İşte Benim Stilim Ünlüler 12 Şubat Eleme Gecesi İzle TV8 - Kim elenecek?

Her hafta artan heyecanıyla izleyicilerine keyifli anlar yaşatan İşte Benim Stilim Ünlüler bir eleme gecesi ile daha ekranlarda olacak. 12 Şubat 2016 Cuma akşamı yapılacak olan eleme gecesinde bir yarışmacı programa veda edecek. TV8'in reyting rekortmeni programı İşte Benim Stilim Ünlüler bu akşam yine herkes televizyon başına kilitleyecek. Peki yarışmadan kim elenecek? Eleme potasında hangi yarışmacılar var? İşte Benim Stilim yarışmacılarının isimleri ne? İşte Benim Stilim 12 Şubat 2016 Cuma TV8 İzle. İşte Benim Stilim Ünlüler 12 Şubat'ta kim elendi? İşte Benim Stilim Ünlüler'da geçen hafta kim elendi? İşte Benim Stilim Ünlüler geçen hafta ne oldu? İşte Benim Stilim Ünlüler 12 Şubat 2016 tekrar izle. İşte Benim Stilim Ünlüler 12 Şubat 2016 Youtube izle.

İşte Benim Stilim Ünlüler 12 Şubat Eleme Gecesi İzle TV8 - Kim elenecek?

Her hafta artan heyecanıyla izleyicilerine keyifli anlar yaşatan İşte Benim Stilim bir eleme gecesi ile daha ekranlarda olacak. 12 Şubat 2016 Cuma akşamı yapılacak olan eleme gecesinde bir yarışmacı programa veda edecek. TV8'in reyting rekortmeni programı İşte Benim Stilim bu akşam yine herkes televizyon başına kilitleyecek. Peki yarışmadan kim elenecek? Eleme potasında hangi yarışmacılar var? İşte Benim Stilim yarışmacılarının isimleri ne? İşte Benim Stilim 12 Şubat 2016 Cuma TV8 İzle. İşte Benim Stilim 12 Şubat'ta kim elendi? İşte Benim Stilim'da geçen hafta kim elendi? İşte Benim Stilim geçen hafta ne oldu? İşte Benim Stilim 12 Şubat 2016 tekrar izle. İşte Benim Stilim 12 Şubat 2016 Youtube izle.

Yeni konseptiyle 2016 yılına da bomba gibi giren ve yine milyonlarca izleyiciyi ekran başına çeken İşte Benim Stilim, 1. hafta eleme heyecanıyla TV8'de yayınlanacak. Heyecanın doruğa çıktığı ve Türkiye'yi ekrana kilitleyen yarışma İşte Benim Stilim, ilk eleme gecesi ile karşımızda olacak. Gerilim, kavga, duygusallık ve eğlencenin eksik olmadığı yarışmaya bu akşam bir kişi veda edecek. Birbirinden ünlü isimlerin her hafta rakiplerini geçebilmek için hazırlanarak renkli kıyafetleri bir araya getirdiği ve kıyasıya mücadele ettiği İşte Benim Stilim programında bu akşam eleme gecesi heyecanı yaşanacak. Her hafta bir yarışmacının elendiği programda bu bir yarışmacı elenecek. Bu keyifli programı kaçırmak istemiyorsanız 22.45'te TV8 kanalını izleyin. Eleme potasına hangi yarışmacılar kaldı?

İşte Benim Stilim'de bu hafta neler oldu?

İlk günden gerildiler!
İşte Benim Stilim 6. sezon  dün ilk bölümü ile izleyicisiyle buluştu. İlk günden bu sezonun zorlu geçeceğinin sinyallerini verdi. İşte Benim Stilim’de daha önce yarışan ve All Star ikincisi Nihal Candan’ın kız kardeşi Bahar Candan’da bu sezonda yarışmacılar arasında. Bahar Candan ilk günden diğer yarışmacılarla gergin anlar yaşadı.

