Survivor yarışmacıaları kim? Survivor ne zaman başlıyor?

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği ve adeta fenomen haline gelen yarışma Survivor'un 2016'da yarışacak kadrosu netlik kazanmaya başladı. Yarışma için yine bir çok ünlü ismin adı geçerken henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Peki Survivor ne zaman başlayacak? Survivor 2016'da hangi yarışmacılar yarışacak? Survivor'un yeni sezon yarışmacıları kim? Alex de Souza Survivor'da yarışacak mı? Detaylar haberimizde...

Survivor yarışmacıaları kim? Survivor ne zaman başlıyor?

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği ve adeta fenomen haline gelen yarışma Survivor'un 2016'da yarışacak kadrosu netlik kazanmaya başladı. Yarışma için yine bir çok ünlü ismin adı geçerken henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Peki Survivor ne zaman başlayacak? Survivor 2016'da hangi yarışmacılar yarışacak? Survivor'un yeni sezon yarışmacıları kim? Alex de Souza Survivor'da yarışacak mı? Detaylar haberimizde...

Survivor 2016 ne zaman başlayacak? Survivor 2016 yarışmacıları kim? Alex survivor 2016 da yarışmacı olacak mı?

2016 Yılı Survivor İçin Geri Sayım Başladı Dominik Adasında yaklaşık 100 gün sürecek bu zorlu serüvene katılacak yarışmcılarda açıklanmaya başlandı Acun ılıcalının uzun soluklu yarışmalrından birisi olan ve 7 den 77 ye her tarafından büyük begeni ile izlenen Survivor 2016 Kadrosu Netleşti FB Alex Gelecek mi daha netleşmedi Ekranların sevilen yarışma programı Survivor bu sezona da bomba gibi girmeye hazırlanıyor. Ünlüler takımının kadrosu aşığı yukarı belli olurken bazı isimler üzerinde çalışmaların sürdüğünü açıklayan Acun Ilıcalı yarışmanın yine ünlüler ve gönüller olacağını söyledi.Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği ve kendi kanalı olan Tv8’de yayınlanan reyting canavarı yarışma programı Survivor 2016’da ünlüler kadrosu netleşmeye başladığı açıklandı.

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği ve kendi kanalı olan Tv8’de yayınlanan reyting canavarı yarışma programı Survivor 2016’da ünlüler kadrosu netleşmeye başladı.“Son Osmanlı Yandım Ali” filmiyle adını duyuran Ukrayna’nın 2005 güzellik kraliçesi Anna Babkova, ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’na benzerliğiyle dikkatleri çeken İsmail Filiz, sunucu ve oyuncu Dilara Gönder, Bu Tarz Benim yarışmacısı Ayşegül Melis Doğan, Anadolu Efes’in ponpon kızlarından Tuğba İldiz ve Yılmaz Morgül Survivor 2016 kadrosuna dahil oldu.

ALEX NET DEĞİL

Daha önce isimleri duyulan ünlü isimlerden arasında Sinan Engin ve Seda Sayan’ın oğlu olan Oğulcan Engin ise 2016 Survivor Ünlüler kadrosundan çıkartıldı. Fenerbahçe’nin efsanevi kaptanı Alex De Souza, Kaçak Gelinler dizisinin başrol oyuncularından Selin Şekerci, şarkıcı Özgün, şarkıcı Gökhan tepe, oyuncu Kerem Bürsin, oyuncu Tolgahan Sayışman’ın Survivor 2016 kadrosunda olacağı düşünülüyor. Ekranların sevilen yarışma programı Survivor bu sezona da bomba gibi girmeye hazırlanıyor. Ünlüler takımının kadrosu aşığı yukarı belli olurken bazı isimler üzerinde çalışmaların sürdüğünü açıklayan Acun Ilıcalı yarışmanın yine ünlüler ve gönüller olacağını söyledi. “Son Osmanlı Yandım Ali” filmiyle adını duyuran Ukrayna’nın 2005 güzellik kraliçesi Anna Babkova, ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’na benzerliğiyle dikkatleri çeken İsmail Filiz, sunucu ve oyuncu Dilara Gönder, Bu Tarz Benim yarışmacısı Ayşegül Melis Doğan, Anadolu Efes’in ponpon kızlarından Tuğba İldiz ve Yılmaz Morgül Survivor 2016 kadrosuna dahil oldu.

