1 Ekim Perşembe günlük burç yorumları - Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu yorumları, Nuray Sayarı

1 Ekim 2015 Perşembe günlük burç yorumları - Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu yorumları - Nuray Sayarı günlük burç yorumları haberimizin detaylarında

1 Ekim Perşembe günlük burç yorumları - Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu yorumları, Nuray Sayarı

Astroloji nedir?
Astroloji, gezegen ve yıldızların insanlar üzerindeki etkilerini tanımlayan bir semboller dilidir, bir bilim dalıdır. İnsanoğlu var olduğundan beri astroloji bilimi de var olmuştur, yani astroloji bilimlerin en eskisidir. Tıp gibi astrolojide bilime dayalı olduğu için bir bilim dalı diyebiliyoruz. Tıpta olduğu gibi astrolojide de bilimsel gözlemler, hesaplar ve ölçümlere dayalıdır. Böylece dünyanın nasıl oluştuğu konusunda bilgi sahibi olurken de sosyal hayatta da insanlar veya doğadaki tüm canlılar arasındaki etkileşimleri bir nevi açıklayabiliyoruz. Yüzyıllarca süren araştırmalar sonucunda deneysel sonuçlarla geniş bir veri tabanı oluşturuldu. Bu bilgilere daha sonra günümüzde de devam etmektedir, modern astrologlar veriler eklemeye devam etmiştir.

Astrolojide kainattaki her şeyin birbirine bağlı olduğuna inanılır, örneğin insanların vücut ve hücrelerinin birbirine bağlılığı gibi. Geniş bir perspektifte ele alınırsa astroloji sanatına güçlü sembollerin anlamlı bir şekilde yorumlanmasıdır diyebiliriz. Karmaşık ve birbirleriyle alakasız görünen olayların bu güçlü sembollerle doğru bir astroloji bilgisiyle açıklanması mümkündür.

Temelinde sembollerle yorumlama ve tümevarım da bulunan astroloji de diğer bilim dallarıyla da ilişkilidir. Günümüzde bunun en güzel örneğini “Burçlar ve Diyet” konu başlığı altında görebiliriz.

Astroloji, kaderinizi belirlemez, sadece gezenlerin hareketleriyle sizin şanslı veya şanssız zamanlarınızı belirleyebilir. Gezegenlerin iyi bir açıyla hareket etmesi sizin şanslı zamanınızda olduğunu ve fırsatları kaçırmamanız gerektiğini belirtir. Bir diğeri de gezegenlerin zorlayıcı hareketler yaptıkları sıradaki etkileri böylece de bazı zorlukları aşabilir ve farkında olmadığınız içinizdeki gücü ortaya çıkarabilir.

Burcunuzun günlük yorumu - 1 Ekim 2015 Perşembe günü, günlük burç yorumları, Nuray Sayarı günlük burç yorumları

1 EKİM 2015 PERŞEMBE KOÇ BURCU YORUMLARI
İş ve kariyer ortamlarınızda Yaratıcı gücünüzü kullanma isteğiniz artıyor kendinizi çekinmeden ortaya koyarak göstermek isteyeceksiniz.

1 EKİM 2015 PERŞEMBE BOĞA BURCU YORUMLARI
Yeni bir girişimde bulunmak istiyorsanız her şeyi en ince ayrıntısına kadar hesaplamalısınız.

1 EKİM 2015 PERŞEMBE İKİZLER BURCU YORUMLARI
Bazı kişilerle kendinizi kıyasladığınızda, daha iyi yerlerde olmanız gerektiğini düşünmektesiniz.

1 EKİM 2015 PERŞEMBE YENGEÇ BURCU YORUMLARI
Yakınlar ve kardeşlerle ilişkilerde, sözleşme ve yazışmalarda, internet ve lojistik işlerinde sürüncemede kalan mevzularınız netlik kazanabilir. İletişim trafiğiniz artabilir.

1 EKİM 2015 PERŞEMBE ASLAN BURCU YORUMLARI
Yeni sosyal çevreler içine girebilir, arkadaşlarınızla beraber ortak projeler söz konusu olabilir.

1 EKİM 2015 PERŞEMBE BAŞAK BURCU YORUMLARI
Üzerinde çalıştığınız bir projede anlaşmaya varabilir, imza atabilirsiniz. Medya, yayıncılık ve hukukla ilgili işlerinizde güzel gelişmeler olabilir.

1 EKİM 2015 PERŞEMBE TERAZİ BURCU YORUMLARI
Bilinmeyeni öğrenmeye hevesiniz artarken eğitim fırsatları yakalayabilirsiniz.

1 EKİM 2015 PERŞEMBE AKREP BURCU YORUMLARI
Çalıştığınız işte ya da sektörde kendinizi köşeye sıkıştırılmış hissedebilirsiniz.

1 EKİM 2015 PERŞEMBE YAY BURCU YORUMLARI
Maddi konularda planlı hareket etmeniz gereken koşullar ön planda olabilir.

1 EKİM 2015 PERŞEMBE OĞLAK BURCU YORUMLARI
Size zarar veren, hasta eden, yük olan, mutsuz eden şeylerden uzaklaşmak için uygun bir zamanda olduğunuzu hissedeceksiniz.

1 EKİM 2015 PERŞEMBE KOVA BURCU YORUMLARI
Yaşadığınız yer veya ofiste yapacağınız değişimler, çalışma şartlarınız ve konforunuzu da yükseltebilir.

1 EKİM 2015 PERŞEMBE BALIK BURCU YORUMLARI
Evinize ve aile ilişkilerinize yönelik işlerde ve gayrimenkul alım-satımlarında geldiğiniz noktayı daha net görebilirsiniz. Miras işleri çözülebilir.

Burç yorumları Nuray Sayarı'ya ait resmi web sitesinden alınmıştır.
Bu haber tarihinde eklenmiştir.

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.