12 Aralık Pazartesi Günlük Burç Yorumları - Yeni haftada iş, aşk ve para falınız

her gün binlerce kişi günlük burç yorumunu okumak için can atıyor. Yeni haftanının başladığı pazartesi gününde ziyaretçilerimizi aşk, para ve iş ilişkileri de büyük bir merak içerisinde bırkaıyor. İşte 12 Aralık 2016 Pazartesi Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık Burç Yorumları...

12 Aralık Pazartesi Günlük Burç Yorumları - Yeni haftada iş, aşk ve para falınız
12 Aralık 2016 Pazartesi 08:51

12 Aralık 2016 Pazartesi gününe burç yorumlarını okuyarak başlayın. Alabileceğiniz bir haber dahi sizi çok mutlu edebilir ve hayatınıza dair yeni bir perde açabilir. Her geçen gün değişen yorumlar ve tavsiyelerle özellikle bayanların tercihi olan günlük burç yorumları değerli okuyucularımız için hazırlandı. 12 Aralık 2016 Pazartesi Oğlak, Kova, Balık, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay burç yorumları haberimizde değerlendiriliyor. Yükseleneniz nasıl? İş ve aşk hayatınızda neler yaşayacaksınız? Hangi gün hangi burca denk geliyor. İşte tüm bilgiler...

12 Aralık 2016 Pazartesi Koç Burcu Yorumları
Hayatınızdaki ani değişiklikler sizi derinden etkiledi. Herşey birdenbire olmuş gibi geliyor. Oysa uzun zamandır bunu içten içe hazırlıyordunuz. Önümüzdeki günlerde çok daha keyifli olayların gerçekleştiğine tanık olabilirsiniz. Aşkta da bir karar arifesindesiniz. Kararınız gelecek günleri etkileyebilir. Ailenizle ilgilenseniz iyi olur. Sizle yakınlaşmakta güçlük çekiyorlar. Ama bunu dile getiremiyorlar. Bir yatırım yapmayı düşünüyorsunuz. Bu konuda eski bir dostunuz yardımcı olacak. İletişim trafiğinizin hareketli olacağı bir gün. Eviniz, komşular ve yakınlarınızla ilgilenebilirsiniz.Öğlene doğru çeşitli araştırmalar yapabilir ve karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmeyi başarabilirsiniz. İsteklerinizin yükseldiği bir gün ve geleceğe yönelik projelerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret içine gireceksiniz. Bazı gelişmeler kafanızı karıştırabilir. Karar vermek için aceleci davranmayın. Yakınlarınızın desteğini alabilirsiniz ve özellikle sevdiklerinizin yardımını isteyebilirsiniz. Karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmeyi başaracaksınız. 

12 Aralık 2016 Pazartesi Boğa Burcu Yorumları
Geleceğinizle ilgili önemli kararlar alacağınız bir döneme giriyorsunuz. Sevdiğinizle bazı sorunlar çıkabilir. Onun da fikirlerine önem verin. Uyarılarını dikkatle dinleyin. Elde edeceğiniz kazanç yüzünüzü güldürse bile çok büyük gelişmeler beklemeyin. Adımlarınızı sağlam atın. Her zaman bir açık kapı bırakın. Hayatta herşey olabilir, unutmayın. Sosyal hayatınız çok renklenecek. Yeni kişilerle tanışacaksınız. Yeni imkanlar ve fırsatlar doğabilir. Gözünüzü dört açın. Bundan yararlanmayı bilin. Sağlık yönünden hiçbir sorun görünmüyor. Heyecanlı ve duygusal olacağınız bir gün. Sabah saatlerinde duygularınız derinleşebilir ve hayal gücünüz sizi gerçeklerden çok ötelere götürebilir.Yabancılar ile işbirliği yapmak ve uzak ülkelere seyahat etmek veya sanatsal faaliyetlerde bulunmayı hayal edebilirsiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik atılımda bulunmak istediğiniz bir dönem. Ancak fazla hırslı davranmayın ve karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmek için gayret gösterin. Bugün yapıcı ve olumlu davranabilir, sempatik ve anlayışlı tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyebilirsiniz. 

