Survivor 29 Nisan yeni bölümde neler olacak? Survivor yeni bölüm fragman izle

Ekranlara geldiği her gün reyting sıralamasında birinciliği kimseye kaptırmayan Survivor, 28 Nisan 2016 Cuma akşamı da sevenleri ile buluşuyor. TV8 yayın akışı içerisinde en çok izlenen yarışma olan Survivor'da yine bomba gibi olaylar ekranlara gelecek. En son Tuğba Özay'ın elenmesi ile büyük şok yaşatan Survivor'un yeni bölümünü kaçırmayın! Survivor 29 Nisan yeni bölüm fragmanını izle

Survivor 29 Nisan yeni bölümde neler olacak? Survivor yeni bölüm fragman izle

Ekranlara geldiği her gün reyting sıralamasında birinciliği kimseye kaptırmayan Survivor, 28 Nisan 2016 Cuma akşamı da sevenleri ile buluşuyor. TV8 yayın akışı içerisinde en çok izlenen yarışma olan Survivor'da yine bomba gibi olaylar ekranlara gelecek. En son Tuğba Özay'ın elenmesi ile büyük şok yaşatan Survivor'un yeni bölümünü kaçırmayın! Survivor 29 Nisan yeni bölüm fragmanını izle

Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor'da heyecanlı bir bölüm daha TV8 ekranlarında olacak. Acunn.com üzerinden tüm bilgilerin yayınlandığı Survivor'da pazar günü de Ünlüler ve Gönüllüler adası birleşecek. Lil jon'un da konuk olarak katılacağı Survivor büyük birleşmeye iki gün kala yeni bölümüyle saat 20.00'de TV8'de yayınlanacak.

Milliyet'in haberine göre, Survivor’da birleşme öncesi son eleme yapıldı. Survivor’da merak edilen oylama sonucunda adaya veda eden isim belli oldu. Nefeslerin tutulduğu eleme gecesinde Survivor adasına veda eden isim şok etkisi yarattı. Dört adayın çıktığı konseyde elenen isim Tuğba Özay oldu. Survivor 2016’da birleşme partisi öncesi bir ödül oyunu daha oynandı. Oldukça ilginç ve zevkli olan ödül oyununu kazanmak için Gönüllüler ve Ünlüler birbirleriyle kıyasıya mücadeleye girişti

Dominik’te yine ilginç bir ödül oyunu oynandı. Yarışmacılar gözleri kapalı bir şekilde birbirlerinin sırtındaki flamaları çekmeye çalıştı ve flamayı ilk kaldıran sayı alıyordu, iki sayıyı alan takımına sayıyı kazandırıyordu. Ünlüler takımı 28 Nisan Survivor ödül oyununda öne geçmeyi başardı ve skoru 3-1’e getirdi . Ancak daha sonra Gönüllüler de Gizem Memiç, Efecan ve İbrahim sayıları alarak 4-3 öne geçmeyi başardı. Skor 4-3 iken Gizem Memiç ve Ezgi Avcı karşı karşıya geldi ve 2 sayıyı da kazanan isim Gizem Memiç olunca Gönüllüler 5-3 öne geçti.

EN MERAK EDİLEN EŞLEŞME: SERKAY-SEMİH!
Gönüllüler oyunu 3-1’den 5-3’e getirdi ve Semih ile Serkay karşılaştı, 28 Nisan ödül oyununun en merak edilen eşleşmesiydi bu oldu. İlk flamayı çeken Serkay oldu ve avantajı ele geçirdi, daha sonra Semih 1-1 yaptı. Kazanan sayıyı takımına götürecekti artık ve kazanan Serkay oldu. Gönüllüler 6-3 öne geçti. Gizem Kerimoğlu Nagihan’ı mağlup edip 7-3’e getirdi durumu. Atakan ve Serkay eşleşmesinde Atakan kazandı ve skor 7-4 oldu.