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği ve kendi kanalı olan Tv8’de yayınlanan reyting canavarı yarışma programı Survivor 2016’da ünlüler kadrosu netleşmeye başladı.

Survivor All Star geçtiğimiz günlerde final yaptı ve Gönüllüler Takımından Turabi son 10 yılın en iyi yarışmacısı oldu. Acun Ilıcalı'nın Tv8 kanalını satın alması ile birlikte Survivor All Star yarışması start almış ve kanal iyi bir reyting sıralamasına sahip olmuştu. Survivor All Star'ın bitmesinin ardından Acun Ilıcalı yeni Survivor yarışması için kolları sıvadı. Final gecesinde de belirttiği gibi Survivor 2016 başvuruları da başladı.

İzleyiciler Survivor 2016( büyük ihtimal Ünlüler Gönüllüler) yarışmasında kimlerin yarışacağını merak etmeye başladılar. Özelikler Ünlüler takımında kimler olacağı şimdiden merak konusu... İşte 2016 yılında Survivorda yarışacak bazı ünlüler... Survivor 2016 yarışmasında yarışacak Ünlüler geçtiğimiz aylarda medyada yer bulmuş ama henüz kesin bir bir açıklama gelmemişti. Acun Ilıcalı yarışmacıları 2016 yılında kesin olarak açıklayacak olsa da bir çok haber sitesinden yarışacak kişiler hakkında şimdiden iddialar atılmaya başladı bile... İşte Survivor 2016 da yarışacak bazı ünlüler..

SURVİVOR 2016 YARIŞMACILARI

Kerem Bürsin Gökhan Tepe Alex de Souza Özgün Yasemin Allen Oğulcan Engin Dilara Gönder Selin Şekerci İnci Satır Ayşegül Melisa Doğan Tuğba İldiz Anna Babkova KEREM BÜRSİN SURVİVOR 2016 Belki de Survivor All Star yarışmasında görmek istenen yarışmacıların başında geliyor Kerem Bürsin. Özellikle genç kızların sevgilisi Kerem Bürsin Survivor'a katılırsa reyting sıralamasında da baya etki yapacağı kesin... Kerem Bürsin, 4 Haziran 1987 İstanbul doğumludur. Kerem Bürsin Güneşi Beklerken(Kerem Sayer), Ulan İstanbul(Yiğit Kılıç) ve Şeref Meselesi(Yiğit Kılıç) dizilerinde rol almıştı...

SURVİVOR 2016 OĞULCAN ENGİN KİMDİR?

Survivor 2016'da yarışacak yarışmacılar arasında olduğu iddia edilen Oğulcan Engin Seda Sayan'ın oğludur. Oğulcan Engin, 30 Ağustos 1990 yılında Ankara'da doğmuştur. Sibelcan ile Beşiktaş'lı eski futbolcu Sinan Engin ile ünlü şarkıcı Seda Sayan'ın oğludur. Oğulcan Engin 9 yaşındayken Beşiktaş'ın minik takımında futbola başladı.2007-2008 sezonunda Beşiktaş A2 takımında yer aldı. Oğulcan Engin, A2 takımda 31 maça çıkıp 4 gol atmıştır. Oğulcan Engin, 2008 yılında geçirdiği sakatlık nedeni ile uzun süre futbola ara verdi ardından da Beşiktaş'tan ayrılıp 2010 yılında Kasımpaşa Spor'a transfer oldu. 2007'de 2 kez Türkiye U-17 formasını giyen Oğulcan, 2008 yılında düzenlenen Piestany Turnuvası da Türkiye U-18 milli takım formasını giymiştir. Ayrıca Oğulcan Engin Seda Sayan ile Lays cips reklamında oynamıştır.

SURVİVOR 2016 DİLARA GÖNDER KİMDİR?

