Güllerin Savaşı Kanal D 7 Kasım İzle

Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Güllerin Savaşı, bu akşam yeni bölümü ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. Dizinin 56. bölüm framanı yayınlanırken, diziyi takip edenler yine heyecan içinde akşamı bekliyor. Peki Güllerin Savaşı'nın 56. bölümünde neler olacak? 7 Kasım 2015 Cumartesi yeni bölümü yayınlanacak olan Güllerin Savaşı'nın özeti. Güllerin Savaşı 56. bölüm özeti. Güllerin Savaşı 56. bölüm fragmanı. Güllerin Savaşı kaçta başlayacak? Güllerin Savaşı hangi kanalda yayınlanacak? Güllerin Savaşı oyuncuları...

Güllerin Savaşı Kanal D 7 Kasım İzle

Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Güllerin Savaşı, bu akşam yeni bölümü ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. Dizinin 56. bölüm framanı yayınlanırken, diziyi takip edenler yine heyecan içinde akşamı bekliyor. Peki Güllerin Savaşı'nın  56. bölümünde neler olacak? 7 Kasım 2015 Cumartesi yeni bölümü yayınlanacak olan Güllerin Savaşı'nın özeti. Güllerin Savaşı 56. bölüm özeti. Güllerin Savaşı 56. bölüm fragmanı. Güllerin Savaşı kaçta başlayacak? Güllerin Savaşı hangi kanalda yayınlanacak? Güllerin Savaşı oyuncuları...

Cumartesi akşamlarının keyif veren dizilerinden biri olan Güllerin Savaşı, 56. bölümü ile Kanal D ekranlarında olacak. Yayınlanmaya başladığı günden bu yana gittikçe artan hayran kitlesi ile dikkat çeken Güllerin Savaşı'nda herkes heyecanla yeni bölümü bekliyor.  Peki Güllerin Savaşı'nın  56. bölümünde neler olacak? 7 Kasım 2015 Cumartesi yeni bölümü yayınlanacak olan Güllerin Savaşı'nın özeti. Güllerin Savaşı 56. bölüm özeti. Güllerin Savaşı 56. bölüm fragmanı. Güllerin Savaşı kaçta başlayacak? Güllerin Savaşı hangi kanalda yayınlanacak? Güllerin Savaşı oyuncuları...

Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Güllerin Savaşı, bu akşam yeni bölümü ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. Dizinin 56. bölüm framanı yayınlanırken, diziyi takip edenler yine heyecan içinde akşamı bekliyor. Peki Güllerin Savaşı'nın  56. bölümünde neler olacak? 7 Kasım 2015 Cumartesi yeni bölümü yayınlanacak olan Güllerin Savaşı'nın özeti. Güllerin Savaşı 56. bölüm özeti. Güllerin Savaşı 56. bölüm fragmanı. Güllerin Savaşı kaçta başlayacak? Güllerin Savaşı hangi kanalda yayınlanacak? Güllerin Savaşı oyuncuları...

Güllerin Savaşı 56. bölüm

İşte Güllerin Savaşı 56. bölüm özeti

Güllerin Savaşı 56. Bölümde; Ömer, bebeği sahiplenmeye karar veriyor! Güllerin Savaşı, heyecan dolu yeni bölümüyle 7 Kasım Cumartesi akşamı 20:00'de!
Gülru’nun atlattığı büyük tehlike Ömer için bir kırılma noktası olur. Ultrasonda bebeği gören Ömer, içindeki gerçek duyguları daha fazla bastıramaz ve bütün benliği ile doğacak bebeği sahiplenir. Bundan sonra, bebeğin sağlığı için Gülru’yu kışkırtacak bir şey yapmayacaktır. Ancak Ömer’deki bu dönüşüm Gülru için hiç de rahatlatıcı olmaz.

Gülfem ise, Ömer’deki pozitif gelişmelerden son derece memnundur ve kendini inişteki kariyerini ayağa kaldırmaya verir. Ne var ki, Gülfem’in kariyer planları beklenmedik şekilde Tibet’e toslar ve Gülfem kendini bir anda büyük bir rezaletin ortasında bulur. Yaşananlardan sonra Tibet’in yüzünü bile görmek istemeyen Gülfem, hayatının en büyük sırrını onunla paylaşmak zorunda kalacağından habersizdir.