Bugünkü bölümde Bahar Candan kuliste gergin anlar yaşadı. Bahar, makyajını istediği makyöze yaptıramayınca ağlama krizi geçirerek diğer yarışmacılarla gergin anlar yaşadı. Yaşanan olay podyuma da taşınınca stüdyoda sert rüzgarlar esti. Meral Avcı ve Zeynep Vuran, Bahar’ın içerde sinir krizi geçirerek duvarları yumrukladığını iddia etti. Bahar Candan, ağladığını kabul etti fakat “Asla duvarları yumruklamadım yalan söylüyorlar” diyerek karşı çıktı. Kimseyi dinlemeyen Bahar, Zeynep’le gerildi. Öykü Serter’in araya girmesi bile Bahar’ı susturamadı. Nur Yerlitaş araya girerek saygılı olmaları gerektii konusunda uyarıda bulundu.

işte benim stilim

İşte Benim Stilim 6. sezonda bugün neler yaşandı? Yine gerginlikler yine sert eleştirilerin estiği bir bölüm daha geride kaldı.

“ŞIMARIK ÇOCUK HAREKETLERİNDEN VAZGEÇİN”

Podyumda boy gösteren Yağmur Taktaş, Bahar Candan ile diyalogları ve söz almadan konuşmaları yüzünden sık sık uyarı aldı. Öykü Serter sık sık yarışma kurallarını hatırlatmak zorunda kaldı. Daha fazla dayanamayan Hakan Akkaya, Yağmur Taktaş’ı sert bir dille eleştirdi. Hakan Akkaya “ Kendinize gelin! Şımarık çocuklar gibi davranmaktan vazgeçin. Sizi genç kızlar, çocuklar izliyor ve örnek alıyor” dedi. Konuya Nur Yerlitaş’ın girmesiyle Yağmur, duygusal anlar yaşadı ve gözyaşlarına boğuldu.

"MELİKE İLE DALGA GEÇİYORLAR"

Podyum sırası Melike Çamlıoğlu’na geldiğinde Bahar Candan , Melike'yi çok sevdiğini bu yüzden Melike kötü giyindiği halde onu kötü eleştirmeyeceğini söyleyince Öykü Serter, Bahar'ın bu yorumunun yanlış olduğunu söyledi. Bahar ise kötü giyinmenin de bir tarz olduğunu söyledi ve daha sonra Melike'ye bu şekilde hiçbir yere gitmemesini tavsiye etti. Daha sonra söz alan Selay Topçuoğlu,  Bahar ile Meral'den çok sıkıldığını ve Melike'nin daha küçük olduğunu, yaşına uygun davrandığını söyledi... Selay,  Melike’ye “Yapılan eleştirileri umursama çünkü sen yaşına uygun hareket ediyorsun böyle devam et” dedi.   Yeşim Aydın ise buna itiraz etti ve “Burada karakter hakkında değil stil hakkında konuşuyoruz” dedi.

Nur Yerlitaş ise Selay'ın dediklerine itiraz etti “Sen onlardan büyüksün onlara burada değil arkada nasihat et” dedi.  Hakan Akkaya , Selay'a “Kimse orada diğer yarışmacıların müdürü ya da velisi gibi davranamaz” diyerek Selay’ı sert bir dille uyardı.

işte benim stilim

İŞTE BENİM STİLİM YARIŞMACILARI

İŞTE BENİM STİLİM YARIŞMACILARI

ÖZGE SARI

12 mayıs 1991 İzmir doğumlu bir Çerkez kızı olan Özge Sarı, Afyon Kocatepe Fakultesi Turizm Seyahatİşletmeciliği bölümünden mezunudur. Uzun süre bankacılık yapan Özge Sarı, Boğa burcu ve tam bir alişveriş canavarıdır. İşte Benim Stilim'e katılma amacını; ''Savaş karargahta kazanılır. Ben bu savaşı yazdim ve bitirdim. Sira şimdi yaşatmada. Hazirim ! Küçük bizans oyunlarını izleyip gülüp geçicem. Beni düşüremezler, hepsini teker teker göndereceğim. Çünkü ben buraya kazanmaya geldim, En tarz sahibi olduğumu kanitlamaya...'' sözleriyle açıklayan Özge Sarı, diğer yarışmacılar gibi çok iddialı.