Survivor All Star yarışmasında özellikle erkek izleyicilerin görmek istediği yarışmacılarından olan Dilara Gönder sunucudur. Dilara Gönder, 17 Haziran 1983 Herrenberg Almanya’da doğumludur. Dilara Gönder 6 yaşına kadar Almanya’da yaşamış daha sonra ailesi ile İzmir'e yerleşmiştir. Liseyi İzmir Bornova Anadolu Lisesinde okudu. Üniversiteyi ise Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Sinema Bölümünde tamamladı. Güzel sunucu eğitimine devam ederken FB Tv'de Musıc Box programını sunmuştur. Daha sonra Lig Tvde sunuculuk yaptı ardında da TRT Formula 1 için röportajlar yaptı. Şimdiler de ise NTV'de Dilara Gönder ile Yeter ki İste programını sunmaktadır. Güzel sunucu ayrıca keman çalıyor, resim yapıyor. Bunun yanı sıra spor ile de ilgilenen güzel sunucu lisanslı atletizmci ve masa tenisi sporcusudur. Dilara Gönder Survivor yarışmasına renk katacaktır diye düşünüyoruz..

SURVİVOR 2016 SELİN ŞEKERCİ KİMDİR?

Selin Şekerci 1 Haziran 1989 İzmir Karşıyaka doğumludur. Selin Şekerci'yi Kaçak Gelinler dizisinden tanıyoruz. Dizi oyuncusu olan Selin Şekerci'nin de Survivor yarışmacıları arasında yer alması bekleniyor... Selin Şekerci'nin babası Arap, annesi ise Azeri asıllıdır. Selin Şekerci, İzmir Devlet Tiyatrosu'nda görev almıştır. Selin Şekerci reklamlarda da oynamıştır. Bazı reklamlar, Panda, Tariş Zeytinyağı ve Turkcell Selocan Şanslı Gün Selin Şekerci dizileri ise, Kavak Yelleri (Feyza), Melekler Korusun(Özgür Çelikli), Ay Büyürken Uyuyamam(Türk Filmi), Kaçak Gelinler (Şebnem Gürsoy)... SURVİVOR 2016

TUĞBA İLDİZ KİMDİR?

Survivor 2016'da yarışması beklenen güzellerden birisi de Tuğba İldiz, Tuğba İldiz, 18 Aralık 1988 Üsküdar İstanbul doğumludur. İldiz, Efes kızları'nın en eski üyelerindenmiş. Daha önce İşte İşte Benim Stilim yarışması ile ekranlarda görmüştük. Tuğba İldiz Efes kızlarından olmakla beraber, Ajda Pekkan ve Muraz Boz gibi ünlülerin dans ekibinde de yer almıştır. Tuğba İldiz spor eğitmenliği de yapmaktadır... Ayrıca Anadolu Üniversitesi İktisat bölümü ve İstanbul Üniversitesi Spor Yöneticiliğinde eğitim almıştır...

SURVİVOR 2016'da KİM YARIŞMALI?

Bakalım bu listeye daha kimler eklenecek.. Siz kimi görmek istersiniz... Survivor 2016 yarışmasında görmek istediğiniz yarışmacıları YORUM bölümünden yazabilirsiniz... survivor 2016 yarışmacıları, survivorda kimler yarışacak, 2016 survivor yarışmacıları, 2016 survivor ünlüler takımı, 2016 survivor ünlüler gönüllüler takımı, 2016 survivor kerem bürsin var mı

“Son Osmanlı Yandım Ali” filmiyle adını duyuran Ukrayna’nın 2005 güzellik kraliçesi Anna Babkova, ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’na benzerliğiyle dikkatleri çeken İsmail Filiz, sunucu ve oyuncu Dilara Gönder, Bu Tarz Benim yarışmacısı Ayşegül Melis Doğan, Anadolu Efes’in ponpon kızlarından Tuğba İldiz ve Yılmaz Morgül Survivor 2016 kadrosuna dahil oldu.

Son Şampiyon Turabi !

Turabi Çamkıran Survivor All star'ı kazanarak şampiyonların şampiyonu oldu. 'Survivor All Star Şampiyonu Turabi Çamkıran' 500 bin TL nin sahibi oldu. Nefes kesen mücadelelerin yaşandığı Survivor All Star'ın kamera arkası görüntülerinin yayınlandığı programda izleyiciler eğlenceli anlar yaşadı.

