İşte Benim Stilim All Star 6 Kasım Eleme Gecesi Programı İzle

TV8'in reyting rekortmeni yarışmalarından biri olan İşte Benim Stilim All Star, 6 Kasım 2015 Cuma akşamı yeni bir eleme gecesi ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. Bugün 59. böümü yayınlanacak olan programdan sonra akşam da kimin eleneceği belli olacak. Peki İşte Benim Stilim All Star'daki yarışmacıların ismi ne? İşte Benim Stilim All Star 6 Kasım'da kim elendi? İşte Benim Stilim All Star'da geçen hafta kim elendi? İşte Benim Stilim All Star geçen hafta ne oldu? İşte Benim Stilim All Star 6 Kasım 2015 tekrar izle. İşte Benim Stilim All Star 6 Kasım 2015 Youtube izle. İşte Benim Stilim All Star Ayşenur Balcı fotoğrafları.

İşte Benim Stilim All Star 6 Kasım Eleme Gecesi Programı İzle

TV8'in reyting rekortmeni yarışmalarından biri olan İşte Benim Stilim All Star, 6 Kasım 2015 Cuma akşamı yeni bir eleme gecesi ile  sevenlerinin karşısına çıkıyor. Bugün 59. böümü yayınlanacak olan programdan sonra akşam da kimin eleneceği belli olacak. Peki İşte Benim Stilim All Star'daki yarışmacıların ismi ne? İşte Benim Stilim All Star 6 Kasım'da kim elendi? İşte Benim Stilim All Star'da geçen hafta kim elendi? İşte Benim Stilim All Star geçen hafta ne oldu? İşte Benim Stilim All Star 6 Kasım 2015 tekrar izle. İşte Benim Stilim All Star 6 Kasım 2015 Youtube izle. İşte Benim Stilim All Star Ayşenur Balcı fotoğrafları.

Kadir Doğulu, Ivana Sert, Nur Yerlitaş ve Uğurkan Erez'in jüri üyeliğini yaptığı İşte Benim Stilim'de bir eleme gecesi daha bizleri bekliyor. Bazen komik anların yaşandığı programda bazen de gerginlikler yaşanabiliyor. Geçen hafta Zeynep Öztürk'ün elenmesinden sonra bir çok tartışma çıkarken, jürinin Ezgi Baylar'ı göndermemesi çok konuşulmuştu. İşte Benim Stilim'de geçen hafta Nihal birinci olmuştu.

İşte Benim Stilim 30 Ekim 2015

İşte Benim Stilim All Star'da geçen hafta ne olmuştu? 30 Ekim 2015

TV8'in reyting rekorları kıran yarışması İşte Benim Stilim All Star'da bir final akşamı daha geride kaldı. 30 Ekim 2015'te yayınlanan eleme gecesinde konuk olarak Ziynet Sali jüri koltuğunda otururken, yarışmacılar birbirleri ile kıyasıya yarıştı. Kavganın, heyecanın ve tartışmanın eksik olmadığı yarışmada kim elendi? İşte Benim Stilim All Star'dan kim elendi? İşte Benim Stilim All Star'dan bu akiam kim elendi? İşte Benim Stilim All Star'dan dün akşam kim elendi? İşte Benim Stilim'den dün kim elendi? İşte Benim Stilim Nihal...

Mavi kanatlı elbisesine verdiği 4000 lira ile konuşulan Nihal geceye damga vururken tüm jüri üyelerinden neredeyse tam not aldı.

İşte Benim Stilim Nihal

TV8'in reyting rekorları kıran yarışması İşte Benim Stilim All Star'da bir final akşamı daha geride kaldı. 30 Ekim 2015'te yayınlanan eleme gecesinde konuk olarak Ziynet Sali jüri koltuğunda otururken, yarışmacılar birbirleri ile kıyasıya yarıştı. Kavganın, heyecanın ve tartışmanın eksik olmadığı yarışmada kim elendi? İşte Benim Stilim All Star'dan kim elendi? İşte Benim Stilim All Star'dan bu akiam kim elendi? İşte Benim Stilim All Star'dan dün akşam kim elendi? İşte Benim Stilim'den dün kim elendi? İşte Benim Stilim Nihal...

