Özel Haber Haberleri


Yaşayan ölüler!
07 Haziran 2017, 07:45 0
Yaşayan ölüler!
Uyuşturucunun etkisiyle kendinden geçen ve yerlerde sürünen 10 gencin durumu yürek sızlattı. Yaşları 16-20 yaşında değişen gençler hastaneye kaldırıldı. Polis olayla ilgili inceleme başlattı
Acil müdahale şart
06 Haziran 2017, 08:21 0
Acil müdahale şart
Meclis toplantısında gündem dışı söz alan ve Firuzköy göl kenarının döküm sahası haline geldiğini belirten CHP'li Erhan Paldımoğlu, “Küçükçekmece ve gölünü kaybettik. Hemen müdahale edilmezse kendi gölümüzü ve havzasını da kaybedeceğiz” uyarısını yaptı.
Eleştiri başka iftira başka
06 Haziran 2017, 07:57 0
Eleştiri başka iftira başka
Yaşam Vadisi'ndeki tartışmalı heykel meclis gündeminde tartışma çıkardı. Sert sözlerle heykeli eleştiren AK Partili Mücahit Birinci, “Bu katilin sureti Beylikdüzü'ne hançer gibi saplanmıştır” dedi. Belediye Başkanı İmamoğlu ise iftira ve eleştirinin farklı olduğunu belirterek, “Mevzu Kıbrıs değil de İmamoğlu'nun şahsiyeti ise çok ayıp ve üzücü” yorumunu yaptı.
Kaçağa karşı savaşmalıyız
06 Haziran 2017, 07:47 0
Kaçağa karşı savaşmalıyız
5 Haziran Dünya Çevre Günü'nü münasebetiyle gazetemize konuşan Çatalca Çevre ve Doğa Severler Derneği Başkanı Kasım Kolcuoğlu “Çatalca, Büyükçekmece ve Silivri hala koca metropolün yanında her geçen gün talanın hedefinde olan ilçeler. Kaçak yapılaşma, prefabrik ve konteyner kent olmamak için ilçe halkı olarak savaşımızı vermeliyiz” dedi
Santralde ısrar vahamettIr!
05 Haziran 2017, 07:44 0
Santralde ısrar vahamettIr!
Silivri'de 480, Tekirdağ'ın Çerkezköy İlçesi'nde ise 64 hektarı kapsayacak alanda yapılması planlanan termik santrale tepki amacıyla, yöredeki köylülerin de katılımı ile basın açıklaması yapıldı. Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, “Burada termik santral yapımında ısrar vahamettir, cehalettir, vurdum duymazlıktır” dedi.
Avalon yükseliyor
03 Haziran 2017, 07:56 0
Avalon yükseliyor
Büyükçekmece Belediyesi'nin kaçak ünitelerinden dolayı 2011 yılında mühürlediği Adem Çelik Şirketler Grubu'na ait Avalon Projesi Bakanlık kararıyla yeniden başladı. Proje, hava mazgallarının kapatılarak inşaata dahil edildiği gerekçesiyle encümen kararıyla durdurulmuştu.
Eli öpülesi yalnız silahşörler
02 Haziran 2017, 08:05 0
Eli öpülesi yalnız silahşörler
Sanayicileri iftarda ağırlayan İSİFED Başkanı Muharrem Ömeroğlu, “Vatanı için zor şartlar altında üreten siz değerli eli öpülesi sanayici ve iş adamı arkadaşlarımızı çok şey borçluyuz. Ülkemizin bulunduğu durumdan daha çabuk çıkması için yalnız silahşörler olan olarak siz değerli sanayicilerimize eskisinden daha çok ihtiyaç bulunmaktadır” dedi
Gençlik ayakta duramıyor!
01 Haziran 2017, 08:24 0
Gençlik ayakta duramıyor!
Uyuşturucu bağımlısı gençlerden yürek burkan kareler gelmeye devam ediyor.
Müdürlükten kulplu bahane!
01 Haziran 2017, 07:44 0
Müdürlükten kulplu bahane!
Beylikdüzü Spor Kompleksi'nin açılması için imza topladıklarını belirten Evimiz Beylikdüzü Derneği Başkanı M. Gülten Polat, “Kompleks kışın açılacaktı hâlâ açılmadı. İstanbul Spor İl Müdürlüğü soyunma odalarındaki dolap kulplarının olmadığı için açılışının gerçekleşmediğini söyledi” dedi.
İftiralardan  uzak durmak lazım!
31 Mayıs 2017, 07:46 0
İftiralardan uzak durmak lazım!
Beylikdüzü Sanayici ve İşadamları Derneği (BEYSİAD)'ın düzenlediği iftarda konuşan Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Bu mübarek günlerde, hatalardan, eksikliklerden, iftiralardan uzak durmak lazım” dedi.
Engelliye dışarı çıkmak yasak!
30 Mayıs 2017, 07:50 0
Engelliye dışarı çıkmak yasak!
Şirinevler metrobüs durağında bulunan engelli asansörü gece 12'den sonra çalışmıyor. Bu uygulama nedeni ile mağdur olan Güneydoğu Gazisi Kemal Sarak isyan etti. Sarak, Beyaz Masa'yı arayarak asansörün neden kapalı olduğunu sorduğunu ve karşısındaki görevlinin alaylı bir ifadeyle “Engellinin gece 12'den sonra dışarı çıkmasının yasak” cevabını verdiğini söyledi.
Yüksel Yılmaz güven tazeledi
29 Mayıs 2017, 08:22 0
Yüksel Yılmaz güven tazeledi
Arnavutköy Hacı Bektaş-ı Veli Kültürünü Yaşatma ve Tanıtma Derneği olağan kongresini gerçekleştirdi. Tek liste ile gidilen kongrede mevcut başkan Yüksel Yılmaz yeniden başkan seçildi