Survivor All Star'ın büyük finaline kamera arkası görüntüler damga vurdu. Yarışmacılar açlık mücadelesi vermediği için aralarındaki diyaloglar olumlu yönde oldu. Renkli bir akşam yaşatan ve geride kalan Survivor All Star'ın kamera arkasında yaşanananları da gözler önüne seren finalde Survivor All Star şampiyonu Turabi oldu. Turabi oyların çoğunu alırken, Merve Aydın ise ikincilikle yetindi.

Survivor 2015'te Merve Aydın ile amansız bir mücadeleye giren Turabi, son 10 yılın Survivor All Star şampiyonu oldu. Survivor All Star şampiyonu Turabi, 500 bin TL'lik büyük ödülü kazandı. 4 aydan uzun süredir devam eden ve son 10 yıla damgasını vuran yarışmacıların mücade ettiği Survivor All Star yarışması final bölümüyle sona erdi. Milyonları ekrana kilitleyen, yayınlandığı günlerde reyting birincisi olan Survivor All Star, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nden yapılan canlı yayın final programıyla bitti. SMS oylamasında Merve Aydın'dan fazla oy alan Turabi Çamkıran Survivor All Star'ın birincisi oldu. Şampiyonluğu açıklanınca çok büyük sevinç yaşayan Turabi mutluluğunu ailesi ve Survivor'dan yakın arkadaşları Bozok, Hilmicem'le sarılarak paylaştı. Turabi geçen sene katıldığı Survivor Ünlüler Gönüllüler'i de birinci olarak bitirmiş ve büyük ödülü kazanmıştı. Turabi bu sene de Survivor All Star'ı kazanarak çifte zafer yaşamış oldu. Turabi, 500 bin TL'lik ödülün de sahibi oldu.

Cuma akşamı başlayıp, cumartesinin ilk saatinde biten ‘Survivor All star’ın canlı yayınının ardından otele dönüyoruz. Amfitiyatro ile Kaya Artemis birkaç yüz metre… Birçok insanın bu mesafeyi katederken söylediği şey aynıydı; tıpkı otel lobisinde konuşulanlar, sosyal medyada yazılanlar gibi:

“Merve, babasının yaptığı konuşma yüzünden kaybetti.”

Merve Aydın’ın babası Ufuk Aydın, “Olimpiyatlarda ülkemizi temsil eden kızım sakatlandığında federasyon ona sahip çıkmadı. Evimizi satıp tedavi ettirdik onu. Merve Aydın, Atatürk ve Turgut Özal’dan sonra Time’a kapak olan üçüncü Türk’tür” demeseydi sonuç değişir miydi?

Yarışmayı izleyenlerin ortak kanaati bu…Babası konuşmadan önce gelen SMS oylarında Merve Aydın yüzde 51, Turabi yüzde 49’du.

Ne zaman ki baba konuştu, Turabi’nin oyları yükselişe, Merve’ninse düşüşe geçti.Finalde gelen SMS’lerden yüzde 53.24’ünü alan Turabi, birinci oldu. Merve’nin oy oranı ise babası sayesinde yüzde 51’den yüzde 46.76’ya düştü.Finale kalan iki yarışmacıdan biri kazanıp, diğeri kaybedecekti. Merve Aydın’ın neden kaybettiği kadar, Turabi’nin nasıl kazandığına da bakmak lazım.Turabi’nin soyadı Çamkıran ama finalin çam devireni olmadı. Aksine, kendisine oy getirecek laflar etti.Turabi’nin, “Geçen sene yarışmadan sonra çoluk çocuğunun rızkından kesip, bana SMS atanlar oldu. Paranız yoksa bana SMS atmayın, üzülürüm yoksa. Durumu iyi olanlar SMS atsın” demesini ‘Survivor All Star’daki en büyük rakibi Hakan Hatipoğlu bile attığı tweet’le takdir etti.Babası ve annesinin yaptığı konuşma da Turabi’ye puan kazandırdı.Gerek yarışmadan sonra konuştuğum insanların söylediği ve gerek sosyal medyada da sıkça dillendirildiği gibi Merve Aydın’ın babası Ufuk Aydın’ın kızına SMS getirsin diye söyledikleri tam tersi etki yaptı.Finalin olduğu cuma günkü ‘Survivor All Star’ın galibi kim olacak?’ yazım üzerine gelen yorumlardan biliyorum; birçok insanın favorisi Merve’ydi. Kaya Artemis’te gün boyu konuştuğum insanların çoğu da Merve Aydın’ı banko görüyordu ama sonuç ortada…500 bin TL para ödülünü kazanan Turabi oldu!Acun Ilıcalı, “Survivor All Star’ın birincisi Turabi” deyince sahneye fırlayan ailesi ve takım arkadaşları ‘Turbo’yu havaya kaldırırken, Berna eşliğinde podyumu terk eden Merve ağlıyordu.Finalde Acun Ilıcalı, kendisine her söz verdiğinde Merve Aydın, “Neysem oyum. Oynamıyorum” sözcüklerini tekrarlamak yerine “Bir kadın olarak Survivor’ı kazanmak istiyorum. Kadınların oyuyla bunu başaracağıma inanıyorum” deseydi, sonuçta belki yine gözyaşı dökerdi ama bu sevinç gözyaşları olabilirdi.