12 Aralık 2016 Pazartesi İkizler Burcu Yorumları
Birçok fırsat var önünüzde. Eğer zekanıza güvenerek olumlu ve güzel kararlar verirseniz, bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirmiş olacaksınız. Böylece hem iş hem de his hayatınızda yeni olanaklar yakalayabileceksiniz. İş hayatınızda bundan sonraki günlerde oluşacak tatsızlıkları gidermek için hazırlıklı olmalısınız. Sevgilinizle mesafeli bir ilişkiniz var. Bunu daha sıcak ve yakın bir hale getirmeniz sizin elinizde. Bunun için çaba harcamalısınız. Ve inanınki bu çabanızın karşılığını kat lat alacaksınız. Çünkü o buna değer. Bir aile yakınınızın hastalığı sizi üzecek. Ama önemli bir durum değil korkmayın.Hayaller kurarak güne başlayabilirsiniz fakat endişelerden uzak durmalı ve yapıcı bir tavır içinde bulunmalısınız.Alacağınız haberler sizi harekete geçirecek ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız. Aniden gelişen olaylar karşısında kuruntulu bir tavır içine girmekten kaçının ve çözümleyici olun. Zaten farklı fikirleriniz ile çevrenizi etkileyeceğiniz bir gün. Ancak kayıplar ile ilgilenirseniz, duygularınız karışabilir. Buna karşılık özgür ve farklı kişilerin fikirlerinden etkilenebilirsiniz ve kararlarınızı sürdürmeyi başarabilirsiniz. Arkadaşlarınızın desteği ile hayallerin dağıtıcı etkisinden uzaklaşacaksınız.

12 Aralık 2016 Pazartesi Yengeç Burcu Yorumları
Bugün idari ve hukuksal işlerde güçlüklerle karşılaşabilirsiniz. Başkalarına emir vermekten çok hoşlanıyorsunuz ve herkesi sizin kurallarınıza uymaya zorluyorsunuz. Eğer iş arkadaşlarınızla aranızda büyük bir kavga çıkmasını istemiyorsanız, yalnız çalışmalısınız. Sevdiğinizle aranızda bazı sorunlar olduğu bir gerçek. Ancak canınızı sıkmayın, çünkü herşey yoluna girecek. Yalnızsanız mükemmeli aramaktan artık vazgeçmelisiniz. Düşünmeden hareket etmekten kaçınmalısınız. Enerjiniz ve performansınız tam yerinde. Özellikle ayın son günlerinde mutluluk var. Arkadaşlarınızdan alacağınız haberler ve teklifler keyfinizi yerine getirecek. İletişim trafiğinizin hareketli olduğu bir gün.İstekleriniz giderek artıyor ve düşüncelerinizi yakınlarınıza anlatabilir, onların desteğini isteyebilirsiniz. Girişimde bulunmak istediğiniz konu ile ilgili yeni gelişmeler olduğunu öğreneceksiniz. Duygularınız yerine mantığınız ile hareket ederseniz, fırsatları iyi değerlendirmeyi başaracaksınız. İlginç organizasyonlar yapabilirsiniz. Veya büyük organizasyonlar içinde yer alabilirsiniz. Bu arada detay gerektiren işler ile ilgili çalışmalar yapıyorsanız, başarılı olacağınız bir dönem…

12 Aralık 2016 Pazartesi Aslan Burcu Yorumları
Bu günlerde zihniniz çok açık. Özellikle mesleki konularda bundan yararlanabilirsiniz. Bu da sizin yararınıza olacak. Fikirleriniz çevreniz tarafından takdirle karşılanıyor. Sevildiğinizi bilin ve ona göre davranın. Gereksiz kuruntulara kapılmayın. Alışveriş yaparken biraz daha eli açık davranabilirsiniz. Evinizin bir ihtiyacını ertelemek zorunda kalacaksınız. Sağlığınızda önemli bir değişiklik yok. Özellikle kafanızı karıştıran sorunlar ile ilgili araştırmalar yapmanız gerekebilir. Kolay çözüleceğini düşündüğünüz konuları engelleyen durumlar karşısında düşüncelerinizi değiştirmeniz mümkün. Fakat sabırlı olun ve araştırmaya devam edin. İlginç çözümler bulabilirsiniz. Ayrıca sürpriz gelişmeler olabilir ve dikkatinizi çok farklı konulara odaklayabilirsiniz. Korktuğunuz konular ile ilgili daha farklı düşünebilirsiniz ve bakış açınızın değişmesi ile birlikte korkularınız azalacak.Çevrenizde olup bitenlerle ilgileneceksiniz fakat kendinizle ilgilenmeniz gereken bir dönemdesiniz.