İşte Benim Stilim All Star 30 Ekim eleme gecesinde kim elendi sorusu yanıt buldu. Bu hafta İşte Benim Stilim 'de Ezgi Baylar mı Zeynep Öztürk mü elendi?

İşte Benim Stilim All Star eleme gecesi kim elendi sorusunun yanıtını vermek için ekrana geldi. İşte Benim Stilim 30 Ekim eleme gecesinde jürinin önüne gelen isimler Ezgi Baylar ile Zeynep Öztürk oldu. Peki kim elendi?
İşte Benim Stilim All Star eleme gecesi olaylı geçti. Ezgi Baylar eleme adayı olunca hayli sinirlenmiş ve 'Beni eleyin' demişti. İşte Benim Stilim jürisi eleme gecesinde Ezgi'ye verdiği bu tepkiyi sordu. Ezgi Baylar 'Ben kendi kendime elenme adayı olursam gitmeliyim kararı aldım' diyerek cevap verdi. Bu karara Nur Yerlitaş tepki gösterdi. Nur Yerlitaş 'O zaman sen kendini birinci olarak görüyorsun ve bizi zan altında bırakıyorsun demektir' dedi. Ezgi Baylar ise 'Ben kendimi yetersiz görüyorum o yüzden gitmek istiyorum' karşılığını verdi.

İŞTE BENİM STİLİM KİM ELENDİ 30 EKİM ELEME GECESİ
Ezgi Baylar'a hayli tepkili olan jüri bunu oylama sırasında sert bir üslupla ortaya koydu. Oyunu açıklamak için söz alan tüm jüri üyeleri Ezgi Baylar'ı eleştirerek kararlarını açıkladılar. Sonuçsuz kalan ilk tur oylamada oylar şöyle oldu;
Nur Yerlitaş sert bir dille eleştirdikten sonra 'O zaman ben Ezgi Baylar elensin diyorum' diyerek oyunu açıkladı.
Kemal Doğulu ise 'Bu nasıl ego' diyerek tepkisini ortaya koydu. Kemal Doğulu oyunu 'gitmek istemeye sen karar veremezsin' deyip Zeynep Öztürk elensin dedi. İvana Sert ise 'Ben zorla seni tutamam' diyerek Ezgi Baylar ismini verdi.
Uğurkan Erez ise 'Gitmek istemen beni hiç ilgilendirmiyor. Benim kıyafete göre karar vereceğim' dedi. Uğurkan Erez de 'Zeynep Öztürk' adını verince eşitlik çıktı.

JÜRİDEN EZGİ BAYLAR'A 'İNAT' KARAR 
Daha önce konuk jüri üyesinin oyu sonucu belirliyordu. Yarışmanın yeni formatında konuk jüri olmadığı için bir kez daha oylama yapılmasına karar verildi. İkinci oylamanın sonucunu Kemal Doğulu açıkladı ve Ezgi Baylar'ı şoke eden kararı duyurdu. Elenmek isteyen Ezgi Baylar kaldı, Zeynep Öztürk elendi. İşte Benim Stilim jürisinin bu kararı "güç gösterisi' olarak yorumlandı.

İŞTE BENİM STİLİM BİRİNCİSİ KİM OLDU?
İşte Benim Stilim All Star yarışmasında haftanın birincisi belli oldu. Bu hafta kanatlar konsepti ile yarışan yarışmacılar arasından Nihal birinci oldu. Nihal 10 bin liralık para ödülünü kazandı.

İşte Benim Stilim All Star yarışmacıları

İşte Benim Stilim All Star Emel Özkızıltaş
Boşanmış bir anne babanın kızı olan Emel Özkızıltaş, asıl mesleği olan kabin memurluğundan ayrıldıktan sonra İşte Benim Stilim'e katılmıştı. Bütün parasını yarışmada giyeceği kıyafetlere harcadığı için ev kirasını ödeyemeyecek halde geldiğini söyleyen Emel'in gözyaşları uzun süre konuşulmuştu. Gelin görün ki, Emel yarışmayı birinci olarak tamamladı ve şimdi ikinci kez podyumda...

