Keremcem'den Seda Güven'i kızdıran paylaşım!

Ünlülerin Instagram savaşına bir yenisi daha eklendi. Keremcem, boşandığı eski eşi Seda Güven'in yeni sevgilisi Onur Tuna'nın Instagram'da paylaştığı fotoğrafına cevap verince ortalık karıştı. Ezgi Asaroğlu'nun da yer aldığı kare günün en çok konuşulan konularından biri oldu.

Keremcem'den Seda Güven'i kızdıran paylaşım!

Ünlülerin Instagram savaşına bir yenisi daha eklendi. Keremcem, boşandığı eski eşi Seda Güven'in yeni sevgilisi Onur Tuna'nın Instagram'da paylaştığı fotoğrafına cevap verince ortalık karıştı. Ezgi Asaroğlu'nun da yer aldığı kare günün en çok konuşulan konularından biri oldu.

Dizi setinde tanıştıktan kısa süre sonra aş yaşamaya başlayıp ardından evlenen Seda Güven ile Keremcem'in resmi birliktelikleri 9 ay sürmüş, ardından çift şok bir kararla evliliklerine nokta koyup boşanmışlardı.

Onur Tuna Seda Güven Instagram

Ayrılmalarından sonraki süreçte güzel oyuncunun adı sık sık Onur Tuna ile anılmaya başlamıştı. Yakışıklı şarkıcı hakkında da Ezgi Asaroğlu ile aşk yaşadığı çeşitli zamanlarda basında yer almıştı.

Misilleme geldi
Onur Tuna'nın paylaştığı bir fotoğraf ise ortalığı toz duman etti. Ünlü oyuncu Kadir Doğulu ile Neslihan Atagül'ün nişanında çekilen fotoğrafı sosyal medya mecralarından Instagram'a 'mutluyuz' notuyla ekleyince adeta savaş başladı. Dört ismin birbirine sarılarak çekildiği fotoğraf kısa zamanda önemli de beğeni aldı.


Bu paylaşım üzerine Keremcem de sessiz kalmadı. Ünlü şarkıcı, Ezgi Asaroğlu ile çekildikleri selfie pozunu Instagram'a yükleyerek 'mutluyuz' açıklamasına bir anlamda cevap verdi.

Keremcem Ezgi Asaroğlu

Keremcem kimdir?

Gerçekte 28 Aralık 1977, resmi kayda göre ise 5 Ocak 1978 tarihinde Milas’ta doğdu.[1] İlköğrenimini Milas Sakarya İlkokulu’nda gördü. Aslen Muğlalıdır. İzmir Özel Fatih Koleji’ndeki ortaöğreniminden sonra Muğla Turgutreis Lisesi’nden 1995 senesinde mezun oldu. Ege Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden 2003’te mezun oldu. Gitar çalmaya lise yıllarında başladı, sözü ve müziği kendisine ait ilk bestesi olan ve ilk albümünde de yer alan “Elimde Değil” şarkısını 1996’da Ankara'da yaptı.

2001 - 2005 arası
Daha sonra üniversite yıllarında tanıştığı arkadaşı Yunus Adak’la beste çalışmalarına devam etti. 2001’de Yonca Evcimik’in teşvikiyle İstanbul’a geldi. Yine O’nun vasıtasıyla 2004’te Aykut Gürel’le çalışmaya başladı. 2005’te ilk albümü Eylül, İremrecords etiketiyle piyasaya çıktı. “Nerelere Gideyim”, “Pardesü”, “Ağlayalım Beraber”, “Aşk Oyunu” gibi sevilen şarkılarını içeren bu albüm ona “Popsav” ve “Altın Kelebek”ten “En İyi Çıkış Yapan Erkek Sanatçı” ödüllerini getirdi.

Aynı sene TRT’de yayınlanan tv filmi “Kerem İle Aslı”nın “Kerem”i oldu. 2005 senesinde onu daha büyük kitlelere tanıtan “Aşk Oyunu” dizisinin “Sarp”ı oldu. Aynı sene Seden Gürel’le düet albümleri “Maia”yı çıkarttılar, Sezen Aksu-Özdemir Erdoğan’ın sevilen şarkısı “Küçük Bir Aşk Masalı”nı yeniden yorumladılar.

2006 - günümüz
2006’da Haldun Dormen yönetimindeki “Broadway’den İstanbul’a” isimli müzikal projede “Notre Damme de Paris”, “Grease”, “Hisseli Harikalar” ve “Lüküs Hayat” müzikalleri’nden şarkılar söyledi. Aynı sene 2. solo albümü “Aşk Bitti”yi çıkardı... “Aşk Bitti”, “Aman Aman”, “Kalenin Fethi” bu albümde en sevilen şarkılar oldu. Müzikalde seslendirdiği “Birlikte” isimli şarkısı da bu albümde yer aldı.