Güllerin Savaşı oyuncuları
Güllerin Savaşı o yuncuları

Canan Ergüder Gülfem Sipahi

Hekimoğlu

Gülfem, Ömer'i sevmektedir aynı zamanda Gülru'dan nefret etmektedir. Çok meşhur bir modacıdır. Cahide ile birlikte Gülru'nun babasının ölümüne sebep olmuştur. Ama o Enver Bey'in kızıdır bu yüzden ona göre ondan güçlüsü yoktur.
Damla Sönmez Gülru Sipahi Çelik

Hekimoğlu

Bahçıvan Salih'in kızıdır. Müştemilatta büyümüştür. Bir Gülfem Sipahi delisidir. Sırf bu yüzden moda okumuştur. Gülfem ve Cahide'nin babasının ölümüne sebep olduğunu bilmektedir. İntikam için Cihan'la evlenmiştir, aslında Ömer'e aşıktır.
Barış Kılıç Ömer Hekimoğlu Sipahi Hastanesi'nin başhekimidir. Gülru'yu sevmektedir. Ayrıca Cahide'nin oğlu, Şevket'in kardeşidir. Gülru'dan intikam almak için Gülfem ile evlenmiştir.
Sercan Badur Cihan Sipahi Çocukluğundan beni Gülru'ya aşıktır. Ablası Gülfem'in yüzünden hastadır. Son bölümde bunu öğrenmış ve intihar etmiştir ama ölmemiştir Kurşun beyninde kalmıştır ve her geçen gün Cihana Zarar vermektedir onu ölüme sürüklemektedir
Feyza Civelek Çiçek Çelik

Hekimoğlu

Gülru'nun kardeşidir. Taner'le gizlice evlenmiştir.
Zeynep Köse Yonca Çelik Gülru'nun küçük ablasıdır. Paragöz ve kavgacı bir tiptir. Para için Taner ve Şevket'le birlikte olmuş, fakat İsmail'le evlenmiştir.
Yiğit Kirazcı Mert Gencer Gülru'nun eski sevgilisidir. Gülru için başına çok kez bela almıştır.

Fakat sonradan Duygu'yu sevdiğini farketmiştir.

Atilla Şendil Salih Çelik Gülru'nun babasıdır. Gülfem ve Cahide'nin entrikaları yüzünden ölmüştür.
Meltem Pamirtan Mesude Çelik Yıldırım Gülru'nun ablası, Yener'in karısıdır. 4 kez bebeğini düşürmüştür. Akıllı bir kadındır.
Berk Yaygın Yener Yıldırım Mesude'nin kocasıdır. Paraya çok düşkündür.
Turgay Tanülkü Recep Gencer Mert'in babasıdır. Bahçıvan Salih yüzünden ölmüştür.
Ayşe Akın Duygu Gülru'nun çalışanıdır. Cihan'dan hamile kalmıştır ama çocuk düşmüştür. Mert'i sevmektedir
Pınar Afsar Ayla Sipahi Gülfem ve Cihan'ın halasıdır.
Aslı İçözü Halide Demir Köşkün hizmetlisidir. Kötü bir kadındır,sGülru'ya çok zararı dokunmuştur. 34.bölümde Gülfem'in gerçek annesi olduğunu itiraf etmiştir.
Serap AksoyArsen Gürzap Cahide Hekimoğlu Ömer'in annesidir. Salih Bey'in ölümünde parmağı vardır.
Arif Pişkin Şevket Hekimoğlu Mebrure'nin kocası, Taner'in babasıdır. Mebrure'den boşanmak istemektedir.
Münire Apaydın Mebrure Hekimoğlu Şevket'in eşi, Taner'in annesidir.
Uğur Kurul Taner Hekimoğlu Mebrure'nin oğludur. Önceden Yonca ile beraber olmuştur. Çiçek'le evlenmiştir
Güzin Alkan Naciye Gencer Mert'in analığıdır.
Bu haber tarihinde eklenmiştir.

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.