ÜNLÜLER GERİ DÖNDÜ!
Ünlüler de üst üste sayı alarak durumu 9-8’e kadar taşımıştı. Serkay ve Semih karşılaştı ve Semih kazanarak skoru 9-9’a getirdi. Ünlüler müthiş bir geri dönüş yaptı.  Ünlülerde Ezgi Avcı, Gönüllülerde Gizem Memiç karşılaştı. 2 oyunu da Gizem Memiç kazandı ve buzdolabı ödülünü Gönüllüler takımına getirdi. Gönüllüler iki gün boyunca buzdolabından faydalanacak ve içindekilerle ziyafet çekecek.

Acun Ilıcalı’dan sms oylaması açıklaması
Acun Medya bugün SMS sıralaması sonuçlarını yayınladı. Survivor elemesine çıkan 4 ismin sıraması bir gün gecikmeli olarak yayınlandı.  Ancak son elemenin SMS sıralaması birincisi Serkay Tütüncü çıkmıştı. Acun Ilıcalı Survivor 2016‘daki oylama sistemi hakkında merak edilenleri anlattı ve 26 Nisan sms oylama sonuçlarını açıkladı.

İşte Survivor’ın yayınlanan noter onaylı 26 Nisan 2016 tarihli SMS sıralaması sonuçları;

1. Serkay Tütüncü
2. Semih Öztürk
3. Gizem Kerimoğlu
4. Tuğba Özay

 

TUĞBA ÖZAY KİMDİR?
Ortaöğrenimi Fenerbahçe Lisesinde tamamlayan Tuğba Özay Haliç Üniversitesi Konservatuvar ve Tiyatro Bölümü mezunudur. Bir dönem Fenerbahçe Voleybol takımında 5 sene voleybol oynamıştır. 1994 senesinde Vakko defilesinde mankenliğe adım atmıştır. 1995'- yılında Miss Model of Turkey seçilen Tuğba Özal daha sonrasında ise Miss Model of the World yarışmasında 2. olmuş bu yarışmada en iyi vücuda sahip manken ödülünü kazanmıştır. 1986 yılında ise Paris’te bir dönem modellik yapmış bu sene içerisinde Avrupa Yılın manken ve modeli ünvanını kazanmıştır.

1978 doğumlu Tuğba Özay, İzmir‘de dünyaya gelmiştir. Babası ders kitapları yazarlığı ile ödüller kazanmış ayrıca şair, annesi ise öğretmendir. Tuğba Özay’ın annesi Antalya, babası ise Trabzonludur. Baba tarafından kendisi aslen Trabzon‘ludur.

Tuğba Özay Albümleri;

Armoni
Üç Nokta

Tuğba Özay oynadığı yapımlar;

Zehirli Çiçek (2000) dizi
Bizim Otel (2001) mini dizi
Yapayalnız (2001) mini dizi
Saddamın Askerleri: Kara Güneş
Dartonlar ve Laz Kit (2012)

SURVİVOR'DA BU HAFTA NELER OLDU?
Survivor 2016'da seyircilerin kullandıkları oylar sonucunda rakiplerinden daha az oy alarak adaya veda eden isim Tuğba Özay oldu. Ünlüler takımında bireysel dokunulmazlık sembolünü Atakan kazandı ve ada konseyinde bir isim söyledi. Atakan, 2. eleme adayı olarak Semih Öztürk'ün adını söyledi. Böylece Tuğba Özay ve Semih Öztürk eleme potasına girmişti.. 

Survivor 2016'da final sembol oyunu ve Köfte Patates ayran ödülüyle izleyenlerin soluğunu kesti. Ünlülerde yine Atakan sakatlığından dolayı oynayamadı.

Final Sembol oyununda Ünlüler takımının erkekleri çabuk pes etti. Gönüllüler takımında Efecan’ın performansı izleyenleri hayrete düşürdü. Efecan, hem Yattara’yı, hem Serkay’ı, hem de Yunus Günçe’yi eleyen isim oldu. Geçtiğimiz hafta final sembolünü erkeklerde Atakan kazanmıştı.