“Aşk Bitti” albümü ile “Kral Müzik Ödülleri”nde “En İyi Erkek Sanatçı” seçildi. Bir “Walt Disney” yapımı olan “High School Musical 2“ filminin soundtrack albümünde iki şarkı seslendirdi ve bu albümden “İçimdeki Müzik Sensin” video klibi Almanya, ABD ve birçok ülkede gösterildi.

“Çirkin Ördek Yavrusu” animasyon komedisinde bir “ördeği” seslendirmesi bu alandaki ilk deneyimiydi.

2007’de “İki Yabancı” adlı tv dizisinin “Dr. Cem”i oldu. 2008’de Romanya’dan “İmba” grubuyla “Ateşler İçinde" isminde bir single albüm çıkardı. Aynı sene “Elif” isimli TV dizisinin “Ahmet”i oldu.

“High School Musical 3” sinema filminde ve yakında çıkacak olan soundtrack albümde de yeralacak olan “Senle Olmak İsterim” isimli şarkıyı seslendirdi.

2009 3. solo albüm “Dokun”u yine İremrecords etiketiyle Aykut Gürel prodüktörlüğünde çıkardı. Daha albüm çıkmadan “Kita”yla birlikte seslendirdikleri ve müzik kanallarında uzun süre 1 numarada kalan “Hayallerin Peşinde” isimli video klip, 3D animasyon bir karakterle gerçek görüntünün beraber kullanılması açısından Türkiye’de bir ilk oldu. Albümün 2. klibi “Sana Ferrari Gerekti” isimli şarkıya çekildi.“En iyi Orkestralı Video (Sana Ferrari Gerekti” gösterilerek 2009'ün en iyi videoları arasında gösterildi. İstanbul, Anadolu, Almanya, Kıbrıs ve Azerbaycan’da 170’in üzerinde konser verdi.

2009 senesinin Ağustos ayı ortalarında askere gitti.Keremcem vatani görevini(askerlik) 323.Kısa Dönem olarak Ocak 2010 tarihinde tamamladı. Keremcem, gitmeden önce son albümü “Dokun”da yer alan dört ayrı şarkıya klip çekti. “İmtihan” adını taşıyan ve uzun süre listelerdeki yerini koruyan ilk klibin ardından “ Son Bir Kez /Ağustos Böcekleri ” ile bir kez daha ekranlarda sevenleriyle buluştu. “Yutkunamıyorum” ve “Neden Geldin” isimli şarkılara çekilen diğer iki klip ise yayınlanmaya hazır bir şekilde sıralarını bekliyor. “Yutkunamıyorum” Keremcem askerden döndükten sonra ekranlarla buluştu.Kış aylarında iddialı bir dizi projesiyle ekranda olacağını söyledi.05-08-2010 perşembe günü FOX'ta “Keskin Bıçak” adlı dizide konuk oyuncu olarak yer almıştır.

Sanatçı müzik kariyerini çıkardığı 2011 yılında çıkardığı Hayata albümü ile sürdürmektedir.

Diskografi
2004     Eylül     İrem Records
2005     Eylül (Aşk Oyunu Bonus Track)     İrem Records
2005     Maia     İrem Records
2006     Aşk Bitti     İrem Records
2008     Ateşler İçinde     İrem Records
2009     Dokun     İrem Records
2011     Hayata     Pasaj Müzik
2013     Keremcem     Pasaj Müzik

Dizi-Film
2004     Kerem İle Aslı     TV Filmi (TRT)     Kerem
2005     Aşk Oyunu     TV Dizisi     Sarp Teksoy
2006     Çirkin Ördek Yavrusu ile Farecik     Animasyon Film     Çirkin Ördek Yavrusu (ses)
2007     İki Yabancı     TV Dizisi     Cem Arifoğlu
2007     Avrupa Yakası     TV Dizisi     Kerem
2008     Asteriks Olimpiyatlarda     Animasyon Film     Asteriks (ses)
2008     Elif     TV Dizisi     Ahmet Karabey
2008     Proje 13     İnteraktif Web Dizisi     Keremcem
2010     Keskin Bıçak     TV Dizisi     Eren
2011     Tövbeler Tövbesi     TV Dizisi     Oktay Berk
2012     Merhaba Hayat     TV Dizisi     Ömer Yenal
2014     İksir: Dedemin Sırrı     Film     Keremcem
2014     O Hayat Benim     TV Dizisi     Ateş

Müzikal
2006     Broadway’den İstanbul'a     Haldun Dormen
2010     The Rat Pack Show     Haldun Dormen
2010     Doğuş Çocuk Senfoni Ork.     Rengin Hoca
2010     Samsun Opera ve Bale Ork.     -