SEVİNÇ VE HÜZÜN

Kaya Artemis’teki nefes kesen finali ‘Survivor All Star’ yarışmacılarıyla yan yana izledim. Turabi birinci ilan edildiğinde ‘Gönüllüler’ takımından arkadaşları Bozok, Hilmicem, Nadya ve Begüm’ün attıkları sevinç çığlıkları görülmeye değerdi.‘Ünlüler’ ekibinden Berna, adeta şok yaşayan takım arkadaşı Merve’yi teselli edip, sahneden indirirken Nadya, Hilmicem, Begüm ve Bozok, Turabi’nin annesi Meryem ve babası Halil’i kucaklayıp, sevinçlerini paylaştı.Aynı grup daha sonra sahneye çıkıp Turabi’yi kutlayıp, omuzlarına aldı.O sırada Merve, kardeşine sarılmış, hüngür hüngür ağlıyordu.

SURVIVOR ÜNLÜLERİNİ BEKLEYEN ASIL SINAV

‘Survivor All Star’ finalinin yapıldığı Kuzey Kıbrıs’ta üç günde gördüklerimi paylaşmak isterim.‘Survivor All Star’ ekibi her zaman olduğu gibi Kaya Artemis’te konakladı. 2 bin yatak kapasiteli otelde tek boş yer yoktu. Üstelik kişi başı bir gecelik konaklama bedeli 779 TL olduğu halde Üstelik otel, ‘Survivor’ ekibinin kalacağı dönemde üç gecenin altındaki konaklama taleplerini kabul etmeden bu doluluk oranını yakaladı.‘Survivor All Star’ın finali, otelin amfitiyatrosunda yapıldı. Otelde konaklayanlar canlı yayınlanan finali yerinde para ödemeden izledi. Dışarıdan gelenler ise otele kişi başı 300 TL giriş parası ödedi.

Canlı yayının başlamasına saatler kala Kaya Artemis’in amfitiyatrosunun önündeki ‘Survivor All Star’ kuyruğu, yarışmaya olan ilgiyi bir kez daha gözler önüne serdi.‘Survivor All Star’ın yarışmacılarına otel müşterilerinin ilgisi büyüktü. Özellikle de ellerinde son model akıllı cep telefonu olan çocukların… Hakan, Hilmicem, Anıl, Begüm, Doğukan, Sahra, Bozok, Berna, Pascal, Nadya, HASAN, Özlem, Serenay ve Merve Oflaz’la fotoğraf çektiren çektirene…

‘Survivor All Star’ yarışmacılarından daha çok ilgiye mazhar olan bir isim daha vardı otelde… O da Acun Ilıcalı… Ne zaman dışarı çıksa, imza isteyenler, fotoğraf çektirenler sardı etrafını…‘Survivor All Star’ yarışmacılarının hepsi şu günlerde Popstar gibi. Bakalım bu isimlerden hangileri ‘Survivor’ sayesinde yakaladıkları popülerliği para getirecek kalıcı bir şöhrete dönüştürecek?

Bu haber tarihinde eklenmiştir.

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.