Gönüllüler takımından Serkay, Ünlüler takımından Semih Öztürk ile karşılaştı. Survivor 2016’nın başından beri birbirinden hiç hazmetmeyen iki yarışmacının eşleşmesi izlenmeye değerdi. Semih Öztürk, Serkay’ı mağlup ederek eledi ve finale çıktı. Erkekler finalinde Efecan ve Semih karşılaşacaktı.

KIZLARDA NAGİHAN GİZEM MEMİÇ FİNALİ
Final sembol oyununda kızlarda Nagihan, Gönüllüler takımından Damla’yı eleyerek finale çıkmış ve Gizem Memiç’in rakibi olmuştu. Gizem Memiç ve Nagihan karşılaşmasında iki etabı da Gizem Memiç çok farklı kazanarak final sembolünde kazanan isim oldu. Gizem Memiç’in 26 Nisan Survivor 2016’daki final sembolündeki başarısı takdire şayandı.

KÖFTE PATATES AYRAN NİHAYET GÖNÜLLÜLER’İN
Semih Öztürk ile Efecan karşılaştı erkekler finalinde. İki etabı da Efecan kazandı ve Semih’i mağlup ettikten sonra Turabi’yi anımsatan o sevinç gösterisini yaptı. Kızlarda da Gizem Memiç kazandığı için ödülü de Gönüllüler takımı kazandı haliyle. 20 günü aşkın açlıklarını nihayete erdiren ve köfte, patates ayran yiyen Gönüllüler takımının keyfine diyecek yoktu. Final sembollerinde Nagihan’ın 5 sembolü, Damla’nın 1 sembolü, Gizem Memiç’in 2 sembolü ve Efecan’ın ise sadece bir sembolü bulunuyor. Kıbrıs’a erken gidişte final sembol oyunu çok önemliydi, bu hafta kazanan isimler Gizem Memiç ve Efecan oldu.SURVİVOR’DA ELEMEYE KİMLER KALMIŞTI?
Survivor’da dokunulmazlık yarışmasını kaybeden Ünlülerde eleme heyacanı yaşandı. Bireysel dokunulmazlık yarışmasını kazanan Atakan bir arkadaşının ismini söylemişti.

Semih, Yattara’nın ismini yazarken Nagihan Yunus’un adını yazdı. Yattara kimi yazdığını göstermedi.Atakan ve Ezgi Tuğba’nın ismini söyledi. Tuğba, Ezgi’nin adını yazdı. Yunus, Semih’in ismini söyledi. Yapılan oylama sonunda Tuğba elemeye kalan isim oldu. Ünlüler takımında elemeye kalan son ismi bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Atakan söyledi. Atakan eleme için Semih’i söyledi.

Geçtiğimiz hafta dokunulmazlık yarışmasını kaybeden Gönüllülerde Serkay ve Gizem Kerimoğlu elemeye kalmıştı.Ve böylece Gizem Kerimoğlu, Serkay, Tuğba Özay ve Semih elemeye kaldı. Sms oylamasında bu dört yarışmacı arasında en az oyu alan Tuğba Özay, birleşmeye günler kala adaya veda eden yarışmacı oldu.

ACUN ILICALI BİRLEŞME PARTİSİNDEKİ SÜRPRİZLERİ AÇIKLADI!
Acun Ilıcalı, gergin geçen ada konseyinin ardından yarışmacılara birleşme partisinde neler yaşanacağını açıkladı. Acun Ilıcalı, 3 Adam'ın birbirinden komik skeçler hazırladığını, birleşme partisinde ses yarışması yapılacağını ve Lil Jon'un sahne alacağını söyledi.

TV8’de cuma, cumartesi, pazar, pazartesi ve salı akşamları olmak üzere haftada 5 gün yayınlanan Survivor yarışması bu haftaya özel Perşembe akşamı da ekrana gelecek. Salı akşamı ünlüler ve gönüllüler takımlarından eleme adayı olan 4 yarışmacıdan birinin veda edeceği Survivor’da hafta sonu ise birleşme partisi heyecanı yaşanacak. Program bu hafta birleşme partisinin olacak olması sebebiyle perşembe günü de ekrana gelecek. Survivor birleşme partisi ise 1 Mayıs Pazar akşamı yayınlanacak ve birleşmeden sonra tüm yarışmacılar aynı adada mücadele edecek. Survivor birleşme partisinde ise yarışmacıları müzik yarışması sürprizi bekliyor. Ayrıca 3 Adam’ın Survivor adasında çektiği skeçlerde hafta sonu ekrana gelecek.

