciler Dernek Başkanı Mehmet Mert de Ali Koç'la Fenerbahçe kongresini konuşarak başarılar diledi.

​​​​​​​

Yorumlar

Daha Fazla Haber
Yerel Gündem
461 Kez Görüntülendi.
Arkaz ailesinin en mutlu günü
Yerel Gündem
1166 Kez Görüntülendi.
İstanbul Yerel Gazeteciler Derneği'nin adı değişti
Medya
241 Kez Görüntülendi.
'İYGAD Başkanı Mehmet Mert; 10 Ocak sembol olarak kaldı'
Gündem
3371 Kez Görüntülendi.
ALİ TARAKÇI'YI VURANLAR YAKALANDI, GECEDEN TAKİP ETMİŞLER...
Eğitim
603 Kez Görüntülendi.
Kahvaltı bahane burs şahane
Röportaj
871 Kez Görüntülendi.
Partim isterse aday olurum
Yaşam
911 Kez Görüntülendi.
Saldırı lanetlendi!
Gündem
56 Kez Görüntülendi.
Gazeteciyi vurdurmak!
Gündem
182 Kez Görüntülendi.
Ali’yi vurdurana!
Medya
664 Kez Görüntülendi.
Vuracaksanız adam gibi vurun!