12 Aralık 2016 Pazartesi Başak Burcu Yorumları
Üzerinize sorumluluk almaktan hiçbir zaman çekinmiyorsunuz. Uzun süredir yaşadığınız sağlık problemlerinizi dost ve yakınlarınızın desteği sayesinde atlattınız. Yalnız günlük kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz. İrili ufaklı paralar alacaksınız. Yalnız paranızı iyi saklamalı ve değerlendirmelisiniz. Sevdiğiniz kişiyle uyumlu bir beraberliğiniz var. Onu fazla yormayın ve ona her konuda yardımcı olun. O buna layık biri. Uykunuza dikkat edin. Son günlerde kendinizi çok fazla yordunuz. Bugün alacağınız haberler önce hayal gücünüzü uyandıracak. Tuhaf hayaller kurabilirsiniz. Kendinizi hayallere kaptırmayın ve dikkatinizi yapmanız gereken konulara odaklayın.Arkadaşlarınızın ilgisi ve desteği ile yaratıcı çözümler bulabilirsiniz. Parasal konulara yönelik ihtiyaçlarınız artmış olabilir. Projelerinizi gerçekleştirmek için olaylara bakış açınızı değiştirmeniz gerekebilir veya işleriniz ile ilgili bazı değişiklikler yapmanız gerekebilir. Aslında davranışlarınızı ve olaylara bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirseniz, sorunları çözmeniz kolay olacak.

12 Aralık 2016 Pazartesi Terazi Burcu Yorumları
Bugünden itibaren çıkacağınız seyahatler size uzun zamandır ihtiyacınız olan neşe ve enerjiyi sağlayacaktır. Katılacağınız bir arkadaş toplantısında çok eğlenecek ve uzun zamandır birlikte olmadığınız arkadaşlarınızla birlikte olma fırsatı bulacaksınız. Çalışma ve gayretleriniz takdir ediliyor, beğeniliyor. Sevdiğinizle birlikteliğiniz uyumlu devam edecek. Yakın çevrenizden birinden alacağınız bir hediyeye çok sevineceksiniz. Moralinizi yüksek tutun. Sinirlerinizin yıpranmasına izin vermeyin. Sempatik ve neşeli tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz. Güzellik, estetik, bakım ve sağlığınız ile ilgilenebilirsiniz. Dostlarınız ile görüşebilir, sevdiğiniz ile birlikte dost davetlerine gidebilirsiniz. Parasal konulara yönelik güzel gelişmeler olacak ve karşılaştığınız olaylar moralinizi yükseltecek. Saygın çevrelerde dolaşabilir ve kaliteli olan her şey ile ilgilenebilirsiniz. Yatırım yapmak ve yeni girişimlerde bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Üstelik karşınıza çok hoş fırsatlar çıkacak. Şansınızı iyi değerlendirin.

12 Aralık 2016 Pazartesi Akrep Burcu Yorumları
Sosyal açıdan sizi canlı tutan gelişmeler sürmekte. Bir bakıma kendiniz dışındaki kişilere faydalı olmak adına artan sorumluluklar sizi bağlamakta. Ancak ilerleyen saatlerde kendi içinizde yaşadığınız korkular ve ilişkileri anlatan gelişmeler öne çıkacak. Biraz beklemede kalmalı, risk taşıyan faktörleri anlamalısınız. Gözden kaçabilecek her şey yıkıcı olabilir. Belli bir iddianızdan vazgeçmek isteyebilir veya vazgeçmiş olmayı tercih edebilirsiniz. Dolayısyla, fikrinizde ısrarcı olmamanızda fayda var. Sosyal yaşamınızı veya arkadaşlık ilişkilerinizi ilgilendiren konularda hızlı gelişmelerin yaşanabileceği günlerdesiniz. Farklı çalışmalar, sosyal aktiviteler esnasında aksilikler, arkadaşlarınızla ilişkilerinizde yanlış anlaşaılmalar söz konusu olabilir veya bir tanıdığınız size destek olabilir.

12 Aralık 2016 Pazartesi Yay Burcu Yorumları
Bugün çok büyük bir fırsat var. Ancak bunun için kararlı davranmanız gerekiyor. Para durumunuz çok iyi. Iş arkadaşlarınız performansınızı kıskanıyor. Kendinize inanacak ve güveneceksiniz. Yoldan haber alacaksınız. Bu haber olumlu gelişmelere neden olacak. Seviyor ve seviliyorsanız aranızdaki bütün sorunları halledebilirsiniz. Güçlü cinselliğinizle onu tam anlamıyla kendinize bağlayabilirsiniz. Sevdiğiniz yoksa sizi çok beğenen iki kişi arasında kalabilirsiniz. Seçiminizi yapmanız epey güç olabilir. Sağlığınız şu sıralar gayet iyi. Bugün dikkatinizi dış dünyaya yöneltecek ve çevrenizde olup bitenler ile ilgileneceksiniz. Bu arada size ihtiyacı olan yakınlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir.Bu durum kafanızı karıştırsa bile ilginç çözümler üretmeniz mümkün. Ani değişiklikler pek hoşunuza gitmeyebilir ve kafanız karışabilir. Dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olun. Bu arada faturalar, evraklar ile ilgili bazı karışıklıklar olabilir. İş arkadaşlarınıza karşı anlayışlı olun. Uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınız ile karşılaşabilir ve duyacaklarınızdan etkilenebilirsiniz. Akşama doğru duygularınız değişecek ve kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