MELİKE ÇAMLIOĞLU

1997 doğumlu olan Melike Çamlıoğlu, Ankara Keçiören doğumludur. Babasının görevi gereği Türkiye'nin bir çok yerini gezen Melike Çamlıoğlu, öğrenimine bir çok yerde başlayıp en son Tire Öğretmen Lisesi'nde tamamlamıştır. Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat Yönetimi bölümünde eğitim gören genç yarışmacı, spikerlik eğitimi almıştır.

YEŞİM AYDIN

Renkli gözleri ve sarı saçlarıyla İşte Benim Stilim All Star yarışmasının birincisi Ayşenur Balcı'yı anımsatan Yeşim Aydın, 21 yaşındadır. Bilim kurgu filmlerine bayıldığı gibi kitap konusunda tam tersi romantik olduğunu ifade eden Yeşim Aydın, giyim tarzını daha çok street fashion olarak yorumluyor.

DİCLE TURGAL

1 Şubat 1981 İstanbul doğumlu olan Dicle Turgal, Marmara Üniversitesi mezunudur. Bir kova burcu kadını olarak stil sahibi olduğunu ifade eden Dicle Turgal, kendisini moda aşığı bir kadın olarak görüyor ve bunun her alanından keyif alıyor. Styling ve blog yazarlığı da yapan yarışmacı, ayrıca bir dergide editörlük yapmaktadır.

BAHAR CANDAN

İşte Benim Stilim All Star formatının ikincisi Nihal Candan'ın kızkardeşi Bahar Candan, 19 yaşındadır. Tam adı Fatma Bahar Candan olan genç yarışmacı, kızkardeşi gibi Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesinde okuyor ve diğer aile bireyleri gibi avukat olmak istiyor.

TUĞBA İLDİZ

18 Aralık 1988 yılında dünyaya gelen Tuğba İldiz, Murat Boz ve Ajda Pekkan'ın dans ekibinde yer almaktadır. Eğitimini Anadolu Üniversitesinde sürdüren Tuğba İldiz aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Spor Yöneticiliği bölümünde 2. sınıfta okuyor.

MERAL AVCI

1987 doğumlu olan Meral Avcı, aslında tanıdık bir isim. Geçtiğimiz yıl ekrana gelen Ütopya yarışmasına tartışmalarıyla damga vuran Meral Avcı, okul öncesi eğitimi ve psikoloji mezunudur. Lider ruhlu, kendini begenmiş, fazlaca humanist, yardımlaşmayı sevdiğini söyleyen Meral, yalana ve samimiyetsizliğe tahammül edemediğini ifade ediyor.

ZEYNEP VURAN

1993 doğumlu olan Zeynep Vuran, aslen Bulgaristan göçmenidir. Bursa'da doğup büyüyen genç yarışmacı, Trakya Üniversitesi Turizm mezunudur. Küçükken içine kapanık bir çocuk olduğunu ifade eden Zeynep Vuran, okulla arası pek iyi olmasa da kendi zekasını hep bir üstte gördüğünü ifade ediyor.

DİLARA RABİA YAŞAR

1993 yılında İstanbulda dünyaya gelen Dilara Rabia Yaşar, İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı öğrencisi. Bacak boyunu beğenmediğini söyleyen genç yarışmacı, doğallıktan yana olduğunu, ruh haline göre ve kendisine yakışanı giymeye çalıştığını ifade ediyor.

ESİN ÇEPNİ

24 temmuz 1993'te doğan Esin Çepni, lisanslı makyaj uzmanlığı yapıyor. Annesi ve ablası dışında Ballı ve Pamuk adında iki kedisi ile yaşayan genç yarışmacı, küçük yaştan itibaren tam bir hayvan aşığı olduğunu ifade ediyor.
Bu haber tarihinde eklenmiştir.

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.