Röportaj Haberleri


Saklıbahçe; saklı mutluluk
20 Nisan 2017, 08:56 0
Saklıbahçe; saklı mutluluk
15 yıla yakın bir süredir Avcılar'da hizmet veren Saklıbahçe, güleryüzlü hizmeti ve zengin menüsüyle İstanbul'un birçok ilçesinden gelen ziyaretçilerini ağırlıyor. Yıllardır ilçe sakinlerinin uğrak yeri haline gelen Saklıbahçe'nin en büyük sırrı ise mutluluk. Mekan sahibi Ümit Katıkçı, “Bizim için öncelik misafirlerimizin mutluluğudur. Saklıbahçe içinde mutluluğu ve tebessümü de saklayan bir mekandır” diyor.
Bir tutam hasret
12 Nisan 2017, 08:20 0
Bir tutam hasret
Ünlü bestekar Cengizhan Sönmez, 30 yıla yaklaşan sanat hayatını ve Türk Musikisi’nin bugünkü durumunu anlattı. ‘Bir Tutam Hasret’ isimli ilk albümünü 2010’da yapan ve çok sayıda bestesi ödül kazanan Sönmez, popüler kültürün musikiye verdiği zararlara dikkat çekerek “Yeni eserlerin üretilmesine hasretiz” dedi.
Ya siyah ya beyaz!
10 Nisan 2017, 09:11 0
Ya siyah ya beyaz!
Spor müsabakalarında oyuncular, taraftarlar ve hakemler kadar yer tutan güvenlik görevlilerine hiç dikkat ettiniz mi? O turuncu yelekli yahut elinde bir telsizle yanınızda duran elemanların hikayesini, spor güvenliğinin Türkiye’deki marka ismi ESOP Group Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Uğurlu ile konuştuk. Uğurlu, “Güvenlik işi ya siyahtır ya beyazdır. Maalesef bizim içini gri yoktur” dedi.
MHP varsa yanlış olmaz
04 Nisan 2017, 21:14 0
MHP varsa yanlış olmaz
Türkiye'nin ana gündem maddesi referanduma ilişkin açıklamalarda bulunan MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Volkan Yılmaz, Başbakan Binali Yıldırım'ın “MHP'nin olduğu yerde bölünmeden söz edemezsiniz” sözlerini hatırlattı, “MHP'nin olduğu yerde böyle yanlışlar asla olmaz” diye konuştu.
Küçükçekmece Belediyesi'nin hiçbir hizmeti yok
23 Mart 2017, 08:03 0
Küçükçekmece Belediyesi'nin hiçbir hizmeti yok
CHP Meclis Üyesi Erhan Aslaner, Küçükçekmece Belediyesi'nin temizlik ve sosyal yardım dışında hiçbir hizmette bulunmadığını iddia ederek, “Sırf temizlik için, sosyal işler belediye olunmaz ki; safi masraf. Belediye kapatılsa hiçbir sorun yaşanmaz. Bari gereksiz masraflardan kurtuluruz” dedi.
Eleia’ya köylüler destek verdi
20 Mart 2017, 09:12 0
Eleia’ya köylüler destek verdi
İzmir'in önemli değerlerinden, tiyatro alanında kendisini kanıtlamış Selçuk Uyan ilk kısa metraj filmi olan Eleia ile Cannes Film Festivali’nde yer aldı. Sponsor bulamayan, hiçbir kurumdan destek görmeyen Selçuk Uyan ve ekibi, Eleia'yı çekerken Belenbaşı köylülerinin sıcak dünyasına girerek en büyük desteği onlardan gördü.
Oldu bittiye getiriyorlar
14 Mart 2017, 08:36 0
Oldu bittiye getiriyorlar
İBB Meclisi’nde AK Parti’nin tepki çekecek maddeleri meclis oturumundan bir gün önce komisyona getirerek 'son dakika kararları' aldığını söyleyen Çoban, “İBB’de daha şeffaf, daha katılımcı bir yöntem uygulanması gerekiyor. Ama maalesef AKP bu yolu izliyor” dedi.
Güzellik için kalıcı çözümler
11 Mart 2017, 08:17 0
Güzellik için kalıcı çözümler
Eldora Güzellik Merkezi Kurucusu Yonca Önkaya güzellik için geçici değil kalıcı çözümler yaratmaya çalıştığını belirterek, “Sizi güzelliğinize ve sağlığınıza yatırım yapmaya yönlendiriyorum” dedi
Senin düşmanın benim düşmanım
23 Şubat 2017, 07:06 0
Senin düşmanın benim düşmanım
Cumhurbaşkanı Danışmanı Nusret Bayraktar terör merkezli odaklar hariç anayasa değişikliğini savunan ya da karşı çıkanların Türkiye'nin geleceği için mücadele verdiğini belirtti. Bayraktar, “Bizi birbirimize düşüren güçlere bakalım. Senin de düşmanın benim de düşmanım. Onun için bu oyunlara gelmemeliyiz” uyarısını yaptı.
Yine aynı şeyi yaparım
04 Ocak 2017, 23:32 0
Yine aynı şeyi yaparım
Tepekent Projesi'nde üyeleri zarara uğrattığı gerekçesiyle hakkında açılan kamu davası sonucu hüküm giyen Tepecik eski Belediye Başkanı Zeki Bora ilk defa Gazetem İstanbul'a konuştu.
Devletimizin yanındayız
13 Aralık 2016, 23:21 0
Devletimizin yanındayız
Türkiye’nin iktisadi bir saldırı altında olduğunu belirten Dr. Abdullah Sadıksoy, dış güçlerin ülkemizi küçültmeye çalıştığını söyledi. Bu anlamda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın döviz çıkışına destek veren Sadıksoy, “Devletimizin yanında yer alarak, elimizde avucumuzda ne kadar döviz varsa hepsini Türk lirasına çevirdik” dedi.
Lafla Atatürkçülük olmaz
29 Kasım 2016, 07:49 0
Lafla Atatürkçülük olmaz
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın danışmanı Nusret Bayraktar, Atatürkçülük adı altında siyaset yapanların Atatürk’ün söylediklerini yapmadığını belirterek, “Çoğu bizim dönemimizde yapıldı. Onun için lafla Atatürkçülük olmaz” ifadesini kullandı.