12 Aralık 2016 Pazartesi Oğlak Burcu Yorumları
Yaşamınıza çok önemli biri girebilir. Yalnız bu insan sizin kadar bağımsızlığına düşkün ve yine sizin gibi otoriter. Yani anlaşabilmeniz için taraflardan birinin biraz özveride bulunması gerekecek. Bu insan sayesinde yaşamınız fevkalade olabilir. Kararınızı bunu düşünerek vermelisiniz. Size türlü yerlerden irili ufaklı paralar gelecek. İyi bir yatırım yapabileceksiniz. Sevdiğinize uymaya çalışın, anlamsız kıskançlıklarla onu üzmeyin. Şu sıralar kendinizi çok bitkin hissetmenizin nedeni kafeinli içecekler. Bunlardan uzak durmaya çalışın. Heyecanlı ve duygusal olacağınız bir gün. Çok çeşitli hayaller kurabilirsiniz. Sabah saatlerinde alacağınız haberler hayal gücünüzü harekete geçirecek.Mistik kişiler veya sanatçılar ile karşılaşabilir ve heyecan duyabilirsiniz. Büyük organizasyonlar içinde yer alabilir, seyahat programları yapabilirsiniz. Doğa ve natürel yaşam tarzı ilginizi çekecek. Doğa sporlarının yapıldığı organizasyonlara ilgi duyabilir ve sanatsal faaliyetlerin bulunduğu ortamlarda dolaşmak isteyebilirsiniz.

12 Aralık 2016 Pazartesi Kova Burcu Yorumları
Bugün beklemediğiniz yerden bir para gelecek. Böylece önceki borçlarınızı da kapatacaksınız. İşte dikkatli olun ve kimseyle tartışmayın. Akılcı olmalı ve hakkınızı korumalısınız. Bunun için gerekli zeka ve yetenek sizde mevcut. Sevdiğinizle uzun bir yola çıkabilirsiniz. Cinsellik ön planda. Sevdiğinizle bu konuda anlaşacak ve birlikte hoş vakit geçireceksiniz. Sevdiğiniz yoksa deneyimli zeki biri sizi etkileyecek. Yaratıcı fikirleriniz ile hem arkadaşlarınızı, hem de yakınlarınızı etkileyeceksiniz. Sevdiğiniz ile aranızdaki sorunları çözümlemek için olayları akışına bırakın.Özellikle ilişkinizi sorgulayabilir ve geçmişte yaşadığınız olayları derinden inceleyebilirsiniz. İçinde bulunduğunuz durumu gözden geçirecek ve geleceği düşüneceksiniz. Ancak geleceğe yönelik isteklerinizin değişmeye başladığını hissedebilirsiniz. Bazı olayları baskı olarak algılamanız mümkün. Meydana gelen olaylar, hayata ve ilişkinize bakış açınızı değiştirmeniz için zorluyor.

12 Aralık 2016 Pazartesi Balık Burcu Yorumları
Parlak bir gün. Çevrenizden iltifatlar duyacaksınız. Ve aranan simaların başında geleceksiniz. Bu kadar popüler olmanız hiç şüphesiz neşeli ve sorunsuz bir tip olmanızdan. Fiziksel pırıltınız da dorukta. Bu sayede yeni flörtler ve romantizm dolu ilişkiler yaşamanız kaçınılmaz. Yaşamın her alanında şansınız yüksek gözüküyor. Siz bu şansı özellikle duygusal bağlamda kullanmaktan yanasınız. Böylece yalnızlığınıza son verebilirsiniz. Güne keyifli başlayacaksınız ve daha farklı düşüneceksiniz. İş arkadaşlarınız, komşularınız, kardeşleriniz veya çocuklar ile ilgili düşüncelerinizi ve bakış açınızı değiştirebilirsiniz.Zaten meydana gelen olaylar, bakış açınızı değiştirmeniz için sizi zorluyor. Olumlu ve yapıcı yönden olayları yorumlarsanız, sorunlarla başa çıkmanız kolay olacak. Sevdiğinizin ilgisi ve sıcak davranışları moralinizi yükseltecek. Ayrıca dostlarınızın desteğini alabilirsiniz. Evraklar, faturalar ve alınması gereken kararlar konusunda aceleci davranmayın. Aklınız yerine sezgilerinize güvenirseniz, daha başarılı olacaksınız. 


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.