Programlar
2006     Keremcem'le söyle söyleyebilirsen     Star Tv
2007     Şefkat Eli     Mtv
2012     Keremcem'le Akustik Söyleşi     Trt Okul

Walt Disney
2007     HSM2     İçimdeki Müzik Sensin
2007     HSM2     Var Mısın
2008     HSM3     Seninle Olmak İsterim
Ödülleri ve Başarıları

2005     POPSAV Başarı Ödülleri     En İyi Çıkış Yapan Şarkıcı    
2005     33. Altın Kelebek Ödülleri     En İyi Çıkış Yapan Erkek Solist   
2005     Future Gençlik ve Müzik Dergisi     En İyi Çıkış Yapan Erkek Sanatçı   
2006     13. Kral Tv Video Müzik Ödülleri     En İyi Pop Erkek Sarkıcı "Aşk Bitti"    
2006     Google Türkiye     Yılın En Çok Ziyaret Edilen Web Sitesi "keremcem.com"   
2006     10. İFA Ödülleri     En İyi Pop Erkek Şarkıcı
2006     NetBul Magazin     Türkiye'nin erkek pop star’ı   
2007     Jetix     En Sevilen Türk Erkek Şarkıcı  
2007     Walt Disney     HSM-2 Şarkılarını Kendi Diline En İyi Adapte Eden Şarkıcı  
2008     Yılın En Has Bilişimcileri -Kadir Has Üni-     En İyi Resmi Web Sitesi (Sanatçı)  
2009     Algida Max     En Sevilen Erkek Sanatçı 
2009     Gerçek Pop     En İyi Orkestralı Video Klip "Sana Ferrari Gerekti" 
2010     Ayaklı Gazete     Türkiye'nin En Güzel Yüzlü Erkek Dizi Oyuncusu 
2010     Magazin Plus     Yılın En İyi Erkek Pop Sanatçısı   
2010     Altın Kariyer Ödülleri -Muğla Üni.-     En İyi Türk Pop Sanatçısı 
2011     Aka Koleji Yılın En İyileri     Yılın En Beğenilen Pop Yıldızı  
2012     Ege Üniversitesi     Yılın Sanatçısı

Seda Güven

Seda Güven kimdir?
28 Ağustos 1984'te doğan Seda Güven Marmara Üniversitesi Tekstil Tasarım bölümünden mezun oldu. Başak Gürsoyun telkinleriyle oyunculuğa başladı. İlk kez Ekmek Teknesi dizisinde küçük bir rolde oynayan Güven üç sene sonra Ateşli Topraklar, Elveda Derken ve Hepimiz Birimiz İçin dizilerinde oynadı. 2010-2012 yılları arasında Ay Yapımının Fatmagül'ün Suçu Ne? dizisinde Meltem Alagöz karakterini canlandırdı. Merhaba Hayat -2012- dizisinde Nil karakterini canlandırdı.Şu anda Kurt Seyit ve Şura dizisinde Valentina karakterini canlandırmaktadır.

Filmografi
Ekmek Teknesi (2002)
Ateşli Topraklar (2005)
Elveda Derken (2007) Eda
Hepimiz Birimiz İçin (2008)
Fatmagül'ün Suçu Ne? (2010) - (2012) Meltem Alagöz
Merhaba Hayat (2012) Nil
Kurt Seyit ve Şura (2014) Valentina Veijenskaya

Neslihan Atagül

Neslihan Atagül kimdir?
2005 yılında Erberk Ajans'a kayıt yaptırdıktan 2 ay sonra bir reklam filminde oynamıştır. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro bölümünde okumaktadır.

Neslihan Atagül, oyunculuk hayatına ilk kez 2006'da “Yaprak Dökümü” dizisinde Deniz karakteriyle adım atmıştır. Yine 2006 yılında “İlk Aşk” filminde oynadı ve bu film ile “Altın Koza Film Festivali”nde “Umut Veren Genç Kadın Oyuncu” ödülüne layık görüldü. 2011 yılında Mahsun Kırmızıgül’ün yönettiği “Hayat Devam Ediyor” adlı dizide rol almıştır. 2012 yılında otobüslerin uğradığı bir mola yerinde çalışan iki gencin öyküsünü anlatan “Araf” filminde Neslihan Atagül performansıyla izleyenlerin beğenisini kazandı. Neslihan Atagül, 2013 yılında ise “Fatih Harbiye" dizinde rol almıştır. Şu an ise "Kara Sevda" adlı dizide oynamaktadır.

Annesi Beyaz Rus(bate), babası Çerkes kökenlidir.[1] 25 Kasım 2015 tarihinde, 3 yıla yakındır beraber olduğu Kadir Doğulu ile nişanlanmıştır.
Bu haber tarihinde eklenmiştir.

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.