EDA AKKAYA'DAN SURVİVOR İTİRAFI
Survivor 2016'da ünlüler takımında yarışan Eda Akkaya, adaya veda ettikten sonra ilk kez görüntülendi. Güzel oyuncu, "Orada kalmak için biraz daha çabalayabilirdim" dedi. Survivor 2016 yarışmasında adadaki son günlerinde Nagihan’la yaptığı kavgayla damgasını vuran Eda Akkaya, elendikten bu yana ilk defa objektiflere yakalandı. Sözcü'de yer alan habere göre; oyuncu arkadaşı Ceyda Olguner ile birlikte Nişantaşı’nda görüntülenen Eda Akkaya, Survivor ile ilgili kendisine yöneltilen soruya, "Survivor bence herkesin denemesi gereken ve katılması gereken bir yarışma. Oraya katıldığım için çok çok mutluyum, Acun Ilıcalı bana bu şansı verdiği için çok mutluyum. Elendiğin zaman anlamıyorsunuz ama elendikten 10-15 gün sonra oranın kıymetini daha iyi anlıyorsun. 'Keşke dönmeseydim' diyorsun. Ben orada elimden geleni yaptığımı düşünüyorum ama orada kalmak için biraz daha çabalayabilirdim" yanıtını verdi.

Yılmaz Morgül’le yaşadığı tartışma hatırlatılması üzerine "Açken insan gerçekten kendisi değildir diyebilirim. Yılmaz Morgül gerçekten çok büyük sanatçı ama ne Yılmaz Morgül sanatçı kimliğiyle ne de ben kimliğimle orada değildik. O Yılmaz olarak ben de Eda olarak oradaydık. Tamam orada kavga ettik tartıştım ama en azından konuşup iletişim kurabildik. Elendiğim zaman birbirimizden helallik alarak ayrıldık, ne onun bana bir kırgınlığı olduğunu düşünüyorum ne de benim ona karşı bir kırgınlığım yok, kendisiyle tekrar görüşürüm diye düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

ELENDİKTEN SONRA BU SÖZLER SÖYLEMİŞTİ
"Orada küs ve kırgın olduğunuz biri yada birileri var mı?" sorusu üzerine ise Akkaya, "Orası sonuçta bir yarışma ortamı ve açsın, hırslısın, kazanmak için tartışıyorsun, kavga ediyorsun, barışıyorsun ve tekrar küsüyorsun… Bunlar iki yüzlülük yada sahtekarlık değil sadece yarışmanın kuralı ve yarışmayı kuralına göre oynuyorsun. Sadece Nagehan’a karşı biraz kırgınlığım var ama o da yemek yiyip karnını doyurduktan sonra biraz düşünüp kafasını toparlayacağını ve “keşke” diyeceğini tahmin ediyorum” diyerek, Nagehan’a göndermede bulundu.
Adada 7 hafta kaldığını söyleyen Eda Akkaya, bu süreçte 6 kilo verdiğini söyledi. Yeni projelerle ilgili olarak ise "Döndüğüm için mutsuzum ama bir taraftan da mutluyum. Tam sezonda geldim çünkü yeni diziler başlayacak. Bana da güzel teklifler var, onları değerlendireceğim” dedi. Dram ve gençlik dizisi olduğunu belirten Akkaya; “gençlik dizisi olursa tabi ki çok mutlu olurum, özellikle yaz aşkı ve gençlik dizisi falan tarzında ama drama da olursa benim için daha güzel olur. Bunların yanı sıra bir de sinema projesi var, ilerleyen günlerde bunlar netleşir zaten" şeklinde konuştu.

Bu haber tarihinde eklenmiştir.

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.