İşte Benim Stilim All Star Ayşegül Doğan
İşte Benim Stilim'in en tartışmacı kişiliği Ayşegül Doğan, All Star ile ekranlarda. Tarzından çok polemikleri ve sert çıkışları ile hatırlanan Doğan, 'bu kez birinci olacağım' diyecek kadar da iddialı.

İşte Benim Stilim All Star Ayşenur Balcı
Yarışmanın ilk sezonunda izleyici karşısına çıkan Ayşenur Balcı, 1995 doğumlu. Balcı, yarıştığı dönemde giydiği kıyafetler kadar dahil olduğu polemiklerle de adından söz ettirdi. Birincilik iddiası ile podyuma çıkan Ayşenur, beklemediği bir anda jürinin 'gitsin' oyu ile yarışmadan elendi.

İşte Benim Stilim All Star Gizem Güler
Yarıştığı süre boyunca neredeyse her gün 'rüküş' ilan edilen Gizem, bir kez daha podyumda. Medcezir dizisinde de rol alan 26 yaşındaki Gizem, oldukça iddialı.

işte Benim Stilim All Star Tuğçe Ergişi
Yarışmanın en fazla 'ağlayan' isimlerinden olan Tuğçe Ergişi, ekrana All Star ile geri döndü.

İşte Benim Stilim All Star Aycan-Nurcan Şencan
İlk sezonun birincisi Aycan-Nurcan Şencan kardeşler, yeniden jüri karşısına çıkıyor. Yarışmadan sonra kısa bir ekran deneyimi daha yaşayan ikizler, ikinci kez şampiyonluğu göğüsleyebilip göğüşleyemeyecekleri merak ediliyor.

İşte Benim Stilim All Star Marina Surina
Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencisi olan Maria, yarışmanın ikinci sezonunda ter dökmüştü. Dekolte konusunda yaptığı açıklamalarla şimşekleri üzerine çeken Maria, yarışmacı arkadaşlarının sert tepkisiyle karşılaşmıştı. 

İşte Benim Stilim All Star Ezgi Baylar
İlk sezonun şüphesiz en favori isimlerden biriydi Ezgi Baylar... Evli ve bir çocuk annesi olan yarışmacı 'kayınvalidemin dolabından aldım' dedi 18 bin dolarlık çantası ile uzun süre konuşuldu. Nerdeyse yarıştığı her haftayı birincilikle tamamlayan Baylar, en büyük şoku finalde yaşadı ve ikinci oldu.

İşte Benim Stilim All Star Gülşah Yılmaz
İşte Benim Stilim'e damga vuran isimlerden biri Gülşah Yılmaz. 1983 doğumlu Yılmaz, 1.78 boyunda. Güzel sanatlar mezunu olan Gülşah Yılmaz, modayı meslek edinenlerden...

İşte Benim Stilim All Star Çiğdem Çelik
36 yaşındaki Çiğdem Çelik, ikinci kez İşte Benim stilim podyumunda yürüyecek olan isimlerden... Daha önce yaptığı karnaval dansı ile jüriye şaşkınlık yaşatan Çelik'in lakabı: Barbie

İşte Benim Stilim All Star Nazlı Kayaaslan
Nazlı Kayaaslan da All Star ile ikinci kez izleyici karşısına çıkacak. Özel hayatında yaşadığı sorunları anlatarak stüdyoda duygu selinin yaşanmasına neden olan yarışmacı, defalarca jürinin övgüsünü alan tarzı ile 'ben de varım' diyor...

İşte Benim Stilim All Star Ezgi Ünal
İşte Benim Stilim All Star'da yarışam 3 şampiyondan biri  Ezgi Ünal. Yarıştığı dönemi biricilikle tamamlayan yarışmacı, ikinci kez jüri karşısında. Zorlu rakiplerine karşı mücedele edecek olan Ünal'ın nasıl bir performans sergileyeceği merak konusu.
Bu haber tarihinde eklenmiştir.

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.